Güzel Sözler & aŞka Dair

bak şimdi sevgilim - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Güzel Sözler & aŞka Dair>bak şimdi sevgilim
serkan2553 12:16 12.09.17
Bak şimdi sevgilim sana birkaç şey söyleyeceğim. Aç gözünü kulağını beni iyi dinle. Hep söyledim belki bunları farklı zamanlarda, sen de dinledin. Şimdi derli toplu, alt alta ve son kez söylüyorum, yazıyorum. Nasıl anlayacaksan öyle anlatmaya hazırım ben. Hatta gel şöyle yapalım, madde madde üstünden geçelim seninle yaşanmışlıkları yâd ederken

Bir: Seni seviyorum canım. Hatta yalın oldu bu iki kelime, seni çok çok ama çok seviyorum.

İki: İlk gün gibi bir aşkla, ilk gün gibi bir inançla, sabırla ve coşkuyla gözlerinin ötesinde sakladığım aşka bağlılığım sürüyor.

Üç: Çok zaman geçti, çok acıdı canımız. Ağladım, üzüldüm, kızdım, kırıldım evet ama unutma her şeye rağmen yeniden başladım. Her zorluğu geride bırakıp kendimi de aşkımı da sıfırladım.

Dört: Değiştin sen de. Yaramaz ve korkak bir çocuktun ilk tanıştığımız günlerde. Bugünkü halimizi, kalıcılığımı tahmin etmiyordum biliyorum. Herkes gibi bende gidecektim, hoyrattın, yaralıyordun. Kalabalıklar içinde yalnızdın sevgilim. Söz verdim yüreğini bırakmayacağım diye, bak bırakmadım işte. Hayat boyu sözümün arkasında durmak için çabalayacağım.

Beş: Her güne başladığımda varlığın için tanrıya şükrettim ben. Hayatıma kattıklarına minnet duydum. Mucizemsin dedim hep sana. Hala öylesin ve hep de öyle kalacaksın sevgilim. Nefes aldıkça varlığına şükrederek gülümseyeceğim ve seni hep yeniden başlayarak seveceğim.
Altı: Farkında olmadan yaptığın hataların telafisi var sevgilim, ya farkında olduklarının? Artık büyümelisin. Saygıda kusur etmemeyi öğrenmelisin. Aşk dediğin emeğin, sorumluluğun ve karşılıklı yapılan seçimlerin birleşimi. Ben hepsini yüreğime koydum ve seni sevmeyi seçmiş olmaktan mutluyum.

Yedi: Seni sen yapan tüm özelliklerine, sahip olduklarına, ailene, dostlarına (ki burada bir parantez açıyorum, say bakalım bir elin parmağı kadar dost var mı yakınında) saygım da kabulüm de sonsuz canım. Her halinle kabulümsün, değer verdiğin her şey de başımın tacı unutma bunu.

Sekiz: Daha ne söylememi istersin bilmiyorum. Hepsini yeni baştan yaz desen yine yazarım. Kırgınım ama, maddeler bitmeye yakınken ekleyeyim bunu. Telafisini beklediğim zamanları kaçırdın, üstelik yalanlar üstüne kurulmuş davranışlarla çok acıttın. Kırılmıştır bir kere dal, af dilese de rüzgar. Belki yeni bir bahara ihtiyacımız var. Sevgimin biteceğinden korkmuyorum ama azıcık nezaket istiyorum.

Dokuz: Tanrı bana güç verdikçe tek duam, tek dileğim bir ömrü birlikte geçirelim. Her sabah günaydını ilk birbirimize diyelim. Birbirimize sahip olduğumuz için ne kadar şanslı olduğumuzu herkese söyleyelim. Paylaştıkça çoğalsın aşkımız. Aşka inanmayanlara yol gösterelim.

Ve on: İşte son madde. Dahası yok. Her nerde olursak olalım, dilerim birliktedir yazgımız. Gün olur ayrılırsa yollarımız, sevgimi unutma. Şükranım sürüyordur varlığına. Ayrılık yine de uzak olsun bize, dualar korusun. Sevgini, verdiğin değeri, senin içindeki yerimi biliyorum merak etme. Kızsam da saman alevi, geçer. Tek haksızlık etme, ahım olmasın peşin sıra. Seni seviyorum sevgilim. Can özümsün benim. İlkgözağrım, sevdalım, en güzel armağanımsın. Kalbim çarptıkça orda olacaksın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 12:42 03.12.17
Cevapla Up