Hacet & Dilek Uygulamaları

Her Hastalığa Şifa olan dua - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Hacet & Dilek Uygulamaları>Her Hastalığa Şifa olan dua
kkoraytursucu 17:44 17.06.17
Her Hastalığa Şifa olan dua
Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (S.A.S.) ümmetinden biri hasta olduğunda ona bu duayı okurmuş. Her hastalığa şifa bu duada.
Her Hastalığa Şifa olan dua
Kaynak: Dualar ve Tılsımlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
007 07:56 20.06.17
Bu güzel Paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Leyal 20:22 01.07.17
huzur06 20:52 01.07.17
Havasokulu 23:57 04.12.17
Ek olarak bende bunu yazayım. Şifa Allah'tan.

İmam-ı Rabbani’nin Bütün Hastalıkların Şifası İçin Tavsiye Ettiği Bir Dua

İmam-ı Rabbani (Kuddise Sirruhu)’nun halifelerinden ve ibriğini tutmakla görevli olan Mevlana Salih el-Kulabi (Rahimehullah), İmam-ı Rabbani Hazretleri’nin her gün ve her gece yaptığı ibadetleri ve vazifeleri, mübarek oğullarının işaret ve emirleri üzerine toplamış ve yazmıştır.
Kendisi bunu şöyle anlatmıştır:

“Ben İmam-ı Rabbani Hazretleri’nden yaptığı ibadetlerin ve vazifelerin hepsini yapmam ve yazmam için izin vermelerini rica ettiğimde:
‘Tâbî olmaya lâyık ameller ancak Rasullullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) Efendimiz’in amelleridir. Hadis kitaplarına bakıp oradan öğrenin ve hepsini yapmaya çalışın.’ buyurdu.
Bunun üzerine ben: ‘Efendim, zât-ı âlînizin amelleri de zaten Rasullullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) Efendimizin’in amellerine uygundur.’ diye ısrar edince İmam-ı Rabbani (Kuddise Sirruhû):
‘Peki o halde yazın ama çok dikkatli olunuz. Kavli ve fiili sünnete uygun olanları yazın, böyle olmayanları yazmayın.’ buyurdu.”

Bu izni alan Muhammed Salih Kulabi, “Hidayetü’t-Talibin” veya “Hediyyetü’t-Talibin” ismiyle bir eser telif etmiştir.
“Mektubat-ı Şerife”nin 1. cildindeki 182 ve 244., 2. cildindeki 33. ve 3. cildindeki 87 ve 95. mektupların kendisine gönderildiği bu mübarek zat çok büyük bir hizmet yaparak İmam-ı Rabbani Hazretleri’nin gün ve gece içinde okuduğu bazı dua ve zikirleri “Hediyyetü’t-talibin” diye tesmiye ettiği bir risalede cemetmiş ve bizlere böyle büyük bir hazine ithaf etmiştir.

Allah-u Te’ala bu hizmetinden dolayı kendisini tarafımızdan hayırla mükafatlandırsın. Amin!
Mevlana Salih (Kuddise Sirruhu) hicri 1038(miladi 1628) senesinde Hindistan’da vefat etmiştir. Allah-u Te’ala kendisine fevka’t-tecelli ihsan eylesin. Amin!
İşte Muhammed Sâlih Kûlâbi (Kuddise Sirruhû) bu eserinde İmâm-ı Rabbânî Hazretleri’nin: “Bütün hastalıklar için suya okunup içilecek ve Allâh’ın keremi ile şifâ hâsıl olacak diğer bir duâ da şudur.”buyurduğunu nakletmiştir ki kırmızı yazılı yerde üzerine okunan kişinin erkek ise “İbn” lafzıyla, kadın ise “Bint” lafzıyla anne ismi ve kendi ismi zikredilecektir ki o duâ da şudur:
İmam-ı Rabbani Hazretleri’nin bütün hastalıkların şifası için tavsiye ettiği önemli bir dua bu şekildedir. Herkese Allah(c.c.) acil şifalar versin. Amin…

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
alp45 15:15 06.12.17
werty 01:04 07.12.17
Tugra 02:58 07.12.17
Insallah Rabbim hepimizin duasıni kabul eder ve tüm hastalarimiza Rabbim acil sifalar verir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zafer038 11:09 07.12.17
allah razı olsun .bunların hepsi kapı anahtarları her evin kapısı anahtarı farklı olur anahtar görüntüsü aynı olur ama... allah dualarımızı kabul etsin inşallah.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Countries 14:35 07.12.17
Allahim tum hastalara acil sifalar versin!Paylasim icin tesekkurler!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2