Esmaül Hüsna

Esmalar ve Gezegenlerin Etkileri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Esmaül Hüsna>Esmalar ve Gezegenlerin Etkileri
Havasokulu 02:16 04.02.17
Esmaların gezegen saatlerine ait olması o esmaların aslında gezengenlerden etkilendiginden degil aksine gezegenlerin esmalardan etkilenmesidir.. Yani esmalar gezegenleri etkilemektedir, gezegenlerse insanların üzerinde ruhsal ve fiziksel etki içindedir astroloji ilmi ile ilgilenen arkadaşlarımız konuya daha hakimdir elbette.. Bu sentezi yaptım ki; astronomi ve havasın bagları görülsün. Bir gezegen nasıl insan üzerinde hakim olur diye düşündügümüzde anlıyoruz ki gezegenlerede etki eden tecelliler vardır, şema olarak şöylede diyebiliriz. A'nın B üzerinde etkisi vardır, B ise etkisini C'ye gönderir. Dolayısı ile C direk A'dan etki almaz, çünkü enerji çok kuvvetlidir eger alternatör kullanılmazsa C bunu kaldıramaz. Ağırlıklara maruz kalır.

Şimdi bazı esmaların gezegenlere olan etkisini inceleyelim;

Ay saatine ait olan esmalar;

el Musavviru, el Habiru, el Vasiu, el Hakimu, el Vedudu, el Batinu.

Güneş saatine ait olan esmalar; Allah, Er Rahman, Er Rahim , El Melik, Es Selam, El Halik, El Bari, El Basit, Er Rafiu, El Muizz, El Basir, El Hakem, El Adl, El Gaffur, El Aliyy, El Hafiz, El Mukit, El Celil, El Bais, El Muhsi, El Hayy, El Kadir, El Muktedir, El Evvel, El Vali, El Afuvv, Zül Celalu vel İkram, El Ganiyy, El Mani, En Nur, El Hadi, El Baki, Er Reşid, Es Sabr.

Jüpiter saatine ait olan esmalar; el Kudüsu, el Müheyminu, el Mutekebbiru, el Kahharu, el Alimu, el Kabidu, es Semiu, el Kebiru ,el Mucibu, Eş Şehidu, el Hamidu, el Mubdiu, el Kayyumu, es Samedu, et Tevvabu ,el Muksitu, el Camiu, el Bediu

Mars Saatine ait olan esmalar; el Azizu, el Cebbaru, el Muzillu, el Kavi, el Veliyyu, el Mumitu, el Vahidu, el Ehadu, el Ahiru, el Muntakimu, ed Darru.

Merkür saatine ait olan esmalar; el Fettahu, el Azimu, el Muidu, er Raufu, Malik el Mülk.

Venüs saatine ait olan esmalar; el Muminu, el Gaffaru, el Vehhabu, er Rezzaku, el Latifu, eş Şekuru, el Hasibu, el Kerimu, er rakibu, el Mecidu, el Vekilu, el Metinu, el Muhyi, el Macidu, el Berru, el Muğni, el Varisu.

Satürn saatine ait olan esmalar; el Hafizu, el Halimu, el Vacidu, el Mukaddimu, el Muahhiru, ez Zahiru, el Muteali, en Nur.

Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 01:02 19.03.17
Allah razı olsun. Paylaşım için teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 10:10 03.07.18
Cevapla Up