Gizemli Olaylar ve Mekanlar

Huzurun Amacı - Lord Melchizedek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Gizemli Olaylar ve Mekanlar>Huzurun Amacı - Lord Melchizedek
SiLence 00:20 31.01.17
HUZURUN AMACI – LORD MELCHIZEDEK


Melchizedek

Natalie Glasson Kanalıyla

15 – 07- 2012


Dünyadaki sevgili ışık varlıkları, sizleri gerçeğim ve ruhumun titreşimi ile sarmalarken size kutsamalarımı ve sevgi selamlarını gönderiyorum. Ben Yaratıcı’nın evreninin Evrensel seviyesinin yönetici/gözeticisiyim. Bugün sizlerle bağlantı kurma amacım ruhsal evriminize ve Dünyadaki yükselişe yardımcı olmak için mevcut olan bazı içgörüleri ve uygulamaları paylaşmaktır. Altın renkli ışık ile temsil edilen Yaratıcının Evreninin Evrensel seviyelerinde size yardımcı olabilecek birçok üstat ve melek varlık vardır, uygun olduğunu hissettiğiniz her şekilde size yardımcı olmaları için onları çağırabilirsiniz. Sadece evrensel seviyeden bir rehber ile bağlantı kurma ve onların size nasıl yardım etmesini dilediğinizin düşüncesini taşıyın. Sonra realitenize onların enerjisini, bilgeliğini ve yardımını almak ve tezahür ettirmek için meditasyonda oturun.


Bu zamanda zihninizde daha büyük bir huzur deneyimini benimsemeniz çok önemlidir. Dünyada ve varlığınızda gerçekleşen bir çok değişimle, zihninizde ve düşüncelerinizde daha büyük bir dinginlik ve gönül ferahlığı yeri yaratma ve keşfetme gereksinimi vardır. Zihninizde huzur daha büyük bilgelik, anlayış ve aydınlanmaya açılan bir kapıya benzetilebilir. Dünyada çok açık olan değişim ile ve Yaratıcı tarafından Dünyada güçlendirme olayıyla ilgili birçok insanın kaygılarıyla, destek ve kuvvet olarak huzur gereklidir. Eğer huzurun titreşimini ifade eden ve deneyimleyen bir zihniyet benimseyebilirseniz, şüphe, korku ve kaygıyı salıvermeleri ve Dünya üzerinde sevgi ve gerçeği kucaklamaları için başkalarını enerjilendirirsiniz ve cesaretlendirirsiniz. Aralık 2012′deki güçlendirme işlemi varlıklarımızda var olan Yaratıcının tüm sevgi dolu niteliklerini zenginleştirmemizi ve büyütmemizi sağlıyor. Yaratıcı tarafından hepimizden korku, endişe ve şüphe alışkanlıklarını salıvermemiz, yerlerine içsel biliş, sevgi ve güçlendirmeyi getirmemiz isteniyor. Güçlendirmeyi gerçekten deneyimlemek için, kendinizi kabullenmeniz ve artık size hizmet etmeyen gereksiz enerjileri salıvermeniz gereklidir. Zihninizde daha büyük bir huzur duygusu benimsediğiniz zaman, bu başkalarının zihinlerine damgalanır, ister yakın ister uzak olalım, ister Dünya üzerinde ister içsel planlarda olalım hepimiz tek bir birleşik bilinciz.


Meditasyon sırasında benim enerjilerimi çağırabilirsiniz, sizi yüksek titreşimli bilincim ve gerçeğim ile sarmalamamı isteyebilirsiniz. Enerjimi varlığınızın her gözeneğine soluduğunuzu imgeleyin. Işık daha hızlı ışık boyutlarında var olmanızı sağlayan enerji titreşiminizi yükseltiyormuş gibi, ışığın tüm varlığınızı doldurmasına izin verin.


Sonra sekiz Huzur Meleğinin sizi bir ışık çemberi ile sarmalamasını isteyin. Meleklerin huzurlu enerjisinin merkez odağı olarak arkanızda duracağım. Melekler ışıklarını benim varlığım ile birleştirirlerken, ellerimizi boynunuzun tabanına koyacağım, Yaratıcının ışığını çekeceğim ve boynunuza ve başınıza aktaracağım.


Boyun bölgenizde zihninize nazik bir ışık patlamasının sızdığını imgeleyin, duyumsayın veya fark edin.


Ellerimi boynunuzdan başınızın üzerine getireceğim, enerjisel ellerimden huzurun ışığı akarken, taç çakranızı huzurun ışığı ile genişletmeye başlayacağım. Huzurun ışığı zihninize akacak, burada dinlenecek, giderek zihninizin ve zihinsel bedeninizin birçok seviyelerine sızacak.


Derin nefes alıp verirken, huzurun ışığının zihninizden aktığını, tüm varlığınızın etrafında bir huzur piramidi yarattığını imgeleyin, piramidin ucu taç çakranızdan ayaklarınızın altına kadar uzansın.


Huzura odaklanmak için, ‘Ben huzurum’ demeyi dileyebilirsiniz veya ışığım taç çakranıza akarken ve sizi varlığımın ve sekiz Huzur Meleğinin huzuruyla yıkarken tüm negatif düşüncelerin, kaygı, korku ve şüphenin yıkanıp gittiğini imgelemeyi dileyebilirsiniz.


Zihninizin huzurunun artarak daha büyük berraklık taşımasıyla, bundan büyük yarar görmenizi umuyorum, ruhunuzdan gelen sezgileri ve ilham edilmiş rehberlik düşüncelerini çok daha kolaylıkla tanıyabileceksiniz. Bu zamanda içinizden bilgelik nehri şeklinde akan ilahi rehberlik ve sezgiyi takip etmenize izin vermeniz önemlidir. Dünyadaki her insanın bu zamanda ister küçük ister büyük olsun gerçekleştirecek bir rolü vardır, sezginiz ve içsel rehberliğinizle sürekli iletişimde kalarak bu zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.


İçsel planlarda huzurlu olduğunuz zaman, tüm var olanın Yaratıcı olduğunu dinleyebilir, hissedebilir ve anlayabilirsiniz. Sanki size bir kapı açılmış gibi olur ve büyük kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Aynı şeye Dünya’da ulaşılabilir, eğer bir an durup, nefesinize odaklanma ve varlığınıza ışığı kabul etmek için zihninizin değişmesine izin verme işlemiyle zihninizin huzurlu olmasına izin verirseniz, o zaman rehberlik sunmak için bilgelik akar. İster Yaratıcı’ya ve kendi ruhsal yollarına odaklansınlar, ister odaklanmasınlar Dünyadaki tüm insanların rehberlik aramakta oldukları benim hissimdir. Birçok insan rehberlik arayışlarına o kadar dahil oluyorlar ki, bu onların tüm gerçekliğini boğuyor. Eğer Dünyadaki her bir insan huzurlu veya zihinlerinde sessiz olmalarına izin verseydi, o zaman rehberlik akar. İster kendi gerçekliğinizde olsun, ister başkalarının gerçekliğinde, kaos, korku veya olumsuzluğun yükseldiği zaman hep vardır. Bu anlarda eğer huzurlu olmanıza izin verirseniz, hatta belki zihninizden uzanan huzur piramidini kullanırsanız, durumun ifadesi veya yaratılması yerine tüm durumların gerçeğini görmeye başlarsanız. Huzur ve Yaratıcı ile bağlantıyla, yaşamınızın tüm alanlarında ve başkalarının yaşamlarında hizmette olma içsel rehberliğinizi izleyebilirsiniz. Rehberlik her zaman içinizde mevcuttur ve Yaratıcı’dan sizin vasıtanızla akar; sadece sezginizin tüm durumlarda akması için bir yer yaratmalısınız. O zaman siz ister direkt olarak dahil olun ister olmayın, tüm durumlarda yardımcı ve hizmette olmak için size en ilahi ve kutsal aletler verilir.


Huzurlu bir zihin yaratmak için, durumunuzdan veya deneyiminizden geri çekilmeniz gerekmez, anda kalabilirsiniz, bilgeliğin akabilmesi için zihniniz huzurlu olarak ve uyumlanarak bir mola verir.


Dünyadaki her insanın kendi zihinlerinde huzur yaratmaya odaklanarak derin bir nefes almak için durduklarını hayal edebiliyor musunuz? Bu yalnızca insanlığın bilincinin önemli ölçüde yükselmesini sağlamaz, aynı zamanda her bir insan perdenin ötesini ve Dünya’nın yanılsamalarını görmeye başlar, etraflarındaki ve içlerindeki basit gerçeği anlarlar. Muhtemelen büyük bir salıverme deneyimleyerek, değişimler yapmayı veya gerçekliklerini basitleştirmeyi dilerlerdi. Bir çok insan zihinlerinin huzurunu zaten değerlendirmekte ve zihinlerinin huzurlu olmasına izin verdikleri zaman, başka ruhlarla bağlantı kurduklarını ve onların da aynı şeye ulaştıklarını kavrıyorlar. İnsanlığın ve Dünyadaki her ruhun birleşik bilincinin en kutsal titreşimi, en kutsal mekandır, çünkü sınırlar olmadan düşünmenizi ve var olmanızı sağlar. Sözünü ettiğim birleşik bilinç ruhunuz veya ruh grup bilincine yakındır, Dünyadaki herhangi anlayışın ötesinde zihninizi genişleten var oluş.


Size yaklaşmaları, yoğun evrensel titreşimli enerjisel kristalleri getirmeleri için Evrensel Seviye Aşramının Üstatlarını çağırabilirsiniz.


Sadece Üstatlardan sezginizi kullanmanızı ve sezgi anlayışınızı engelliyor olabilen tüm blokajları salıvermede size yardımcı olmalarını isteyin.


Üstatların kristalleri auranızın içinde bedeninizin etrafında bir çember şeklinde yerleştirdiklerini imgeleyin. Tüm blokajların salıverilebilmesi için, kristallerin enerjisini ve ışığını ruhunuzun merkezine solumaya odaklanın.


Göğsünüzün ortasında, ruhunuzdan sezgi, içsel rehberlik ve bilgelik nehrinin aktığını, tüm varlığınıza dolup taştığını imgeleyin. Sezginizin enerjisi zihninize bağlanır, bu andan itibaren sezginizi çok daha kolaylıkla almanızı ve anlamanızı sağlar.


Oturun ve dilediğiniz kadar bu salıverme ve sezginize bağlanma işlemini deneyimleyin.


Sadece bir an için olsa bile zihninizde huzura ulaşma ve sezginize bağlanma yetenekleriyle, Dünyadaki realitenizin daha büyük anlayışını ve perspektifini almak için zihninizi, enerjinizi ve bilincinizi genişletirken, kendinize ve başkalarına hizmette olabildiğinizi görürsünüz.


Huzura odaklanmak, huzurun kendisi kadar güçlüdür.


Ayrıca eğer neşe, heyecan veya mutluluk zamanlarında zihninizdeki huzura odaklanırsanız, deneyimleriniz muazzam şekilde yükseltilir, varlığınızın bir veçhesi olarak bu güzel titreşimleri toplamanızı ve emmenizi sağlar.


Şu andaki amacınız varlığınızda ve zihninizde huzura odaklanmaktır, bu tüm bu yükseliş zamanında destek ve istikrar enerjisi olarak huzurun daha tam şekilde tezahür etmesini sağlar.


Sevgiyle

Ben Lord Melchizedek’im.


(Çeviri: Saffet Güler)

Sırtında Tabut Taşıyan Adam..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 02:27 06.02.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 15:12 20.04.17
Havasokulu 22:20 15.06.18
Sayın SiLence, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi