Evradiyeler & Azametler

Ya Fettah - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 5  ... Sonuncu
Evradiyeler & Azametler>Ya Fettah
madlen 06:28 05.05.16
Ya Fettah zikri dileyenin dilediği kapının açılması için vesiledir..Aklınıza gelebilecek her türlü kötü durumdan kurtulmak için, veya hacetin giderilmesi için okunabilir..

Ebced sayısı 489'dur..Yüksek sayıda okumak etkiyi arttırır, büyük ebcedi 239.121dir
Hadimi:Hizmet meleklerinin efendisi Temhiyaül'dir.
Ya Fettah

Ya Fettah İsminin Duası:
Allahümme entel fettah ala bima teşau min megalikil mesalikil münfezi bi sırri ismikel fettah ennasuri min şedidil mekalikil mesalikil münfezi bi sırri ismikel fettah annasirü min şedidil mehalikil kani beynel ibadi bi dekaikil hikmeti fil alemin ulviyi vel memalik tahkimu bima teşau tahtaru fi halike eselüke bi sırri kesarive subuhatu alemun melekut münezzel bi haffaya sırri ila en taşilu ilel behemutil raci ve suudihi bi kaza ya alemut cebberut ve entefta fi kalbi bi şuhudi hadihil esrar ve tuhekkuki bi hakaikul envar ,vecalni ehlen lil vuslati bi sırri hayati zatekel münimi bil celali esrari sıfatike allahümme eyhidni bi nasrike Azizi el Maniyu ala kulli münaidin ve hasidin münaziin Allahümme sahhirli Temhiyaül hadimu hazal ismi inneke ala kulli şey in kadir allahümme ya nur veya müdebbirel umur ehricna minnel zulumati ilen nur ve bi hakkı ayetin nur ve bi hakki inna fetehna leke fethan mübina ya fettahu ya rezzaku ya müfettihel ebvabı iftehlena hayrel beb el hayri bi hurmetun muhammedun aleyhusselamun alihi ve eshabihi ve zürriyatihi ve ecvaihi ecmain bi rahmetike ya erhamerrahimin vel hamdülillahi rabbil alemin Allahümme, inni es'elüke bil hatemil meşkuki ve bisselasi "˜usiyyun ve bil mimittamisil ebteri ve bissüllemi ve bil haişşekiki vel vavil muazzemi ve bil erbaati enamilleti kel keffi bila musamin ve es'elüke bi hakkıd daveti vel vefkıl muazzami en tusalliye ala muhammedin nebiyyil ebtahıyyizzemzemiyyi ve en takdiye haceti ya ilahi, ve en tenfeani bi hazihide'veti ve tebukeni tarikaha.


Lütfen forumdaki konulara mesajlar yazınız-soru sorunuz ve forumda aktif olarak foruma katkı yapınız.Chatteki sohbetlere katılınız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
madlen 06:29 05.05.16
Ya Fettah İsmi Şerifinin Havassları:

Her türlü zorlukları açan ve kolaylaştıran
Günde Zikir Sayısı : 489

Maddi manevi hayırlar için okunur.

Ya Fettah isminin zikrine devam edene Allah hayır ve bereket ihsan eder. Darlık ve sıkıntı çekmez.

Okuyanın kalbi nurlanır, işleri kolaylaşır. Makam ve mertebesi yükselir, kimseye muhtaç olmaz.

Sabah namazlarının ardından sağ elini kalbine koyarak 71 kez okuyanın kalbi temizlenir.

Yatarken okuyana rüyasında bilmediği şeyler gösterilir.

Zor bir durumdan kurtuluşa ermek için niyet ederek utarit saatinde 489 kez okunur.

Düşmanının dost olması niyetiylede utarit saatinde 489 defa okunmaya devam edilirse düşmanı dost olur.

Zikri vird edinen kimsenin gözlerinden manevi perde kalkar. Kendisine hiçbir zararlı zarar veremez. Bu mübarek isim hürmetine Allah o kimseye gayb hazinelerini açar.

Bu ismi vird edinerek Allah'tan her hangi bir konuda dilekte bulunan kimsenin dileği geri çevrilmez. Maddi kapılarda kendisine açılır ve hayatı boyunca işlerinde başarılı olur.

Bir Arabi ayın ilk cuma günü Ya Fettah Ya Rezzak isimlerini yazıp bir iş yerinin yüksek bir yerine asan ve her gün iş yerine gelince 797 kez Ya Fettah Ya Rezzak isimlerini birlikte okuyan kimse, iş yerinde işlerine yetişemiyecek kadar bol işe ve müteriye kavuşur. Hayırlı ve bol kazanç elde eder. İş yeri zararlı ve kötü şeylerden korunur.

Sabah namazından sonra elini göğsüne koyup 15 kez okumaya devam edenin kalbi aydınlanır işleri kolaylaşır ve rızkı bol olur.

Yâ Fettâh ismini vird edinen kimseye Allah gayb hazinelerinin kapılarını açar. Hiç ummadığı yerlerden ihsanlarda bulunur. Maddî olarak da bütün kapılar kendisine açıktır. Hayatı boyunca tuttuğunu koparır. İşlerini başarır.

Evlenmek isteyen bir kız bir Arabî ayın ilk cumasında ve salâ vaktinde Yâ Fettâh ismini temiz bir kağıda yazıp beyaz ipekli bir mendile sarıp göğsünde taşır ve her gün sabah namazı vaktinde 489 kez Yâ Fettâh ismini okur ve 7 hafta kadar devam ederse bu müddet içerisinde Allah kendisine hayırlı bir eş ihsan eder.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
madlen 06:39 05.05.16
El-Fettâh İsm-i Şerîfi'nin Sırları ve Havassı
1.Kalbi ve sırrı temizlemek için sabah namazını kıldıktan sonra eli kalbin üzerine koyarak "Yâ Fettâh" diye okunmalıdır.
2.Bu ismi şerifi "Yâ Fettâh" diye okumaya devam edenlere maddi ve manevî fetihler kolaylaşır.
3.Bu ismin adedi 489, saati Utarid'dir. Düşmanın adavetini muhabbete tebdil ve müşkülatın halli için "Yâ Fettâh" diye okunmalıdır.
4.Yatarken bu mübarek ismi okuyarak uyuyana rüyasında bilmediği şeyler gösterilir.
5.Vird edinenler, kimseye muhtaç olmazlar. Üzerinde hürmetle taşıyanlar, kimse tarafından ters yüz edilmez.
6.Sabah namazından sonra elini kalbinin üzerine koyup 15 veya 71 kere Yâ Fettâh ismi şerifini okuyanın kalbi nurlu, rızkı bol ver işleri kolay olur.
7.Yâ Fettâh-Yâ Rezzâk ismi şeriflerini günde 100 defa okuyana, Cenabı Hak rızkını elde etmesini kolaylaştırır ve kapalı kapıları açar.


Lütfen forumdaki konulara mesajlar yazınız-soru sorunuz ve forumda aktif olarak foruma katkı yapınız.Chatteki sohbetlere katılınız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
romario 11:57 05.05.16
Faydasını çok göreceğimiz paylaşımlar Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
desperado 20:34 05.05.16
İçin mi daralıyor? O(cc) biliyor…

“Ya Fettah!” de…

Huzursuz mu oluyorsun? O(cc) görüyor…

“Ya Selam!” de…

Gönlün mü kırık? O'na(cc) dayan…

…“Ya Cebbar!” de…

Günahların mı var? O'na(cc) yönel…

“Ya Tevvab, Ya Gaffar, Ya Afüvv!” de…

Kimse seni anlamıyor değil mi? O(cc) seni bekliyor…

“Ya Semi, Ya Mücib!” de…


Ve seni biricik yaratan Rabbine…

“Ya Vedûd seni seviyorum!” ♥ de…Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Frost 21:03 05.05.16
ben özellıkle bu esmayı 500 den fazla bı kac gun okuma yapsam hemen renk gorouprum aslında deneyebilirim buyuk ebcedı 2 gunde okurum benım ıcın sorun olmaz ama basıma musallat almak ıstemıorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
madlen 22:58 05.05.16
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Musallat almazsın korkmana gerek yok.Gelecek olan bu ismin hizmet meleği
Temhiyail dir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Frost 12:36 06.05.16
sorun olmucanı bilsem cekerim ama zannedersem bu esmayı o kadar çeksem musallat olur gibime gelio tam öğrensem olup olmucanı sorun olmaz cekerim aileme bisey olur felan ne melazım ..........

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ahmetkardeş 14:19 05.06.16
dilan 14:30 05.06.16
1 2 3 4 5  ... Sonuncu