Evrensel Enerji Sistemleri

Şükrederek Başladığınız Günün Huzursuz Geçmesi İmkansız - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Evrensel Enerji Sistemleri>Şükrederek Başladığınız Günün Huzursuz Geçmesi İmkansız
İpek 09:10 18.03.19
Aslında uygulaması yalnızca birkaç saniye süren bu strateji, uzun zamandır en önemli alışkanlıklarımdan bir tanesi olmuştur. Her sabah, güne başlamadan önce teşekkür edecek birini düşünmeye çalışırım. Benim için, minnet ile iç huzur birbirlerinin ayrılmaz parçaları olduklarından, bana verilmiş olan yaşam denilen bu hediye için ne kadar minnettar olursam o kadar huzurlu olurum. Bu nedenle minnettarlık, geliştirmek için çaba harcamaya değen bir duygudur.

Eğer, siz de benim gibiyseniz, o zaman hayatnızda, arkadaşlar, aile bireyleri, geçmişinizde kalmış kişiler, öğretmenleriniz, gururlar, iş arkadaşlarınız, size ihtiyacınız olan fırsatı vermiş kişiler gibi minnettar olduğunuz sayısız kişiler vardır. İsterseniz size yaşam verdiği için ya da doğanın güzelliği için ilahi güce de teşekkür edebilirsiniz.
Teşekkür edecek birisini bulmaya çalışırken, bu kişinin, trafikte size yol vermiş, sizin için kapıyı tutmuş ya da hayatınızı kurtarmış bir doktor gibi herhangi biri olabileceğini unutmayın.

Uzun süre önce, beynimi her türlü olumsuzluğa ne kadar kolay açabildiğimi fark ettim. Negatifin içeri girmesine izin verdiğim de ilk kaybettiğim şey minnet duygumdur. Hayatımdaki insanları göz ardı etmeye başlar ve genelde hissetmekte olduğum sevgi, yerini kırgınlığa ve kızgınlığa bırakır.

Kısa bir süre sonra zihnim, sağlığım, yuvam, kariyerim, hürriyetim ve bunun gibi şükrettiğim bir çok şey ile dolar.

Size son derece basit bir öneriymiş gibi gelebilir. Fakat gerçekten çok işe yarar. Eğer sabah kalktığınızda güne şükrederek başlarsanız gününüzün huzurlu geçmemesi imkansızdır.


Allah'a şükürler olsunNotlarım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SouL 11:45 18.03.19
Bir Yeni Güne Daha Mutlu Huzurlu Sevip Sevilerek Hamdü Senalar Olsun

gelin tanış olalım işi kolay tutalım sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz .

Yunus Emre (K.S)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sakaryalı 12:42 18.03.19
Şükr ve teşekkür, o güzelliklerin artmasına vesiledir. Güzellik artarsa huzur da artar, teşekkürler pozitif @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], bizi motive ettiğin için ��

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up