Evradiyeler & Azametler

Güçlendirici Esmalar - Sayfa 3 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Evradiyeler & Azametler>Güçlendirici Esmalar
ferah41 00:03 25.10.18
Bunch 15:10 25.10.18
mahnur 21:32 08.11.18
Bulutlu 16:29 09.11.18
Selamün aleyküm kardeşim paylaşımın çok güzel ve çok değerli ancak danışmak istediğim bir konu var ben ya aziz esmasına çalışmak istiyorum saygın biri olmak amacıyla oldum olası insanların küçümsediği kaale bile almadığı biriyim şimdi ben sadece ya aziz çalışsam yeterli mi yanına güçlendirici bir esma eklemeli miyim ve sayısını neye göre ayarlamalıyım?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ubeyd 01:16 29.11.18
jub 21:23 31.12.18
Ya Vedudül Kaviül Cami .peki bunları kaç adet çekicez. ya vedut 400 ya cami 114 kere çelkiliyor ama bunlar birleşince kaç adet çekilecek.birde bu esmaların etkili olma saatleri birbirinden farklı .yani hangi satte çekmeliyiz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sakaryalı 21:56 31.12.18
Gölge Nickli Üyeden Alıntı:


Güçlendirici Esmalar - Esma Seçimi

Her esma yeteri kadar güce sahip olmakla birlikte, bazıları dünyasal isteklerle kullanılınca fazla cevap vermeyebilirler.

Bunun sebebi o esmanın güçsüz olması değildir.Sadece o esma,dünyasal arzular için çok zor ulaşılan bir vibrasyon seviyesinde olabilir. Ya da fizik plandaki olaylardan çok, Astral alemle ve manevi konularla daha uyumludur. zayıf olarak belirtilen esmaları değil, hemen hemen hepsini bazı güçlendirici esmalarla birlikte kullanmak gerekir. Ayrıca.Herhangi bir esma,istenen işe tam olarak cavap verse bile, esmaları tek tek kulanmak yerine ikili, üçlü kombinasyonlar halinde kullanmak daha verimlidir.verilen açıklamalardan yola çıkarak,Esmaül Hüsna'nın hemen hemen her insanî arzuya uyan,kullanım yerleri verilmiştir.

GÜÇLENDİRİCİ ESMALAR


Güçlendirici esmalar da, Esmaül Hüsna'daki isimlerin bazılarıdır.Bu esmalar kendi başarına,yorumlarında gösterilen amaçlar için kullanılmakla beraber, kendi yorumlarında olmayan her iş için kullanılabilirler. Hatta kendi yorumlarına zıt işlerde de kullanılırlar. Güçlendirici olarak kullanıldıkları zaman,sert ya da yumuşak vasıflar göstermeyip, tamamen tarafsız olurlar ve güçlendirici olarak eklendikleri esmanın vasıflarını desteklerler.


Güçlendirici esmalar sırasıyla,Aziz, Cebbar,Musavvir, Kahhar,Fettah,Kaabız,Ali,Vasi,Kavii, Mukaddim, Evvel, Camii ve Mani'dir. Bununla beraber doksandokuz esmanın her biri, bir diğerinin tamamlayıcısı ve güçlendiricisi olabilir.Ancak bunları tam olarak kavrayıp, isteğe göre kombine edebilmek tecrübe sorunudur.

Yukarda sayılan güçlendirici esmaların en fazla kullanılan ve en etkilisi ise Kavi'dir. O tam olarak tarafsız bir güçtür ve her niyete uyar.Güçlendirici esmalara ve esma
kombinasyonlarına bazı örnekler verelim. Mesela karşı cinsten birisinin aşkı ve istenen kimseyle bir araya gelmesi istendiğini varsayalım. Aşk için Vedud, birleşme ve aşk için camii isimlerini seçelim. Bu iki esmaya güçlendirici olarak da Kavi ismini kullanalım.Bu durumda yapılacak zikir "Ya Vedudül Kaviül Cami" şeklinde olur. Gene iki kişiyi ayırmak istediğimizi var sayalım. Çabuklaştırıcı olması için, Evvel, sert ve kavgalı bir ayrılık olması için, Kahhar esmalarını seçeriz. Ayırıcı olarak da, yani esas çalışma esması olarak da Müahhir ismini kullanırız. Bu durumda da zikir "Ya Evvelül Kahharül Müahhir" olur.

Dikkat edilmesi gereken şey,güçlendirici olarak seçilen esmanın,eğer iki esma kullanılıyorsa başa, üç esma kullanılıyorsa ortaya gelmesidir. Güçlendirici olarak Esmaül Hüsna'dan seçilecek isimler yerine,bazı basit sözler kullanılması da caizdir fakat bu sözlerin de, dil uyumu için Arapça olmaları gerekir. Bununla beraaber seçilebilecek olan herhangi bir söz, güçlendirici esmalar kadar etkili değildir. Çünkü basit sözlerin, yüzyıllardır zikir olarak kullanılan Allah isimleri kadar Astral birikimleri yoktur.
Ya Gaviyyül Vedudul Cami terkibinin tesirli olması için, adedi, vakti saati nedir hocam? Kaç gün okunursa beklenilene ulaşılır
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
akreps 15:25 11.02.19
Esmaları bu tarz kötü şeylere kullanmak ne kadar doğru peki?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kocero 16:18 11.02.19
Allah razı olsun faydalı bilgi olmuş not aldim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mehtapp 07:30 06.04.19
Çok yararlı bilgiler teşekkürler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4