Gizemli Olaylar ve Mekanlar

1999 da depremi yaşayan insanların anlattığı garip olaylar - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2
Gizemli Olaylar ve Mekanlar>1999 da depremi yaşayan insanların anlattığı garip olaylar
Havasokulu 10:43 30.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Neptuns 07:39 26.05.22
Bende gölcük deprem zedesiyim en üstte olduğum için kurtuldum can kaybı olmadı 6 yaşındaydım rüya gibi hatırlıyorum. Deprem olduğunda annem balkonda kuran okurken yakalanmış hemen içeri gelip bizi uyandırdı alt katlar yıkıldı bizim kat kütle şeklinde kalıp olarak kaldı. Mucize olduğu belli yada Allah korudu kuranın hatrına. O gece denizden büyük bir ateş bombası gibi birşey yukarı doğru çıktı. Tüpraş patlıcak dediler dağlara doğru kaçtık. O gece okul arkadaşlarımın nerdeyse hepsini kaybettim. Geçenlerde değirmendereye gittiğimde okulum ve çocukken gezdiğim yerleri görünce doldum. Tabi banada soranlar oldu o gece mucize yaşamadınızmı diye hayır yaşamadım. Lakin duyduklarım gölcük bizim merkez oluyor biz fay hattının vurduğu depremin en şiddetli olan yerindeydik. Sadece duyduğum donanmada alem yapıyolarmış ordan bir amca geçip şunu durdurun yoksa taş üstünde taş kalmıcak demiş dinlememişler sonra deprem olmuş.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tequila2021 17:40 26.05.22
O gece manevi ve ilahi nizam çok değişikti. Herkes manevi birçok sırlı olay yaşadı hemen hemen. Toplu ölümlerin toplu ruh göçlerinin olduğu bir geceydi. Gökyüzü yere indi resmen, enkaz altından kurtulan insanlar birçok ilahi olay yaşadığını anlatıyor. Allah birdaha ülkemize böyle felaket yaşatmasın kıyamet gibiydi.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ferhat123 14:40 28.05.22
O geceye dair en net hatirldgm sey.
Hayatimda o kadar yildizi bir arada gormedim.aralarinda o kadar ufak bosluklar vardi ki.gokyuzu kandil gibiydi.dakikalarca seyrettim.
He bisi daha arkadaslar o gun sabah namazinda camilerde bayram namazi gibi yer yoktu....
Depremden 1 ay sonra golcukte orada 3 gun bulundum.orada cadirlarda yasayan insanlarla cok sohbet ettim.
Oyle bi manzaradan kurtulan herkesin bi mucizesi vardi.
Allah kimseye yasatmasin.tum yakinlarini kaybedenden tutunda bi apartmanda sadece tek sag kalana kadar.psikoloji berbatti.
Allah kimseye yasatmasin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fatma0738 14:09 24.06.22
Amin Rabbim birdaha ümmeti Muhammed e böyle acılar yaşatmasın dinimizi imanımızı vatanımızı milletimizi camilerimizi ezanlarimizi korusun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2