Gizemli Olaylar ve Mekanlar

Ölülerle Nasıl İletişime Geçilir Dikkat! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Gizemli Olaylar ve Mekanlar>Ölülerle Nasıl İletişime Geçilir Dikkat!
madlen 23:28 26.03.17
Pek çok sihir kitabında,seanslar,kanallar ve benzeri medyumluk kaynaklarında ölmüş insanlarla iletişime geçmenin yolları ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.Ama gerçekte,astraldeki bir ruhu davet etmek bu kadar zor değildir.

Astralde bir çok ''kayıp ruh'' vardır.Eğer siz yeterince hazırsanız,başka bir yaşamda olan onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Ölmüş insanlar artık ''ruh''turlar.Bu daha zayıf bir kademedir.Onlar ne demonlar ne de melekler kadar güçlüdürler,tabiki yaşayan bir insanın ruhunu ele geçirmedikleri sürece.

Astral bu ruhlar için çoğu zaman yalnız kaldıkları bir yerdir ve bu ruhlar sıklıkla yaşayanların dünyası ile iletişime geçmek isterler.Hayaletler-eski evlerde görülen ve hissedilen- (sıklıkla orada ölen insanın hayaleti) öldükten sonra sevdiklerinin ve aile üyelerinin bir parçası değillerdir artık ama bu hayaletler çoğu zaman kendi evlerinde,işyerlerinde görülmeye devam ederler.

Özellikle vefat etmiş kimsenin yaşarken bitiremediği bir işi varsa -yaşamı beklenmedik bir biçimde sonlanmışsa,örneğin bir cinayet gibi-ölü rahat edemez.Sıklıklada vefat etmiş kimse,niyetini belli etmek için bir takım hareketlere başvurur.Kendiliğinden kaybolan objeler,elektiriklerin kendi kendine açılıp kapanması vb.

İLETİŞİM NASIL KURULUR?
Bir ölüyü davet transa geçebileceğiniz her yerde yapılabilir.Tarot kartları iletişim kurmak için kullanılabilir.Bunun yanında Cadı Tahtası (Oujia Board) ve Sarkaç'ta ruhlarla iletişime geçmek için kullanılabilir.Eğer bir grup halinde davet gerçeleştiriliyorsa tüm grup üyelerinin birbirleriyle uyumlu ve ciddi olmaları gerekmektedir.Gruptan bir üye medyum rolünü üstlenir.

1-Ruh ile iletişime en yakın olan insan,kartları karıştırır.Ruh ile iletişim için konsantre olur ve davet edilecek kişi hakkında bilgiler verir.Ve sonra medyum kartları okumaya başlar.Aynı şekilde,Cadı Tahtası ile çalışılırken de medyum çağırdığı ruhun görüneceği yerin tam karşısına oturmalıdır.Ölen kişinin kişisel eşyaları bu işte deneyimsiz olanlar ve kanalları daha açılamamış olanlar için yardımcı olmak açısından yararlıdırlar.

2-Genellikle medyum rolünü oynayan,kanalları en açık olan kimse ruhun varlığını herkesten önce hisseder.Medyum rolünü üstlenen kişi ruh ile konuşmaya başlar.Ve konuşma tamamlandığında,ruhu direkt olarak göndermelidir.Medyum kesinlikle ruhu bulunduğu yere bağlamamalı ve bundan özellikle kaçınmalıdır.

Bunun yanında ruhlarla iletişime geçmek için sarkaç da kullanılabilir.Fakat daha önce medyumun sarkaçlar ile çalışmış olması gerekmektedir bu yöntemi kullanabilmesi için.Medyum,alanda bulunan ruha sorular sormaya başlar ve eğer sarkaç ''Evet'' yanıtını verirse devam eder ya da iletişim kurabilmek için Cadı Tahtasını dener.

İnsan ruhlarını davet etmek kolaydır.Onlar demonlar kadar enerjiye sahip değildirler.Onların enerjisi yalnızca bedenlerinize girdiklerinde hissedilebilir.Öbür yandan demonların saçtığı enerji cildinizin davet ritüelinden günler sonrasında bile karıncalanmasına neden olabilir.

Ruhlara cevap vermek istemedikleri sorularda kesinlikle baskı yapmayın.Auranıza kötü titreşimler gönderebilir,astral çalışmalarınızı kötü şekilde etkiler ve sizin diğer ruhlarla iletişime geçmenize engel olabilirler.

Ses meditasyonu güçlü bir zihin ve ruh için temel zorunluluktur.Bu meditasyon size astralde herhangi bir ruhu davet ederken istenmeyen enerjileri ve varlıkları uzak tutmanızda da yardımcı olur.Unutmayın bazı ruhlar korkuyla beslenirler,bazıları eğitilimemiş zihinlere girerler!

Korkak,kolayca etkilenen bir takım histerileri olan,dayanıksız insanların kesinlikle bu seanslara girmemeleri gerekmektedir.Buradaki temel zorunluluk soğukkanlı olmak ve sükuneti seansın sonuna kadar muhafaza etmektir.Medyum burada kontrolü elinde bulunduran insan olmalıdır her zaman.

Ölmüş insanların ruhlarıyla iletişime geçerken unutmamamız gereken bir diğer husus onlar öldükten sonra da ölmeden önceki insanlardır.Yani aynı huylara,aynı düşüncelere sahiptirler.Kişilikleri değişmez.Bu da bizim bu yaşantımızda ruhani yönden gelişmek zorunda olmamaızın nedenlerinden biridir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 12:18 03.04.17
Emeğine sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 01:35 15.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mübarek 10:32 02.03.19
bwheel11 16:53 02.03.19
huysuz 19:39 29.06.19
kaynak belirtir misiniz teşekkürlerb add

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi