Havas Dersleri

ilimler medyumlar ve hocalar hakkında - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 
Havas Dersleri>ilimler medyumlar ve hocalar hakkında
SiLence 23:47 03.02.17
arkadaşlar bu konuyu günlük hayatla ilgili açıyorum asılla kullanılan arasındaki farkı gösterebilmek amacıyla1-Arkadaşlar eskiden ilimler Allah korkusu verildikten sonra öğretilirdi bir insana şimdi ise asalet sahibi olan ve olmayan herkese öğretilmeye başladı2-Eski ilim sahipleri Allah Korkusuyla hareket ederlerdi şimdi çoğunda gördüğüm nefsani isteklerleArkadaşlar unutmayın hiç bir manevi ilim cinselliği ve çıplaklığı gerektirmez onlarca kez şahit oldum kulağıma geldi saf kadın ve kızların hoca diye geçinen insanların (aslında hocayım diyerek gerçek hocaların adını kirleten insanların) kötü emellerine alet olduklarıHiçbir büyü ve havas uygulama zina yapılarak yapılmaz meniyle zekerle ve kadından gelen sularla büyü yapılmaz hocaların sadece sizleri kullanmak için yalanlarıdır kimse kanmasın ve düşmesinHiçbir büyü ve havas karşıdaki kadın ve kızın soyunmasını gerektirmez hocayım diyi geçinerek gerçek hocaları lekeleyen insanların kötü ve nefsani emelleri içiçn sizi kandırmaya ve kullanmaya kalkmasıdır kanmayın ve inanmayınHiçbir büyü bozmada cinselliği ve soyunmayı gerektirmez kanmayın ve inanmayınBen hiç bir erkek Hocanın aslında hocayım diye geçinerek gerçek hocaların adını kirletenlerin daha bir erkeğe ilişkiye girmemiz lazım dediğini duymadım yada soyunman lazım dediğiniburda kastedilen hocalar cami hocaları değil manevi ilimler hakkında ilim ve uğraşı sahibi olduğu düşünülerek halk arasında medyum ..vs diye anılan insanlardırEn Doğrusunu Allah Bilir.Alıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 11:01 27.03.17
Rabbim kötü niyetli insanlardan korusun bizi amin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 13:34 21.04.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
anjelus 12:23 22.04.17
Allah hepimizi bu kötü niyetli kişilerden korusun. Amin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Summer 13:33 22.04.17
SiLence Nickli Üyeden Alıntı:
arkadaşlar bu konuyu günlük hayatla ilgili açıyorum asılla kullanılan arasındaki farkı gösterebilmek amacıyla1-Arkadaşlar eskiden ilimler Allah korkusu verildikten sonra öğretilirdi bir insana şimdi ise asalet sahibi olan ve olmayan herkese öğretilmeye başladı2-Eski ilim sahipleri Allah Korkusuyla hareket ederlerdi şimdi çoğunda gördüğüm nefsani isteklerleArkadaşlar unutmayın hiç bir manevi ilim cinselliği ve çıplaklığı gerektirmez onlarca kez şahit oldum kulağıma geldi saf kadın ve kızların hoca diye geçinen insanların (aslında hocayım diyerek gerçek hocaların adını kirleten insanların) kötü emellerine alet olduklarıHiçbir büyü ve havas uygulama zina yapılarak yapılmaz meniyle zekerle ve kadından gelen sularla büyü yapılmaz hocaların sadece sizleri kullanmak için yalanlarıdır kimse kanmasın ve düşmesinHiçbir büyü ve havas karşıdaki kadın ve kızın soyunmasını gerektirmez hocayım diyi geçinerek gerçek hocaları lekeleyen insanların kötü ve nefsani emelleri içiçn sizi kandırmaya ve kullanmaya kalkmasıdır kanmayın ve inanmayınHiçbir büyü bozmada cinselliği ve soyunmayı gerektirmez kanmayın ve inanmayınBen hiç bir erkek Hocanın aslında hocayım diye geçinerek gerçek hocaların adını kirletenlerin daha bir erkeğe ilişkiye girmemiz lazım dediğini duymadım yada soyunman lazım dediğiniburda kastedilen hocalar cami hocaları değil manevi ilimler hakkında ilim ve uğraşı sahibi olduğu düşünülerek halk arasında medyum ..vs diye anılan insanlardırEn Doğrusunu Allah Bilir.

Alıntı


Başıma gelen o kadar çok olay geldi ki. hocaların biri cinsel ilişki istedi, diğeri çıplak fotolar... Bu kişiler ALLAH diyorlar. aklım almıyor. ALLAH HEPİMİZ KORUSUN BÜTÜN ŞARLATANLARDAN. HEPSİ ŞEYTANIN OYUNCAĞI OLMUŞ.

Bu konuyu güncel tutmak istiyorum. Maalesef, denize düşen yılana sarılıyor. internet ortamında ak sakallı dede fotoları paylaşarak insanların, umutlarını söndürerek 3 günlük fani dünyada herkesi kandırıyorlar. benim paramdan değil canım yandı. başakları yanmasın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
WhiteQueen 16:48 16.06.17
Emeğinize saglıkk çok önemli bir paylaşım her kes okumalı bencee nalet gelsin niyeti kötü insanlara rabbim hışmını indirsinnn

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nokta.x 17:30 16.06.17
Alahu Teala bu tür şeytan uşaklarının şerrinden bütün insanlığı korusun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Poine 17:50 16.06.17
derin_baba 17:57 16.06.17
Guzel paylasim olmus ALLAH razi olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Leyal 17:49 01.08.17
1 2 3 4