Gizemli Olaylar ve Mekanlar

Esrarengiz Kayıplar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Gizemli Olaylar ve Mekanlar>Esrarengiz Kayıplar
madlen 22:02 26.03.17
OKULDA OYNANAN OYUN ÖLÜM GETİRDİ!Ülkemizde ve dünyada sırrı çözülemeyen pek çok olay var ve her geçen gün bu olaylara yenileri eklenmekte. Bunlardan bir tanesi de Japonya’da yaşanan bir olay. Kız öğrencilerin gece okulda oynadıkları bir oyun ve ardından yaşanan peş peşe kayıplar… Kızlar bulunmaya çalışılırken karşılaşılan manzara ise hala sırrını koruyor…


Japonya’da gerçekleşen bu akıl almaz olay uzun yıllar önce yaşanmış. O günlerde okullarda öğrenciler geceleri nöbete kalırlarmış. 2 haftada bir grup nöbeti varmış. Yine grup nöbetlerinden birinde kızlar go oynamaya karar vermişler. Go oyunu Japonya’da ruhani tarafının olduğu ve meditasyona ilham verdiği düşünülen çok eski bir oyun. Öğrenciler oyun oynarken elektrik kesilmiş ve elektrikler geldiğinde hiç biri ne olduğunu hatırlamıyormuş ve nöbetçi olduklarını dahi unutmuşlar. Okulda olmalarına anlam veremeyip evlerine gitmeye karar vermişler. Ama kızlardan biri defterini sınıfta unutmuş ve almak üzere yukarı çıkmış ama bir daha dönmemiş. Bunun üzerine senpai (Japon kültüründe yüksek rütbeli kişi) olan bir öğrenci yukarı çıkmış ama gördüğü manzara karşısında dehşete uğramış. Arkadaşının kitapları defterleri yerde dağınık bir şekilde duruyormuş. Kız telaşlanmış ve arkadaşlarının yanına dönmüş kızın geç kalacağını ve onlara gitmelerini söylediğini belirtmiş. Kızlar ertesi gün okula geldiklerinde o kız yine yokmuş. Eve de gitmediği öğrenilen kızın kısa sürede kaybolduğu anlaşılmış. Polis kızı her yerde aramış ama bulamamış.

Bu olaydan 2 gün sonra Kaori adlı bir kızın evine telefon gelmiş, kız telefon üzerine okulu gitmiş ama okulda kimseyi bulamamış. Ertesi sabah Kaori de okula gelmeyince ve öğrenciler birer birer kaybolmaya başlayınca okulda soruşturma açılmış. Ancak ilginç olan kaybolan öğrenciler sadece o gece grup bekçiliğine kalan öğrencilermiş. Müdür kızları çağırıp konuşmuş ve kızlar da o gün olanların hatırlayabildikleri kadarını anlatmışlar. Müdür diğer kızlarla konuşurken bir efsane duymuş ve diğer kız öğrenciler arkadaşlarının efsane yüzünden öldüğüne inanmaya başlamış. Efsaneye göre sadece birkaç yıl önce o okulda bir öğrenci öldürülmüş ve cesedi okulun bahçesine gömülmüş. O gece kızlar go oynarken kızın ruhunu dünyada sıkıştırmışlar ve o da gitmek için cesedinin bulunmasını istiyormuş, cesedinin bulunması için de kızları öldürüyormuş. Müdür bu duyduklarına inanmamış ama 2 öğrenci daha kaybolduğunda artık endişelenmeye başlamış ve efsanenin de içinde şüphe bırakmasından dolayı bahçeyi kazdırmış.

Sonuç gerçekten akıl almaz… Bahçe kazısında bir mezar bulunmuş ve kaybolan kızların cesetleri de bu mezarın içinden çıkmış. Ama kaybolan kızların cesetlerinin yanında başka bir ceset daha yatıyormuş. Tanınmadık bir yüz. Araştırma yapılınca o kimliği belirsiz öğrencinin 3 yıl önce kaybolan lise 2 öğrencisi K.Azumi olduğu anlaşılmış. Bu olay hala sırrını korumaktadır.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
İlkcan 22:32 26.03.17
Allahımm neler oluyor hayatta
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 22:41 15.06.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up