Gizemli Olaylar ve Mekanlar

Bir Vampir , Kurtadam Veya Zombi Nasıl Öldürülür - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Gizemli Olaylar ve Mekanlar>Bir Vampir , Kurtadam Veya Zombi Nasıl Öldürülür
ebruonur 22:36 26.03.17
Bir Vampir , Kurtadam Veya Zombi Nasıl Öldürülür
Milyonlarca belki de milyarlarca olasılıktan biri gerçekleşti ve dünyada bir zombi salgını çıktı. Şans eseri (!) olay yerinde olan birkaç kişiden biri de sizsiniz. Ancak izlediğiniz onlarca filme rağmen bazı şeyler bir anda aklınıza gelmeyebilir. Bu durumda sizin için hazırladığımız "Pratik bilgiler: Bir vampir, kurt adam veya zombiyi nasıl öldürürsünüz? - Bölüm1" kılavuzu imdadınıza yetişecektir. Pratik, kolay hatırlanabilir bilgilerden oluşan kısa rehberimiz ile kendinize 'kim korkar zombilerden?' diyeceğinizin garantisini veriyoruz.

Kısa süre sonra biraz daha genişletilmiş bir sürümü basılacak rehber için şimdiden siparişinizi verin!
Bir Vampir , Kurtadam Veya Zombi Nasıl Öldürülür
Vampirler
Bütün doğaüstü yaratıklar arasında, vampirler öldürülmesi en zor olanlardır. Unutmayın ki, öldürmede ve ölümden kurtulmada ustalaşmak için yüzyılları vardı. Çok hızlı, güçlü, zeki olduklarını ve düşünceleri etkileme güçleri olduğunu da hatırlayın. Bu sebeple, kullanabileceğiniz yöntemleri aklınıza şimdi not edin, çünkü kana susamış bir vampirle karşılaştığınızda geç olabilir.

Kalbine kazık saplamak her zaman işe yarar. Çevreye bir göz atın, bir tahta parçası varsa, ya da bir sandalyenin bacağını koprabiliyorsanız, vampirlerle mücadelede kullanılan en geleneksel silaha sahipsiniz. Kalbine kazık saplanan vampir, anında küle dönecektir. Ama bu yöntem, vampire çok yaklaşmanızı gerektirdiğinden, sadece tecrübeli vampir avcılarına öneriyoruz, zaten onların cebinde kendi uğurlu kazıkları olacaktır.

Diğer bir garantili yöntem de vampirin kafasını vücudundan ayırmaktır. Bunun için uzun ve kesici bir alete ihtiyacınız olacak. Kılıç konusunda ustaysanız, bu marifetiniz bir vampir karşısında hayatınızı kurtarabilir.

Vampirler yakılarak da öldürülebilir ama küle dönene kadar başında beklemenizi ya da yakma-kazıklama gibi kombine bir yöntem kullanmanızı öneririz. Çünkü öldürücü derecede yanmadıysa, vampir hızlı bir şekilde iyileşebilir. Ve hayatta isteyeceğiniz son şey, sizden intikam almak isteyen bir vampir olacaktır.

Kalbe saplanan gümüş bir kurşun da vampiri ikinci ve son ölümüne yollayabilir. Ayrıca vampire çok fazla yaklaşmanızı gerektirmeyeceğinden, bu listedeki yöntemlerin en az tehlikeli olanı diyebiliriz. Gümüş kurşunu vampirin kalbine isabet ettireceğinizden emin olmadan önce, normal kurşun ve şişelerle bolca pratik yaparak hazırlanabilirsiniz.

Ayrıca vampiri güneşe çıkarmak da kesin etkili bir yöntem. Vampiri gündoğumuna kadar nasıl oyalayacağınız ve güneşe çıkaracağınız ise size kalmış. Vampirlerin güneş ışınından zarar görmediği, mücevher gibi parladığı Alacakaranlık serisine inanmayın, olmaz öyle şey

Haç, kutsal su, sarımsak ve gümüşün de vampirlerin gücünü azalttığı söylenmektedir ama garanti veremiyoruz. Öldürmenin mümkün olmadığı durumlarda bir insanın evine sığınabilirsiniz, çünkü vampirler evsahibi tarafından davet edikmedikçe, bir insanın evine giremezler.Bir Vampir , Kurtadam Veya Zombi Nasıl Öldürülür
Kurt adamlar
Vampirler kadar zeki ve politik olmasalar da hızda onlara yakın ve eşit oranda ya da daha güçlüdürler.

Bir kurtadamı öldürmek için iki garantili yöntem vardır; kafasını koparabilir ya da kalbini çıkarabilirsiniz. Beyin ya da kalbe ciddi zarar verecek yaralanmalar da kurtadamları öldürebilir. Ayrıca kurtadamlar da yakılarak öldürülebilir.

Bazı kaynaklarda, kurtadamların gümüş kurşunla da ödürülebileceği söylense de, genel inanış aksi yöndedir. Ayrıca çavdar, ökseotu, civa ve üvezin kurtadamlara zarar verdiğine inanılmaktadır, ama öldrücü değildirler.
Bir Vampir , Kurtadam Veya Zombi Nasıl Öldürülür
Zombiler
Yavaş oldukları için, zombilerden kaçmanın kolay olduğu düşünülse de, kalabalık olduklarında ve kapalı ortamlarda ölümcül olabilirler. Zombi öldürmek vampir ve kurtadamlara göre çok daha kolay, bu sebeple onlarla pratik yapabilirsiniz.

Kafasına ateş etmek ya da kafayı vücuttan ayırmak zombilerde de işe yarıyor. Çok zeki görünmeseler de, yaşamlarını sürdürmek için beyinlerine ihtiyaçları var. Beyne zarar verirken yaratıcı olabilirsiniz. Matkap, testere, ne bulabiliyorsanız kullanın.

Çevrenizde askeri bir araç ya da tank bulabilecek kadar şanslıysanız, üzerlenden geçmek de zevkli olbilir. Yüksek sayıda zombiyle başa çıkmaya çalışıyorsanız bomba kullanabilir ya da yakabilirsiniz. Zombiler öldürülemeyecek kadar yüksek sayıdaysa, bir alışveriş merkezine sığınabilir ve ölümden önceki son günlerinizi alışveriş çılgınlığıyla geçirebilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İlkcan 22:46 26.03.17
Teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 15:37 20.04.17
Jq 16:24 01.02.18
Quantum 16:28 01.02.18
Nani 16:29 01.02.18
Priv0x 16:29 01.02.18
Yafes 19:09 07.03.18
İpek 23:48 19.03.18
Ben bunların varolduğuna inanmıyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Snipper 00:08 20.03.18
Bir Vampir , Kurtadam Veya Zombi Nasıl Öldürülür

Ben bundan başka bir şey görmedim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2