Gizemli Olaylar ve Mekanlar

Ghostless Haunting - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Gizemli Olaylar ve Mekanlar>Ghostless Haunting
madlen 23:55 26.03.17
Ghostless Haunting Orange Country
Bu hikaye 1980 de başlayıp 1982 son bulan değişik bir Ruhsal Varlık olayıdır.
Olduğu yer : Kaliforniya Orange Country .
Her şey ben kocam ve genç kızımız şehirde bir ev almamızla başladı.
Her şeyi daha iyi anlamanız için evvela size kendim kocam ve kızım ve ev hakkında bilgi vereyim.
Biz 16 senedir evli olan ve basit ama mutlu bir evlilik yaşayan bir aileyiz. Bizim işimiz geniş toplulukları ( gurupları) eğlence yerlerindeki toplantılarını organize etmektir. Bu bazen 12 kişilik grup fakat daha sıkça İki veya dört kişilk guruplar olmaktadır. İçki içmeyiz ancak bazen bugruplarla bizde iştirak edersek naziden içki kullanırız.

Kocam hiçbir zaman kahve içmez bende çayı tercih ederim. Ben bazen komşularımla veya işimdeyken kahve içtiğim olurdu. Ama o ana kadar hç bir zaman bir Kahve yapmak için makinem veya bir özel aletim olmadı.
Şehirde ev alkmak bizim için büyük bir değişiklik ve masraf sebebi olmuştu. Ön sokak kapım çift kapılıydı. Ayrıca geniş ve yüksek bir oturma odam yanında bir barı ve yemek odası ve onun yanındada şimdiye kadar gördüğüm en güzel mutfak bulunmaktaydı.

Bunların hepside iki pencereyle son derece güzel bir manzaraya bakıyorlardı.
Bu alt katımızdı.

Üst katta ise üç yatak odası . Ebeveyn yatak odasının yanında onun özel banyosu ve diğer iki oda inde büyük bir banyo odası daha o katı tamamlamaktaydı.
Kızımın yatak odası evin ön cephesinde bizim yatak odamız ise arka cephedeydi.
Biz genelde içki içmezdik. Onun için barı bulunan bir ev almamız aslında lüzumsuzdu.
Annem bize ev hediyesi olarak bir kahve yapmak için kahvedanlık hediye etmişti.
Halbuki kocamın hiç bie zaman kahve içmediğini ve benimde çok seyrek zamanlarda kullandığımı da bilmekteydi.
Ev daha yeni yapılmış bir binaydı. Bizden avvel bir sahibi olmuştu. Eski sahibinin bir rock müziği orkestrası sahibi olduğunu duymuştuk. Pek öyle tanınmış bir orkestra değilerdi bulabildikleri işlerde çalarlar ve günün birinde tanınmış olma hayaliyle yaşarlardı.

Bunlar birkaç delikanlıdan oluşmaktaydı. Eğlenmeyi sık sık içmeyi ve hatta bazende uyuşturucu kullanmayı sevenlerdendiler 1980 senesiydi. Satın aldığımız Emlek servisi bize evde bazı tamiratların yapılması gerektiğini bildirdiler. Kocaman bir motosikleti eski sahipleri giderlerken ebeveyn banyosunda unutmuşlardı. 1980 senesinin Noelinden birkaç zaman evvel taşındık. Eve taşınır taşınmaz bende bir değişiklik oldu.
Birden kahve sever oldum ve sanki bir tiryaki imişim gibi günde birkaç fincan içmeğe başladım.
Annemin hediyesi olan kahve makinası zaman ayarlıydı. Gece yatarken her seferinde saatini ayarlıyordum sabah kalktığımda sıcak bir çaydanlık dolu kahve hazır olsun diye . Gün içindede devamlı maikneinn içinde hazır kahve olmasına dikkat ediyor ve bol bol içiyordum.

Zamanla düşünce ve hatırlama zorluğu başladı bende. Berak ve açık bir düşünme imkanım azalmıştı. Geçen ikiseneye tam açıklıkla hatırlamıyorum tek hatırladığım devamlı olarak evde eğlenceli partiler tertip ettiğimdi.
Biz ailece ikimizde çalışıyorduk .sizlerde gayet iyi bilirsiniz ikisi çalışan bir anne baba ve evde Liseye giden ve yorucu bir eğitim programına sahip bir genç kızın yaşamının nekadar zor olduğunu tahmin ediyorsunuzdur.

Büyük partiler vemeğe pek zamanımız olmamaktaydı. Zaten kocamda büyük partileri sevmezdi. O zamanlar ben bu hayatın benim görüş ve düşüncxelerini zenginleştirdiğini zannediyordum. Şimdi aradan zaman geçince bundan çok şüpheliyim.
O iki seneden en fazla iki olayı hatırlıyorum.
Kızımın onunla artık neden hiç konuşmadığını bana sorduğunu.
Kahve yapmak ve eğlenmek için partilere gitmeyi istediğimi .
1982 yazında şehir evini sattık ,aynı mühitte başka bir eve taşındık.
Tekrar çay içmeğe başladım. Artık büyük partilerde eğlenmek isteğim kalmadı.
Bunun yanında işlerimiz eskisi gibi bir veya iki çiftin iştirak ettiği partilerin organizyasyonuna döndü.
Aradan çok uzun bir zaman geçti ama merak ediyorum o ilk orurduğumuz evde ne vardı. Ve beni orada oturduğumuz zaman zarfında son derece değişik bir insan haline değiştiren neydi.
Bunu kızımla da konuştum ( o şimdi kendisi genç bir anne oldu artık ) . Bana o evi hiçbir zaman sevmediğini ve sanki devamlı olarak yatak odasındayken birisi tarafından gözetlendiği hisine kapılmış olduğunu . geceleri uyurken sık sık sanki oda duvarına vurulduğu. Ve birkaç kerede merdivenlerde siyah bir gölge şeklinde bir şey gördüğünü. Ama bizi üzmemekiçinbir şey söylemediğini anlattı.
Buna karşın ben kızımın odasının evin en beğendiğim yeri olduğunu ve her zaman orada vakit geçirmeği ve hatta kızım olmadığı zaman odasında ki koltuğunda veya yatağında kahve veya bir bardak içki içmenin bana çok keyif verdiğini hatırladım.
Acaba niye bana bu kadar rahatlık ve keyif yeren bir oda kızıma kabus gibi gelmişti . o sesler ve onun gördüğühayaller neydi .
VE en mühimi evimizi değiştirir değiştirmez her şey nasıl eski haline dönmüştü
ACABA O EV PERLİMİYDİ: VEYA BENİ BİR RUHSAL VARLIK MI TACİZ ETMİŞTİ ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 12:27 03.04.17
Emeğine sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 16:06 20.04.17
Havasokulu 10:43 30.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi