Esmaül Hüsna

El-vekiyl ism-i şerifi'nin sirlari - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Esmaül Hüsna>El-vekiyl ism-i şerifi'nin sirlari
aşk 23:45 06.02.17
EL-VEKİYL İSM-İ ŞERİFİ'NİN SIRLARI"Mahlukatın işlerini bitiren ve lazım olanı yaratan."Bu mübarek ism-i şerifin özellikleri:

Yâ Vekiyl" ismi şerifini okumaya devam edenlere gelecek musibetler geriye çevrilir. Rüzgarın şiddetinden, gök gürültüsünden emin olur. Rızık kapıları da açılır.Bir kimse ateşten, sudan, zelzeleden veya bir şeyden korktuğunda, bu mübarek ismi celili okumaya devam ederse, korktuklarından emin olur.Bu ismin adedi (66), saati Zöhre'dir. Her çeşit düşmanı hezimete uğratmak için bu ismi şerif okunmalıdır. İstanbul'un fethi anında Şeyh Akşemseddin hazretleri'nin bu ism-i şerifi tilâvet ile meşgul bulunduğu rivayet edilmiştir.

Hazreti Peygamber (s.a.v.) buyurdu:Hasbiyallâhü lâ ilahe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbui arsii azıym"Kim sabahları ve akşamları bu duayı (7)'şer defa okursa Allah Teala o kimsenin dünya ve ahirete ait işleri için ona kafidir.Bu ismi şerifin meleği Kehyâiyl Aleyhisselam'dır. Bu ismi celili Cenabı Hakk'a daha ziyade en çok güvenenler okurlar. Bu ismi vird

edinenlerin Cenabı Hakk'a güvenleri artar.

Bu ismi celili vird edinerek okumayı sürdüren kimseler hiç ummadıkları yerden rızıklanırlar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Esesli 01:12 12.02.17
Allah razi olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gülbin 16:48 13.02.17
SiLence 18:30 05.06.17
Havasokulu 08:59 04.11.17