Hacet & Dilek Uygulamaları

Ayetel kürsi nin okuma yöntemleri ve niyet sekilleri (önemli) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 
Hacet & Dilek Uygulamaları>Ayetel kürsi nin okuma yöntemleri ve niyet sekilleri (önemli)
Glacial 15:33 05.11.16
Ayetel kursi nin hayatimizda ki yeri daima saglam bir sekilde vardir ve hemen hemen hergun okuruz.

Peki okudugumuz ayetel kursi ile nasil ne kadar kac gun ne icin okuma gunu saati varmi gibi sorulara bu bolumde cevao bulabikeceksiniz insaallah.1.Ayet’el-Kürsi’yi, 170 defa Merih saatinde okursa her türlü günah ve beladan korunur. İnsanlar arasında itibarlı olur.

2. Ayet’el-Kürsi’yi Zuhal saatinde okuyan, amirler yanında, patronu yanında büyük itibara ve makama erişir.

3. Ayete’l-Kürsi’yi Müşteri saatinde okursa dert ve kederi dağılır. Tüm kötülüklerden korunur. Hapisten kurtulmaya sebeb olur.

3. Ayet’el-Kürsi’yi Güneş saatinde okunursa büyük mertebe ve derecelere yükselir. Halkın dertleriyle ilgilenecek uygun bir mevkie gelir.

4. Ayet’el-Kürsi’yi Zühre saatinde okunursa dostları, arkadaşları arasında ve aile içinde kıymeti artar. Dünya işlerinden istediği olur.

5. Ayet’el-Kürsi’yi, Utarit saatinde okuyan, kin ve düşmandan korunur. Düşmanının helaki niyeti ile okursa düşmanından kurtulur.

6. Ayet’el-Kürsi’yi, Kamer saatinde okuyanın rızkı genişler, bereketi artar.

7. Ayet’el-Kürsi’yi, akıl ve anlayışın artması niyetiyle, 50 defa, yağmur veya zemzem suyuna okunur ve içilirse bu dileği gerçekleşir.

8. Ayet’el-Kürsi’yi, her gün 18 defa okumaya devam eden kimseyi Allah, tevhit ruhuyla diriltir. Kalbini buna açar, rızkını genişletir. Kıymeti yücelir. Yazıp üzerinde taşıyanı Allah musibet, afet, kaza ve belalardan korur.

9. Ayet’el-Kürsi şer ve kötülükten korunmak niyetiyle okunur ve “vela yeûdühü hıfzühüma ve hüve’l-aliyyü’l-azim” kısmı, arka arkaya 70 defa tekrar edilerek okunursa, tehlike ve kötülük ortadan kalkar.

10. Ayet’el-Kürsi şer ve kötülükten korunmak niyetiyle okunur ve “vela yeûdühü hıfzühüma ve hüve’l-aliyyü’l-azim” kısmı, arka arkaya 70 defa tekrar edilirse, okuyan şeytan ve cin şerrinden korunmuş olur.

11. Ayet’el-Kürsi, ev veya iş yerinin kapısının üst kısmına yazılırsa o yere hırsız giremez, o yerin rızkı artar.

12. Ayet’el-Kürsi, yazılıp bir eşya arasına yerleştirilirse o eşya çalınmaz; zarara uğramaz.

13. Ayet’el-Kürsi, bir kaba 3 defa yazılır ve içine su konulup, hastaya içirilir. İçirilirken; falan hastalıktan kurtulup şifa bulmaya niyet ettim denilirse, Allah’ın izniyle hasta şifaya kavuşur.

14. Ayet’el-Kürsi’yi sabah yatağından kalkıp, abdestli olarak 3 defa okuyan kişi, akşama kadar; akşam namazının arkasından 3 defa okuyan, sabaha kadar şeytan, cin ve insan şerrinden korunur.

15. Bir dileği olan gece yarısından sonra, abdestli olarak, kıbleye yönelip, 170 Ayet’el-Kürsî okuyup, dileğini Allah’tan isterse, isteği olur.

16. Cuma günü sabah namazından önce, abdestli olarak, tenha bir yerde, kıbleye yönelip, diz çökerek, 313 defa Ayet’el-Kürsi okuduktan sonra;

“Ya Rabbe’l-Azim, bu ayeti kerime hürmetine 313 Ashab-ı Bedir ve 313 Ashab-ı Talût hürmetine muradımı ihsan buyur” diye dua edenin maksadı gerçekleşir.

Bir baska cok degerli faydalari

1. Ayet’el-Kürsi’yi, 7 adet tuz parçasının her birine 7 defa okuyup, aç karnına besmele ile her gün yutan kişi balgamdan kurtulur.

2. Uykuda, rüyasında korkan kişi yattığı zaman Eûzü-Besmele ile 3 defa Ayete’l-Kürsî okuyup, her birinde “ve lâ yeüdühü hifzuhüma ve hüve’l-aliyyü’l-azim” cümlesini 3 defa tekrar ederek yatarsa, korkulu rüyalardan kâbus görmekten ve karabasandan kurtulur.

3. Sara tutan kişiye 21 Ayete’l-Kürsi okunursa kendine gelir.

4. Papaz büyüsü yapılmış kişiye, 7 Ayet’el-Kürsi, şeker şerbeti üzerine okunup içirilirse Allah’ın izniyle büyüden eser kalmaz.

5. Bir kâğıda 11 defa Ayete’l-Kürsi; safran, gül suyu, misk karışımı mürekkeple yazılır ve üzerine 101 defa Ayete’l-Kürsî okunup, ödağacı veya amberle tütsülendikten sonra, bir yerin kapısının üzerine konulursa o haneye hırsız, düşman giremez, afetlerden korunur. Ticaret haneye asılırsa o yer hem korunur, hem de bereketi, kazancı artar.

6. Bir kâğıda 3 Ayete’l-Kürsi yazıp, üzerine 1289 defa Ya Allah, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Aliyy, Ya Azîm okunur, sonra da muşamba veya naylonla sarıp üzerinde taşıyan kişinin rızkı ve kısmeti açık olur.

7. Bir kâğıda 3 Ayete’l-Kürsi yazıp, üzerine 1289 defa “Ya Allah, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Aliyy, Ya Azîm” okunur, sonra da su geçirmeyecek şekilde bir şeye sarıp üzerinde taşıyan düşman şerrinden ve afetlerden emniyette olur ve korunur.

8. Büyü dolayısıyla bağlı olan kişi için; bir kâse içine Ayet’el-Kürsi yazılır, içine su konulur ve üzerine 101 Ayet’el-Kürsi ve 1289 defa Ya Allah, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Aliyy, Ya Azîm okunur, o su üç gün sabah aç karına içilirse bağlılığı çözülür.

9. Ayete’l-Kürsi bir kâğıda yazılıp haşerenin bulunduğu yere asılırsa, oradaki haşereler gider.

10. Bir kâğıda Ayete’l-Kürsi yazılıp, üzerine 21 Ayete’l-Kürsi, 3 İhlâs, 21 Salât-ü Selam okunup, bir tarlaya gömülürse, o tarlanın bereketi ve mahsulü artar, korunur, muhafaza olunur.
Arkadaslar elimizden geldigi kadar bu duamizi cokca okumaya calisalim ve degerini bilelim insaallah.dualarinizin kabul olmasi dilegimle. Saygilar.


Not:alintidr

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
masytla 21:12 05.11.16
çok açıklayıcı anlatım,güzel paylaşım olmuş kardeşim ALLAH razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Glacial 21:13 05.11.16
Cemi cumlemizden insaallah kardesim,allah senden de razi olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
bercan04 00:54 01.12.16
Çok faydalı olmus Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 01:02 01.12.16
Bilinçli okumak lazımmış teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
merlot 19:25 06.12.16
acaba gün içerisinde abdestsiz dışardan duyulmayacak şekilde içimizden okusak faydası yine olur mu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nokta.x 11:01 07.12.16
gönül 12:19 07.12.16
derin_baba 15:47 17.12.16
Çok güzel paylasimlar emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Secretque 16:30 17.12.16
1 2 3 4