Gizemli Olaylar ve Mekanlar

Yaşanmış Korkunç Hikayeler 3 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Gizemli Olaylar ve Mekanlar>Yaşanmış Korkunç Hikayeler 3
DiLara 01:06 27.03.17
Davetlerden önce 1 kez daha düşünün
Resim
Merhabalar. Sizlerle bunda 18 yıl önce liseye giderken arkadaşlarımla beraber yaptığımız bir daveti ve sonrasında yaşadıklarımızı anlatmak istiyorum.
O zamanlar ilk yarı yıl tatili yaklaşıyordu. Dersler boş geçtiği için çoğumuz okulu kırıyorduk. 6 arkadaş birinin evinde toplandık 4 kız 2 erkek olarak. Arkadaşımızın annesi bizi rahatsız etmemek için başka bir yere gitti. Ev bize kaldı. Bir süre muhabbetten sonra konu filmlere oradanda ruh çağırma olaylerına geldi. Daha önce İran’da yaşamış ama Türkiye’ye yerleşmiş olan Gita adındaki arkadaşımız bize nasıl ruh çağırılacağını orada insanların yaptığını ve herşeyi sorup cevabını alabileceğimizi söyledi. Ben bu işlerle ilgilenmeme rağmen arkadaşlarım bilmediği için işi makaraya aldım.Diğer arkadaşımda aynı benim gibi yaparak işi şakaya vurdu. Fakat kızlar illaki yapalım diye ısrar edince tamam dedik.
Gita’nın istediği malzemeler masaya kondu(davet yöntemini anlatmayacağım). Hepimiz masanın etrafına oturup el ele tutuştuk. Gita bazı şeyler söyleyip daha önce hazırladığımız malzemelerle davete başladı.
Biz tabi hala işi şakaya vuruyoruz. Derken bir sessizlik çöktü üstümüze. Herkes el ele tutuşmuş sanki ağılaşmıştı. Ama kızlardan bazıları resmen titriyordu. Yaklaşık yarım saat sonra masanın ortasında duran ayna sanki kararmaya başladı. herkes biribirine bakıp “tansiyonum falanmı düştü “diye düşündü. Daha sonra aynada resmen dumanlar belirmeye başladı. Bu arada çığlıklar koptu tabi. Ama Gita seansı bırakırsak başımıza bela olacağını söyleyip devam etmemezi sağladı. Aynada birimiz dışında hepimiz dumana benzer görüntü görüyorduk. Yanlız ev sahibi olan arkadaşımız gülmeye başladı. Öyle bir gülüyorduki biz aklını kaçırdı dedik. Herkeste renk bembeyaz oldu. Bize ya gele gele bu çocukmu geldi diyince bizde iyice film koptu. O aynada bir çocuk görüp duyuyordu ama biz sadece duman görüyorduk.
sonra konuşmaya başladı onunla. Adın ne ? Ben hangi okula gidiyorum? Tayfun beni seviyor mu ? falan.
Yanındaki kıza dönüp baban iş için İzmire gidecek bu akşam dedi. Kız dondu kaldı. Bana kimyadan zayıf alacaksın dedi. Kısaca herkese bişeyler söyledi. Sonrada şimdi gidecekmiş ama sonra yine gelecekmiş dedi ve seans bitti. Hepimiz şok olmuş bir vaziyette “ya sen bizi kandırdın değilmi” falan dedik. O da bir sürü yeminler etti çok eğlendiğini anlattı.
Sabah okulda buluştuk. Kız arkadaşımızdan biri “Babam akşam iş için İzmire gitti “deyince şok olduk. Ben o gün kimya sınavından zayıf aldığımı öğrendim .Diğer söylediği şeylerde çıktı. Bu sefer biz ona yalvarmaya başladık bir daha çağıralım diye. Onbeş gün sonra aynı grup yeniden çağırdık. Ama ilginç olan sadece soruları o sorarsa varlık cevap veriyordu. Seanslar böyle devam etti. Biz Sınıftaki diğer arkadaşlardan iyice kopmuştuk. Her fırsatta ne soracağız ne yapıcağız diye toplanıp düşünüyorduk. Birkaç seans sonra varlık beni ve bir arkadaşımızı bundan sonra seanslarda olmamızı istemedi. Sebebini hiç söylemedi. Birkaç ay sonra diğer arkadaşlarımızıda istemedi ve seans yapma olayımız bitti. Ancak O arkadaşımız sürekli görüşüyordu. Hatta o varlığın sürekli onun yanında olduğunu ve onu koruduğunu söylüyordu. Kızın bakması yürümesi değişmişti sanki. Bir gün dersin ortasında kalkıp yandki çocuğa “sen benim için nasıl böyle düşünürsün “dedi ve saldırdı. Çocuğun hiçbişeyden haberi yoktu. Disipline verdiler ve uyarı aldı. Yine birgün dersini yapmadı diye öğretmen ona kızdı. O da öğretmene ” Akşam kocan eve gelmedi diye hırsını benden mi alıyorsun” dedi. Öğretmen dondu kaldı. Yine disipline verdiler. Bir hafta uzaklaştırma cezası aldı. Döndüğünde tamamen değişmişti. Hiç kimseyle konuşmuyordu. Sadece boşboş oturuyordu. Ailesini okula çağırdılar ve konuştular. Psikolğa götürdüler. Daha kötü oldu. En kötüsüde bizi düşman ilan etti. İnsanların sırlarını açığa çıkarmaya başladı: Herkes ondan nefret ediyordu. Birgün siz bu servise binin hepinize soracam dedi. Yolda servisin tekerleği patladı duvara çarptık. Birkaç kişi hafif yaralandı. O kız sanki tam bir şeytan olmuştu. O zamanlar öğrendiğimeze göre evde anne ve babasınada böyle tehditler savurup korkutuyormuş. Aileside çaresiz kalmış. Doktorlar bir çare bulamamış. Okulun kapanmasına birkaç gün kala ailesi okuldan kaydını aldı. Taşınıyorlarmış. Zaten okulada gelmiyordu o aralar. Sebebini ve onu sorduğumuzda annesi “Geçen gece bu akşam ben uçacağım bana o zaman inanacaksınız” dediğini ve üçüncü kattan aşağı atladığını bacaklarının ve kollarının kırıldığını herkesin dilline düştüklerini o yüzdende taşındıklarını söyledi.
İşte birebir yaşadığım bir olay. Arkadaşımın şimdi nerede ve ne yaptığını bilmiyorum.
Davet yapmadan önce bir kez daha düşünün

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 13:26 03.04.17
Emeğine sağlık teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 10:07 05.04.17
Tuana 16:27 20.04.17
Talipbey 18:41 01.02.18
meytatarun 19:04 01.02.18
Yafes 19:35 07.03.18
Paylaşım için teşekkürler kız birşeyi eksik yapmış yoksa ucardı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 22:39 16.06.18
Sayın DiLara, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kenandemir 23:50 22.07.18
Mübarek 00:51 26.02.19
Uzucu bir olay varlik 1 2 3 dogru soyler sonra satis ve pazarlama tatkikleri

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi