Haber & Siyaset

Uçakta Yellenen Yolcu, Uçağın Acil İniş Yapmasına Neden Oldu! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Haber & Siyaset>Uçakta Yellenen Yolcu, Uçağın Acil İniş Yapmasına Neden Oldu!
ebu ubeyde bin cerrah 21:18 08.09.20
Dubai’den Amsterdam’a yapılan bir uçuş son yılların en ilginç havacılık olaylarından birisine sahne oldu. Uçak, içindeki yolculardan birinin osurmayı kesmemesi yüzünden Viyana’ya acil iniş yapıldı.
Fox News tarafından yapılan bir haber, hava yolunda başınıza gelebilecek belki de en komik olaylardan birisini konu alıyor. Adı açıklanmayan bir adam, Transavia Havayolları’nın HV 6902 sefer sayılı uçağına bir bilet aldı. Ancak uçak seyir halindeyken osurmayı kesmediği için Amsterdam’a inmesi gereken uçak, Viyana’ya acil iniş yapmak zorunda kaldı.

Uçak içindeki diğer yolcular adamın bu vurdum duymaz, fazlasıyla gevşek ve edepsiz tavrından dolayı rahatsız olup durumu kabin görevlilerine bildirdiler. Uçak içinde gerginlik, görevliler bir önlem almadıkları için tırmanmaya başladı. Her şeye rağmen adam aynı rahatlıkta rahatsız edici eylemine devam ediyordu.Artan gerilimin ardından uçakta ciddi bir tartışma ve kavga yaşanmaya başladı. İş artık kontrolden çıkmış ve kabin memurları da ne yapacaklarını şaşırmışlardı. Üstelik kavganın bir tarafında tüm bunlara sebep olan rahat adamı savunanlar da vardı. Tüm ihtarlara rağmen sakinleşmeyen yolculara kızan pilot, uçağı Viyana’ya acil olarak indirdi.

İnen uçaktan son derece kızgın ve saldırgan olan iki kadın yolcu ve diğer erkek yolcular uzaklaştırıldı. Tartışmalara neden olan yellenen adam ise yolculuğuna devam etti. Uçaktan indirilen kişilerin 4’ü Hollandalı ve Faslıydı. Kadınlar ise gazetecilere, diğer erkeklerle aynı sırada oturduklarından ve durumdan çok rahatsız olduklarından bahsettiler.

ALINTI

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Reis 21:32 08.09.20
Yani abi sen ve böyle bir konu uyuşmamış gibime geldi.

Normalde biz senin tecrübe ve nasihatlerine hatta reddiyelerine merak salmıştık..

Paylaşım için teşekkür ederim 😑

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebu ubeyde bin cerrah 07:23 09.09.20
bu olay herkesin başına glebilecek türden birazda matrak bir haber olması sebebiyle buraya aldım.günün yorgunluğundan sitresinden bir nebze olsun gülerek kurtulsunlar diye

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up