Galibiyet ve Başarı Uygulamaları

Göz ve Akıl Perdelerimizi açmanın yolları - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Galibiyet ve Başarı Uygulamaları>Göz ve Akıl Perdelerimizi açmanın yolları
Sin 12:07 28.03.18
GÖZ VE AKIL PERDELERİMİZ VE PERDEYİ AÇMANIN YOLLARI
Göz ve Akıl Perdelerimizi açmanın yolları
Göz perdesi deyince hepimizin aklına korku filmleri geliyor olabilir fakat durum aslında çok farklı. Yaradılış gereği kulağımızda aklımızda ve gözlerimizde 7 kat perde bulunur. Bu ruhsal alemden geldiğini unutan insanoğlunun dünya deneyiminin bir parçası ve zorunluluğudur. Bizler 3. Boyut canlıları olarak dünyayı ve evreni 3 Boyut algısında yani “Derinlik-Yükseklik-Genişlik” üçleminde deneyimleriz. Eğer bu perdelerin bizde bulunması gerekmeseydi dünya gezegeninin diğer boyutlardan bir farkı kalmayacak ve dünyanın deneysel amacından sapması gerekecekti.
Herşey sadece ama sadece enerjiden ibarettir . Herşey belirli bir oranda titreşen enerjiden ibarettir. Evrendeki tüm enerji farklı kombinasyonlar ile farklı varoluşları meydana getirir. Peki bu perdelerimizden kurtulup tüm enerji akışını görebilseydik yani beden kıyafetine girmeden önceki halimiz gibi.

NASIL AÇARIZ?
1- İnanç. Herşeyde olduğu gibi ilk önce inanmalısınız.
2-Öncelikle bir insanın gözlerinde pratik yaz. Nasıl bir pratik? Belirlediğiniz bir kişiyle karşılıklı olarak sürekli birbirinizin gözlerine bakmalısınız. Mümkün olduğu kadar kırpmadan ve odağı bozmadan. Bu çalışmadaki en önemli nokta pratik yaptığınız partnerinizin de sizinle aynı amacı taşıması zorunluluğudur. Bu şu demek pratik yaptığınız kişi ne olduğundan habersiz bir şekilde size boş gözlerle değil sizin ona baktığınız gibi sizi görmek isteyen şekilde size bakmalı ve partnerinizle kendinizi göstermek ister şekilde birbirinize bakmalısınız. Bunu çok sık tekrarlayın evet gözleriniz acıyacak.
3- Hayvanların özellikle kedilerin gözlerine bakmak. Bu hayvanı size bakmaya zorlamak demek değil. Sadece onu izler biçimde bunu yapmalısınız. Kediler 3. gözleri açık doğarlar ve göz perdeleri yoktur sizin ona bakma maksadınızı anlayacak ve oda size bakacaktır.
4- Beyaz renge odaklanmak. Odaklanma pratiğini sadece canlılarda değil beyaz alanlarda da devam ettirin. Gözlerinizi daha çok açın daha çok bakın, daha az gözlerinizi kırpın ve bu alanın beyaz olmasına dikkat edin. Duvarlar çalışmak için ideal alanlardır.
5- Uyumak için yatağa yattınızda gözlerinizi kapatın ve o gördüğünüz karanlığa odaklanın. Görmeye çalışın. Bu bazen şekilsiz şeyler bazen renkler olacaktır. O karanlıkta bir şeyler belirinceye kadar bunu hergün yapın.

AÇILDIĞINI NASIL ANLARIZ?
- Göz perdenizin herhangi bir katmanı açıldığında bir ışık çaktığını göreceksiniz. Bu bir katmanın açıldığının işaretidir.
- Ve görürsünüz. Neyi mi? Enerjiyi, herşeyin nasıl titreştiğini, titreşen enerjinin hareketini. Gerçekte olanı.
- Bu dünyanın suni ışığı yani lambalar gerçekte olanı kapatamaz ama gölgeler. Perdeleriniz açıldıktan sonra karanlıkta herşeyi çok daha net göreceksiniz.
- Göz perdelerimizin açılması sadece enerjiyi görmek değildir. İnsanları da görürsünüz duygularını, hislerini, ruhlarını, korkularını kendilerinin bile göremediği herşeyi.
- Göz perdelerimiz açıldıktan sonra çok daha kolay vizyon almaya görmeye başlarız.
- Göz perdelerinizin açılması akıl perdelerinizi de bir bir kaldıracağından çok daha iyi anlamaya başlarsınız herşeyi ve durugörü yeteneğide kazanırsınız. Gözlerinizle değil aklınızla görmeyede başlarsınız herşeyi.

YAN ETKİSİ VAR MI?
Evet var. Bazı günler özellikle akşamları ve özellikle şehirlerde bazen asla gökyüzünü göremezsiniz bulunduğunuz yerleşim birimindeki yaşayan canlıların enerjisi şehrin üstünde o kadar birikmiştir ki gözyüzünü göremezsiniz. Yerleşimin az olduğu yerlerde görüşünüz her zaman daha net olacaktır. İsteyerek veya istemeyerek kendinize kötü varlıklar çekiyorsanız veya bulunduğunuz yerde bu tarz varlıklar varsa evet onlarıda göreceksiniz. Yani bazen istemesenizde yanlışlıkla başka boyuttaki bir varlıkla kendinizi bakışırken bulabilirsiniz. Korkmayın.
Gözlerinizi kapattığınızda bir daha asla kapkaranlık olmayacak hep izliyor olacaksınız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
eminebaci 12:09 28.03.18
Bu çok zor ama gözümü her kapadiğimda karşımda bana bakan bir kaç göz var kimi kirmizi kimi yesil cok tuhaf şeyler..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Gamezete 12:10 28.03.18
Hocam size cok minnattarim her gün yeni bilgiler öğreniyorum sizin sayenizde size cok tesekkur ederim allah razı olsun sizden

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:56 02.04.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], Allah-u Zülcelal razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aliavci89 21:02 22.08.18
Allah Razı Olsun Emeğinize sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Papua 16:42 25.08.18
Kediler hakkında şaşırtıcı bilgiler, teşekkürler. Allah Razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ahsen 01:31 26.08.18
Allah razı olsun...muhteşem bir bilgi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
beyazgece 22:47 20.09.18
mahnur 23:07 13.12.18
beyz 07:01 17.12.18
1 2 3