Farkındalık

Şimdinin Gücünü Keşfettiğinde Geleceğini Güzelleştirirsin - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Farkındalık>Şimdinin Gücünü Keşfettiğinde Geleceğini Güzelleştirirsin
Cennet 21:08 31.08.18
Neden şimdi diyoruz. Tam bu yazıyı okurken şimdiyi yaşıyorsunuz. Aslında sahip olduğunuz tek an şimdidir. Elinizde sahip olduğunuz tek an olduğu için bu kadar değerlidir. Eğer şimdinin gerçek gücünü anlarsan onun hayatını değiştirecek büyük bir potansiyeli olduğunu da fark edersin.Hepimiz çoğu zaman yaşadığımız anın tam olarak farkında olmayız. Çoğu zaman bu anın elimizden uçup gitmesine neden olur. Anılarımız gerçekten güzeldir ve gelecek için hayal kurmak bize olumlu bir anlayış sunabilir.

Ama şimdinin gücüne odaklanırsak işte mucizevi güce o anda ulaşırız. Size verilen sadece bu andır. Şimdinin içinde düşüncelerinize ve fikirlerinize odaklanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken o anda kalmaktır. Aslında şimdiye konsantre olmak hiç de zor değildir.

Şimdinin içinde korku veya kaygı yoktur. Orada nefret veya endişe yoktur. Orada sadece sevgi ve huzur bulursunuz.

Şimdiye odaklandığımızda 5 şey hayatımıza girecektir.1- Anın içinde kaldığımızda; geleceğimizi değiştirebiliriz. Çünkü ilham bizi şimdide ziyaret edecektir.

2- Anın içinde kaldığımızda; kendimizi ruhsal ve bedensel olarak huzurlu ve güçlü hissederiz.

3- Anın içinde, merkez düşüncemize ve zihnimize odaklanırız.

4- Anın içinde kaldığımızda; farkındalığımız %100 artacaktır.

5- Anın içinde, doğru cevapları alır ve geçmiş kaygılarımızdan uzaklaşırız.

Eğer hayatınızda büyük bir değişimi yakalayacağınız yeri arıyorsanız yapmanız gereken ilk ve en önemli şey şimdiye odaklanabilmektir. Anın içinde kalmak çok basittir. Tam şu anda yaşamın içinde olduğunuzu fark edin. Zihnin algısı farkındalık olarak size geri dönecektir.
Alıntıdır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Och 08:47 04.10.18
Ama ben şuan okuyamıyorum ağlamaktan. Ve tepen tırnağa tüm vucudum sanki kelebeğin kanatları gibi uçuşuyor. inanın güçlükle yazıyorum ama yazmak istiyorum. İçime ne oldu böyle okurken, aaaa ağlamaktan tutamıyorum kendimi, sanki yüreğimde kuş uçmuya başladı. Yaaa Hazar Tandoğan siz ne güzel insansınız. Rabbim sizi her her her dem korusun. İyiki varsınız, iyiki varsınız. Öyle bir anda geldiki. Kardeş sevgisi de böyle hissetmek. Varol, varolsunlar. Sağolun, sağolsunlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kendiyas 17:35 04.10.18
Yönlendirilen İyileştirici Enerji Dalgası;

Kendinizi ve dünyanızı bu enerji dalgasının muhteşem iyileştiriciliğine açınız. Bu ilahi bir armağandır. Bedensel ve ruhsal olarak bu enejinin size ulaşmasına izin veriniz. Dünya gezegenindeki tüm kirli ve paslı niyetler, oluşumlar ve aktiviteler, evrensel nizama ve iyiliğe karşı olan her şey bu enerji dalgasının dünyanıza ulaşmasıyla birlikte zamanla kendi kendini imha edecek notaya gelecektir.
Tüm yaşamı, gezegenleri, galaksileri, güneşleri ve varolan herşeyi saracak ve simya ederek içindeki karartılmışlığı dönüştürerek iyileştirecetir. Herşeyin özünde olan saf ışık (Nur) olanı ön plana, üst benliğe taşıyacak ve bu enerji ruhsal ve fiziksel bedenleri sizin için ani olmasa da belli bir süreç içinde sararak, yayılacaktır.
Bu ilahi bir hediyedir. Farkındalığı ve yüksek algısı olan iyilerin, benlik çekirdeklerindeki saf ışığın, ruhları ve bedenlerine hükmedenlerin istekleri ve dualarına cevaptır. Saf niyet ve samimi duygularla, katıksız duygular ve merhametle açılan ellere aktarılan öz ışık suyu, şefkat ve rahmetle donatılmş aşktır.
Tüm benliğinizle bu enerjiyi içinize çekiniz.
Sevgi ve Bilgelik Dalgasına kucak açınız.
Bu muhteşem iyileştirici enerji dalgası değerlendirmek ve faydalanmak adına insanlığın kendi öz iradesine bağlı olarak işlem görecektir. Bu istemeniz ve özgür iradenize bağlı olarak evrensel ilahi kurallar içerisinde uygulandı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Saye 01:03 13.01.19
En önemli an şu andır çünkü bir tek ona sözümüz geçer.
Teşekkürler paylaşım için

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cennet 12:10 21.01.19
Aynen öyle sağolasın Saye kardeşim
Geçmişin pişmanlıkları gelecek kaygısı ileq uğraşmaktansa her yeni güne şükretmeli hakkını vermeli...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi