Galibiyet ve Başarı Uygulamaları

İçki, Kumar ve kötü alışkanlıklar için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Galibiyet ve Başarı Uygulamaları>İçki, Kumar ve kötü alışkanlıklar için
SiLence 23:13 03.02.17
İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak içinKötü alışkanlıkları olan şahısların bu hasletten kurtulmaları için şahsın giydiği kullandığı bir gömleğin üzerine bin bir defa ihlas suresi 313 ayetel kürsi ve bin defada Salatı Münciye okunur ve o şahsa giydirilirse Allahın izniyle durumu düzelecektir bu uygulama defalarca tecrübe edilmiştir. Allahu alem bissevabاَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ وَعَلَى آلِ سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ صَلاَةً تُنْجِينَا بِهَا مِنْ جَمِيعِ اْلاَحْوَالِ وَاْلآفَاتِ وَتَقْضِى لَنَا بِهَا جَمِيعَ الْحَاجَاتِ وَتُطَهِّرُنَا بِهَا مِنْ جَمِيعِ السَّيِّئَاتِ وَتَرْفَعُنَا بِهَا عِنْدَكَ اَعْلَى الدَّرَجَاتِ وَتُبَلِّغُنَا بِهَا اَقْصَى الْغَايَاتِ مِنْ جَمِيعِ الْخَيْرَاتِ فِى الْحَيَاتِ وَبَعْدَ الْمَمَاتِ اِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَىْءٍ قَدِيرٌ

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât

İnneke ala külli şey’in kadir.“Allâh’ım, Efendimiz Muhammed’e ve ehl-i beytine bizi bütün korku ve âfetlerden kurtaracağın, bütün ihtiyaçlarımızı göndereceğin, bütün günahlarımızdan temizleyeceğin, nezdindeki derecelerin en yücesine yükselteceğin, hayatta ve ölümden sonra bütün hayırların nihâyetine ulaştıracağın şekilde râhmet eyle. Muhakkak sen her şeye kaadirsin.”

Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İlkcan 23:18 03.02.17
Güzel paylaşım olmuş arkadaşım rabbim tiksintisini versin inşallah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 23:21 03.02.17
RvP 15:08 21.04.17
NAMAZLA YAŞANAN MUCİZE

Ben Ayşe, 39 yaşındayım. Evlendikten sonra kocamla birkaç yıl boyunca çok iyi anlaşıyorduk, ama nedense ilk çocuğumuz Furkan doğduktan sonra eşim, içkiye ve kumara başladı. Önceden böyle akışkanlıkları yoktu, ama bir anda neden böyle olduğunu anlayamadım.
Tabi ben, sonradan fark ettim ki eşimin kumara ve içkiye başladığı vakitlerde ben de namazı bırakmışım. O yıla kadar namazımı düzenli olarak kılmaya çalışan mutlu biriydim, eşimle de hiçbir ciddi sorunumuz yoktu. Fakat oğlum Furkan doğduktan sonra nedense boş bulunup namazı bıraktım.
O noktadan sonra eşimin içki ve kumar sorunu başlayınca tam 3 yıl boyunca bir türlü toparlanamadık, tabi ben bu durumun namazı bırakmamla ilgili olduğunu hiç düşünmedim. Bunu çok sonra anladım, Allah'tan bunu fark edinceye kadar iş işten geçmemişti.
Kocam 3 yıl boyunca her gece eve sarhoş geldi ve beni hırpalamaya başladı, eskiden melek gibi bir insan olan kocam, son 3 yılda âdeta bir canavara dönüştü. Biz neredeyse 3 yıl boyunca hep kavga ettik, hep tartıştık ve hep sıkıntı yaşadık.
Bu arada oğlum da sürekli ağlıyor ve huysuzlanıyordu. Hem kocamın hem de oğlumun durumu beni son derece rahatsız ediyordu. Bu sıralarda kocamın intihar teşebbüsü haberini aldım ve bir şok daha geçirdim.
Kocam, bir yığın hap alarak üstüne bir de içki içmiş, sonra da meyhanede sızıp kalmış, durumu fark eden biri, bunu hastaneye kaldırmış. Kocam 5 gün hastanede yattı, midesi yıkandı ve ilaçların etkisi geçti.
Sonra evde de 4 gün yattı, bu sırada kocamla hep konuştum ama faydasız bir konuşmaydı bunlar. Çünkü eşim kesinlikle intihar etmeye karar vermişti ve bana hep kararlı gözlerle bakıyordu. Nedenini sorduğumda bana hep huzursuz ve mutsuz olduğunu, bu yüzden de yaşamak istemediğini söylüyordu.
Eşimin bu sözleri üzerine, daha önce hiç yaşamadığım derin bir kedere kapıldım ve Allah'a dua ettim. Dua ettikten sonra kocamın yanına uzandım, uyumuşum.
Rüyamda, 'namaz kıl dertlerinden kurtul' diye bir ses duydum ve uyandım. Bir de ne göreyim, eşimin gözleri faltaşı gibi açılmış bana bakıyordu. O sesi duydun mu, dedi. Evet, sen de mi duydun, dedim. Başını salladı.
Sonra bir daha uyudum, kocam da uyumuş. Tekrar 'namaz kıl, dertlerinden kurtul' sesini duyup uyandım, yine kocamın bana baktığını fark ettim.
Uyanıp bu sesin ne olabileceği konusunu konuşmaya başladık, kocam bana şunu anlattı:
"Bu sesi intihar kararı aldığım zaman da duydum ama önemsemedim. Ama şimdi anlıyorum ki Allah bize bu sesle mesaj veriyor."
Bu konuyu uzun uzadıya konuştuk ve namaz kılma kararı aldık, iyi ki böyle bir karar almışız. Bu karardan sonra, oğlum Furkan 3 buçuk yaşındaydı. Eşimle birlikte namaza başladığımızda oğlumun huysuzluğu ve ağlamaları da bir anda kesildi. Hatta o da yanımıza gelip bizimle namaz kılmak istiyordu, bizi taklit ediyordu.
Eşim namaza başladıktan sonra bana her gece şu sesi duyduğunu anlatıyordu:
"Namaz, kurtuluşun anahtarı ve mutluluğun kaynağıdır, sakın mutluluğu ve kurtuluşu terk etme!"
İşin garip tarafı, bu sesi harfi harfine ben de duyuyordum. O sıralar, ailece gayet mutluyduk, uzun zamandır bu mutluluğa hasret kalmıştık açıkçası. Kocamın gözlerinin içi gülüyordu ve bu durum, beni çok mutlu ediyordu.
Aradan yıllar geçti, şimdi Furkan 15 yaşında, ailemize Sıla ve Burak da katıldı. Eşimle namaza başladığımızdan bu yana, yani ortalama 12 yıldır hiçbir sorun yaşamadık çok şükür. Eşim, kumarı ve içkiyi bir anda bıraktı ve bir daha hiç başlamadı. Çünkü namaz kıldığında çok mutlu olduğunu ve bu mutluluğu bozmak istemediğini söylüyordu.
12 yıl içinde maddi zenginliğimiz de bayağı arttı, eskiden kirada kalıyorduk, şimdi 3 tane evimiz var ve ikisinde kiracı oturuyor. Bir tane de güzel bir arabamız var, çok şükür mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayıp gidiyoruz, namazlarımızı asla ihmal etmemeye çalışarak huzura eriyoruz.
Size, İslâmi konularda birçok kişinin başından geçen olayları anlattığını fark edince ben de başımızdan geçen bu mucizevi olayı (ben buna namazın mucizesi diyorum) anlatmak istedim. İsterseniz bunu yayınlayabilirsiniz, hatta mümkünse yayınlayın ki insanlar namazın önemini anlasınlar. Selam ve dua ile.
Ayşe Sönmez."
(Alıntı).

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 00:57 05.03.18
İÇKİ VE ZİNADAN VAZGEÇİRTMEK
İçki ve zinadan vazgeçirtmek için,
Bismillâhirrahmânirrahîm. Vallâhü halakaküm ve mâ ta'melûn.
yedi (7) defa yaz.
Pazar günü güneş saatinde,
yazıp, yazıyı Gülsuyu ve Şeker ile silip, Güneş batarken içkiden ve zinadan menetmek istediğin kişiye içir. Kim bundan içerse, Allah
c.c. a karşı gelmez ve içki içmez.
Bu mesele dargın kişilerin arasında ülfet yapmak için toplu bir
sırdır. Bunu Allah'a iteat etmeyi sevmeyen ve günah işleyenler
içinde yaparsın. Aynı şekilde bundan bir kadın içerse ebediyyen
zina etmez. Buda güzel bir faydadandır. Sen bunu uygula. Çünkü
bu garip bir mesele olup, bu Ayeti Kerime'nin büyük bir delili ve
acaib bir sırrı celili vardır. Bunu sen iyi inceleki, bunda seçmekte
yapılan amellerin acaip bir sırrı vardır..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ruslan 22:03 19.12.18
paylasdigin icin san cok tesekur ederim allah daima mehsud bahtiyar etsi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yağmur 17:24 28.04.19
Yağmur 17:29 28.04.19
Bunu yapmak uzun zaman alır aralıklarla okusak olurmu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lil bin Ali 18:20 28.04.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
ALİ yagmur hanım a yardım edebilir misin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celcelutiye 07:29 29.04.19
Yağmur Nickli Üyeden Alıntı:
Bunu yapmak uzun zaman alır aralıklarla okusak olurmu.
Niyet nedir ?

Burdaki Salaten tüncina salavatı hacet ve niyetin seri olarak görülmesi için 1000 sefer okunur çıkartılabilir..Siz niyetinizi söyleyin ona göre yardımcı olmaya çalışalım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi