Esmaül Hüsna

El-Müheymin Celle Celalühu - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Esmaül Hüsna>El-Müheymin Celle Celalühu
havashavas 16:07 17.09.19
=> İnsanların bütün yaptıklarını bilen,koruyan, görüp gözeten.


Görüp gözeten,her şeye şahit olan koruyan ve bekçilik eden de O'dur ve varlıkları görüp gözeten,itaatkar kullarının sevablarını eksiltmeden mükafatlarını veren,her şeyi varacağı noktaya ulaştırandır.

Durmadan birşeyler yapıp eden bir varlık olan insan,her an Rabbi tarafından görüp gözetildiğini hiç unutmamalı ve o da hep Rabbine bakarak kendini denetim altında tutmalı;böylece hal ve işlerini sürekli ıslaha gayret etmelidir.

O, Allah ki, O'ndan başka ilah yoktur.Melik'tir;Kuddûs'tür;Selâm'dır;Mü'min'dir;M üheymin'dir;Aziz'dir;Cebbar'dır;Mütekebbir'dir.All ah (müşriklerin) şirk koştuklarından çok Yücedir. { Haşr Sûresi 23 }

Yüce Allah,yarattığı bütün canlıların işlerini, rızıklarını ve ecellerini bilip,muafaza eder.Günahkar kulların işlediği günahları zerre miktarı kadar arttırmayan,bir zerre kadar fazla ceza vermeyendir.

Alıntı

Attached: 20190917_160545.jpg (11.4 KB (Kilobyte)) 
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Och 02:10 09.02.20
El-Müheymin esmasını zikretmeye devam edenler, gizli sırlara erişirler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
samet03 14:10 25.02.20
İnsi ve cinni şeytanlardan korunmak için de okunabilir mi?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
havashavas 00:09 01.06.20
Allah Azze Ve Celle nin bütün isim ve sıfatları tecil eder her bir esma nın farklı özelligi vardır.Şayet koruyan sıfatıda vardır bu esmanın icinde neden okumayasın kardesim.oku ama felak nas ve ayetel kursıyı cokca oku Allah AZze Ve Celle bu duaların faıdesının cok buyuk oldugunu bıze bildirmiştir.evden cıkarken eve gırerken hayatının her anında oku namazlardan sonra gunun bellı zmanlarında oku Allah ın izniyle faıdesını goreceksın harflerı dogru cıkarmaya bak kı faıdesı dahada cok olsun..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
samet03 00:30 01.06.20
Erzurum 04:20 24.06.20
Och Nickli Üyeden Alıntı:
El-Müheymin esmasını zikretmeye devam edenler, gizli sırlara erişirler.
Tecrübe imkanı buldunuz mu efenim?-)

Efenim bu esmayı çalışmanın belli başlı şartları vardır.. Bu şartların en önemlisi de üç beş okka yürek bir yüreğe sahip olmaktır..
Meşayihden çok kimsenin virdidir. Şehadet alemi adına da mana alemi adına da sırları çoktur. Hisleri açık olan kimselere tavsiye ederim. Baya baya x5 yapar. Lakin çalışma sistemini anlamanız biraz uzun sürebilir-)

Yüksek rakamlarda çalışılması lazım.


Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi