Havas ilmi Genel Bilgiler

Sara hastaları için hangi uygulamaları tecrübe ettiniz arkadaşlar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Havas ilmi Genel Bilgiler>Sara hastaları için hangi uygulamaları tecrübe ettiniz arkadaşlar
Dvtslymn 09:11 27.12.19
Sara hastaları için tecrübe ettiğiniz ya da tecrübe olarak size anlatılan yöntemler varsa paylaşabilir misiniz arkadaşlar?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 10:27 27.12.19
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adlı kullanıcının mesajı:

Bir sara hastasinin uzerine abdestli bir sekilde leyl suresini baştan sona okursaniz Allah 'ın İzni ile o kişi Şifa bulur. Leyl suresini sitemizden kolayca bulabulabilirsiniz. Bilgi Alinti Değildir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Frater Verum 13:49 30.12.19
Sarası tutmuş olan bir kişiyi ayıktırmak için, temiz bir tabağa Fatiha suresi ile şu iki Ayeti kerime:Bismillâhirrahmânirrahîm. Sümme enzele aleyküm min ba'dil ğammi emeneten nuâsen yağşâ tâifeten minküm ve taifetün kad ehemmethüm enfüsühüm yezunnûne billâhi ğayral hakki zannel câhiliyyeti yekûlûne hel lenâ minel emri min şeyin kul innel emra küllehü lillâhi yuhfûne fi enfüsihim mâ lâ yebdûne leke yekûlûne lev kâne lenâ minel emri şeyün mâ kutilnâ hâhünâ kul lev küntüm fî büyûtiküm leberazellezîne kütibe aleyhimül katlü ilâ medâciıhim ve liyebteli yallâhü mâ fî sudûriküm ve liyümahhısa mâ fî kulûbiküm vallâhü alîmün bi zâtis sudûr. Bismillâhirrahmânirrahîm. Muhammedür rasûlullâhi vellezîne meahü eşüddâü alel küffâri ruhamâü beynehüm terâhüm rukkean sücceden yebteğûne fadlan minallâhi ve rıdvânen sîmâhüm fî vücûhihim min eseris sücûdi zâlike meselühüm fit tevrâti ve meselühüm fil incîli kezerın ahrace şetehü feâzerahü festağlıza festevâ alâ sûkıhi yu'cibiz zerrâa li yeğîza bihimül küffâra ve adallâhüllezîne âmenû ve amilüs sâlihâti minhüm ma'firaten ve ecran azîmâ. yazılıp, yazı zeytinyağı ile silindikten sonra saralı kişinin vücudu bu yağ ile yağlanır, yağlarkende 29 defa Fatiha suresi okunursa, saralı kişi ayıkır ve Allah'ın izniyle bir daha tekrar etmez.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up