Gizemli Olaylar ve Mekanlar

Antalya'daki 4 katlı apartman. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Gizemli Olaylar ve Mekanlar>Antalya'daki 4 katlı apartman.
madlen 00:15 27.03.17
Konu başlığını açıkcası seçemedim fakat hem tüm mahallenin konuştuğu hemde apartmanın 4-5 aydır bomboş durması herkesin ilgisini çekmiş açıkcası. Mahallemizdeki bir taksici en son oradan ev kiralayan kişiymiş. Abiyide 10 senedir neredeyse tanıyorum. İşin garip tarafı alt tarafındaki mağaza duruyor sadece. 4 katlı apartmanda oturan insanlar aralarında konuşup direk apartmandan çıkmışlar.

Anlatılanlara göre ise şöyle henüz incelemedim ve gidip bakmadım açıkcası ama çok güvenilir kişilerden duyduklarım oldu ki bizim mahellede ve şu zamanda sanmıyorum böyle şeyleri konuşsunlar. Dediklerine göre orada kalan kişi ve kişiler bir şekilde bir güç tarafından rahatsız ediliyormuş ve perişan hale geliyormuş psikolojik olarak. Giysilerini sabahları başka odalardan topladıklarını ve her sabah kalktıklarında kendilerini feci rahatsız hissediyorlarmış. Daima bir güç ve ya benzeri birşey tarafından rahatsız edildiklerini söyledi taksici ve ondan önce oturan kişilerde aynı şekilde uzaklaşabildikleri kadar uzaklaşmışlar.

Apartman "Şehitler Mezarlığı" dedikleri mezarlığın hemen karşısında ve apartmanın yanında bir ilköğretim okulu var. Tabii mezarlıktan olduğunu söylemiyorum çünkü çevresinde onlarca apartmanda var ama ne bileyim olur mu olur hani diye söyleyeyim istedim. Ben Eylül-Ekimden beri orayı boş görüyordum ama daha fazla olduğunu söyleyenlerde var hiç dikkatimi çekmediğinden açıkcası. Arkadaşımdan vesaireden duymuş olsam yalan derdim ama koskoca yaştaki taksiciden ve mahallede medyum ve fal işleriyle uğraşan teyzelerde bunu çok fazla konuşuyorlar açıkcası.

Merak eden ve Antalya'da olan psisik forumu kullanıcıları varsa şöyle apartmanın yerini söyleyeyim.
Kırcami yolundaki Şehitler Mezarlığının karşısında ki sarı apartman(en son sarıydı).
Şu anda yurt dışında olduğum için açıkcası bir inceleme fırsatım olmadı ama eminim içeri girilebilir ve incelenebilir yinede bir yolu bulunur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
History07 01:10 27.03.17
O apartmanı biliyorum.gerçekten bombostü. Fakat hocalar yardımıyla temizlenmiş negatif olaylardan.son 1 yildir kullanılıyor artık.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 21:03 05.04.17
Havasokulu 10:43 30.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 18:29 15.06.18