Gizemli Olaylar ve Mekanlar

Korku Gecesi -14- - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Gizemli Olaylar ve Mekanlar>Korku Gecesi -14-
Adalet 22:17 26.03.17
Korku Gecesi -14-
Selam arkadaşlar nasılsınız. Ben gayet iyiyim ve Koku Gecesi konumun 14. bölümü ile sizinle buluşmaktan çok mutluyum. Akşam'a doğru ilerleyen dakikalarda Korku'nun hakim olacağı birkaç dakikaya hoşgeldiniz. Klasik David Tennant'lı bir açılış yine her zamanki gibi. Bu aralar forumda yeni arkadaşlar gördüm, konuyu bilmeyenler için açıklayayım.
Korku Gecesi konusunun tek amacı okuyan kişiyi korkutmaktır. Korku Gecesi içinde korku hikayeleri, videoları ve resimlerini barındırır. Bu konuyu akşama doğru açarım ki gelen korku'nun etkisi daha fazla olsun. Bu konunun 14. bölümü diğer önceki bölümlerini de okumanızı öneririm.
Bugün ki konumuz : Korku Hikayeleri.
Korku Gecesi -14-
(3 sene önce) kardeşim 12 ve bende 17 yaşımdaydık. teyzemle aramızda 2 yaş var. o 19 yaşındaydı. biz konya da oturuoduk. teyzem izmir de okuyordu. bizi çok seviyodu. erkek arkadaşıyla kalıomuş aslında biz de gidince öğrendik herneyse hikaye ye geçmeden önce tek bir ricam nolursunuz hayat kısa sevdiğinize söyleyin sevdiğinizi ve ailenizin değerini bilin umarım ecel sizi böylesine çabuk yakalamaz..ANLATACAĞIM ZAVALLI KÜÇÜK KIZ RAHMETLİ KARDEŞİMDİR RUHUNA SAYGI GÖSTERİN YOKSA BİR GECE ANSIZIN SİZİN YANINIZA GELEBİLİR...Küçük kız havuzda yüzüyordu. ablası ve teyzesi ise cd ciden korku filmi almaya gitmişti. döndüklerinde küçük kız internette ailesi ile görüşüyordu. son görüşmesi olduğundan haberi yoktu elbette..teyzesi ve ablasının yaptığı makarnayı yemek için sabırsızlanıyordu..oysaki okadar da lezzetli değildi..gece yarısını vurduğunda bir şeyler yeme fikrinin iyi fikir olacağına inandılar..ancak sofra hazırdı.. ''süprizz!!!'' dedi küçük kız..büyük bir yükten kurtulmuştu abla ve teyze oturup yemeye başladılar..ve de konuşmaya,keşke konuşmasalardı..KÜÇÜK KIZ KAYNAR SUYU DIŞARIYA DÖKMÜŞTÜ..teyzesi bunun ne manaya geldiğini biliyordu.. üç harflilerin yavrularını öldürmüştü küçük kız..teyzesi hemen yatmasını söyledi..yatağı hazırdı..bunca hazırlık ve süprizin karşılığı bumuydu yani..KIZ YATTIĞINDA KAPISI VE PENCERESİ AÇIKTI..teyze ve ablada televizyon karşında uyuyakaldı..sabah olduğunda bu sefer kahvaltıyı güzel yiğenlerine teyzesi hazırlamıştı..abla kalkmıştı..''günayydınn'' demişti..kardeşinin kapısına ilerleyerek..AMA KAPI KİLİTLİYDİ VE YANLIŞ GÖRMÜYORSA EĞER KAPI DELİĞİNDEN BAKILDIĞINDA ANAHTARDA YOKTU..abla ağlamaya ve sinirlenmeye başladı ona kapıyı açmasını söylüyordu..ama o duymadı..gerçeği çilingirci kapıyı açtığında öğrenecekti..kapı açıldı ablası ilerledi ve beyaz örtüyü açtı..''HAYIIRRR!!'' olmaz olamazdı bu küçük kardeşi ölmüş yüzü morarmış ve kaymıştı..ve boynunda da EL İZLERİ VARDI..(canım kardeşime..)
Korku Gecesi -14-
Bu olay yozgatın yerköy ilçesinde yaşanmıştır...Benim hanım ve cocuklar ankara bi akrabanın dügününe gitmişlerdi.. bende iş geregi hafta sonu gidecektim.olay perşembe akşamı başladı.. akşam işten eve geldim saat 10 gibi evde kimse olmadıgı için anahtarla actım kapıyı... bir adım içeri attım kafama bişi düştügünü hissettim elimle öle doru attım kapıyı kabattım... baktım böcek dikkat ettim kene gibiydi pek üstelemedim üstüne bastım. ayakkabıları cıkarıp içeri gectim... mutfakta bardak aldım su icecegim buslugu acarken dikkatimi nikelajlı sarımsak dögecegi üstünde güzel giyinimli insan gibi görünen bi kadın yansıması... arkamı döndüm bişi yok .. ama o parlaklık üstünde oynuyan kadın baya net.. iceri gecip kanepeye oturdum.. üstümdeki şaşkınlıgı atmak için.. televizyon kapalı ama o yansımadan salonun icinde gezen insanlar görüyordum.. ama cıplak gözle bişi yoktu..perden önünden insan gölegeleri geciyordu balkondan cıkıp bakıyorum kimse yok.. aklıma kötü bişiler gelmeden yatmak istedim.. yorgunluktandır dedim... yatak odasına gecip yattım bu olanları düşünürken uyuya kalmışım... sabah kalktım herşey normal hiç bişi yok evde korkum gecti akşamki bir şeydi deim korkmamak için kendimi kandırıyorum.. akşam iş dönüşü geldim.. solana gectim oturuyorum.. televizyonu actım... birden bolkonda olanları fark ettim cıktım balkona normal insanlar bana aldırış etmeden sohbet ediyolar kadınlar erkekler cocuklar yaşlılar var ama arkamı döndüm salondaa oturanlar var valla hevin her tarafı kalabalık sesleri ugultu gibi geliyo ama anlamıyorum.. butun ev cok kalabalık.. yanaşmak istedim birine soracam ben yanaştıkca kaypoluyolar kacıyolar... siz kimsiniz dedim kadına bişiler söylüyor ama ugultu gibi anlaşılmıyor.. beni eliyle işaret ederken içeri cagırdı.. yatak odasına gitttim peşinden odaya girdigimde yatakta uzanmıştı gel diyordu bana eliyle bir adım attım dur dedi bana anlamıştım bu sefer cocuguma bastın dedi yere baktım evdeki yük yıkılmış yerde yastık vardı yastıgı elime aldım cocuk degil yastık dedim bi an bi yaşlı kadın oturmuş yatagın yanına bişiler mırıldanıyordu... hemen evden cıkarak ankaraya gittim... dügünde kim görse beni sana ne oldu diyordu yüzüm bembeyaz ... tekrar eve dönmeden bu işi bilen hocalarla görüştüm... bana yapacaklarımı anlattılar... şükür bir daha görmedim böle bişi...tabi şimdiye kadar.. vakit ayırdıgınız için teşekkürler...

Resim

Bir gece Ali adındaki bir taksici ekmek parasını kazanmak için geç saatlere kadar çalışmış. 4-5 tane müşterisini istedikleri yerlere bırakmış. Fakat o gece hava oldukça yağmurluymuş. Ali tam eve gidecek iken kaldırımda bir kadını görmüş. Ali de kadını evine bırakmak için arabasına almış. Daha sonra Ali Kadına şöyle söylemiş:
- Sizi nereye bırakmamı istersiniz?
Kadın ise :
- Hayalet Kasaba, demiş.
Ali de biraz düşünmüş. İçinden ’’Bu kasaba yıllar önce bir depremde yıkılmıştı. Peki bu kadını oraya nasıl bırakacağım?’’ diye geçirmiş.
Daha sonra kadının gözlerine bir bakmış. Çok şaşırmış çünkü kadının gözleri kırmızıymış. Kadının bir cin olduğunu anlamış ve içinden Kelime-i Şahadet getirmiş. Cin ise bunu anlayıp hemen Ali’ye ‘‘dur’’ emri vermiş. Ali ise arabayı durdurup kadına:
- Niçin arabayı durdurmamı istediniz, demiş.
Kadın ise:
- Ben bir cinim. Sana bir uçurumu Hayalet Kasaba olarak gösterecektim. Sen de ölecektin. Ama içinden Kelime-i Şahadet getirip beni etkisiz halde bıraktığın için ölmeyeceksin, demiş ve oradan uzaklaşmış.

Resim

Ablamın bi yeteneği olan ruh çağırma olayıdır.Dayım 1997 yılında kalp krizinden vefat etmiştir.Dayım öldükten sonra yengemler bizde kalmıştır 1 sene boyunca 2 çocuğuyla birlikte 1997 adapazarı depreminide bizim evde yaşamışlardı.Aradan 1 sene geçtikten sonra yengem amcasının evine gitmiş ve bize tel. açıp size bidaha çocuklarımı göstermicem die yemin etmişti oysaki biz ona çok ii bakmıştık bi dediğini 2 etmiyoduk,meğerki dayım ölmeden önce dayıma kızıomuş ablanla(annem) konuşmıcaksın die dayımda anneme küsmüştü.Nese yengem amcasına gittikten sonra ablamla anneme söleyip dayımın ruhunu çağırcanı sölemiş zavallı annemde kabul etmiş.Ablam sofra getirip üstüne kağıtlar ve fincan koymuş başlamış dua etmeye ve sonra dayımın ruhu gelmiş.Annem ablama bişiler söleyip dayıma iletmesini sölemiş.Annemin söledikleri tabikide sorular,neden bize küstün gibi şeyler vb. sonra dayım demişki yani kağıtları oynatarak ben sizi çok seviyorum hep eşim yüzünden size bana kızıyodu ama ben sizi çok seviyorum demiş ve zavallı annem gözyaşlarına boğulmuş , dayım hergün bizim evi izlediğini sölemiş sonra dayım gitmiş.Annem hep ağlamış içler açıcı bi durum DUY SESİMİ DAYI SENİ ÇOK SEVİYORUM

ister inanın ister inanmayın ama malesef gerçek

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 22:40 26.03.17
Evet olmuş olay çok duyulmuş olay azdır

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 15:34 20.04.17
Havasokulu 23:45 15.06.18
Sayın Adalet, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi