Hacet & Dilek Uygulamaları

Şahmeran duası uygulama terkibi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Hacet & Dilek Uygulamaları>Şahmeran duası uygulama terkibi
Naim 09:51 21.10.19
Her kim ki kısmet için okursa kısmeti açılır, satılamayan mal için okursa kısa zamanda satılır. Herhangi bir niyet için okunsa ol niyeti hasıl olur. Bu duanın azameti çok büyüktür. Okuyan kimse hiç bir zaman mahrum kalmaz. Çok defa denenmiştir.

Degerli kardeslerim 7 Gün aralıksız devam edin bu askarisidir.İş için 7 gün,satılamayan mal için 11 gün, kısmet için 21 gün okunmalidir. Insallah sifa olucaktir.

Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum.Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim.Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad.Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim.Allahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim.Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu.Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.Allahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim.Allah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.Allahu la illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan.Allahu la ilahe illa Huvel Kadir’ul Kahiru.Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim.Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs.Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.Allahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis.Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u MuhlisineLehuddiyn.Subhane birahmetike ya erhammerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
HunTürK 09:52 13.01.20
Forumda yine paylaşılmış bu konu. Allah razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up