Havas ilmi Genel Bilgiler

davetler ve bilgilendirme - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Havas ilmi Genel Bilgiler>davetler ve bilgilendirme
Lokman 15:06 22.11.15
selamlar saygı değer arkadaşlarım. şimdi bazı arkadaşlarımız eminimki davetlerle çok ilgileniyodur ben bunu kısaca açıcam sizlere.

tüm davetler aynı görevi görür desek yeridir yani misal diyelim ayetel kursi davet ve azameti veya vakıa suresinin davet ve azameti. sonuç aynıdır. nasıl derseniz öncelikle edlien niyet kalpten inançtır ve sabır 1 gündede olur 1 aydada sabır önemlidir. inanmakda başarmanın yarısıdır. doğru uygulamak ise diğer yarısı. bunları yaparsanız kesin sonucu alırsınız ama niyetinize göre alacağınızı asla unutmayın..


kısaca hikayemi anlatmak istiyorum.

geçen ramazan değil önceki ramazan ayında bir musallat olayı yaşadım herşeyin başlangıcı. 2 hafta sürmeden atlattım bunu. yardım alarak tabi. sonrada araştırmaya karar verdim tanıdım onları alt yapıyı kuvvetlendirmek adına sonra en kolayından başladım rüya olarak konuşma görme vs. istediğim zaman rüya göre biliyordum ama istemediğimde ise rüya görmüyordum. bazen saçma bazense çok süper rüyalar gördüğüm oldu bunlardan bazılarını arkadaşlarımla paylaştım bazılarınıda gizli tuttum.
sonra bazı dualarla kendimi güçlendirdim enerji bakımından pozitif enerji her zaman artı yöndür. hayatıma dışardan müdahale eden ve benim göremediğim birşey vardı ben bu varlığı anlattığım zaman benden bi süre elini çekmişti. baya bi sıkıntılarım vardı kişisel oloarak buradan baya uzaklaştım o aradada geri geldi bu varlık çalışmalara devam ediyordum. sonuç güzel oldu ödülümü aldım ama kolay olmadı yanında kalmasıda kolay değil. herşey karşılıklı olduğunu asla unutmayın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Frost 18:54 22.11.15
Varlik mi aldin yanina yapma ole bisey zincirlemen gerekio sana vermemesi icin varligun sana bisey yapmabilir ama imaninla dalga gecebilir dikkat et allah askina

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lokman 19:02 22.11.15
Elhamdulillah hep dogruyu yap diyor sart kosmuyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Frost 20:01 22.11.15
Muslumanlardan sakin bence neden dersen biz insaniz muslumumaniz ama ne kadar musluman giybet gunah harambasini almis gitmis ama yinede.muslumaniz ayni durum.onlar icinde gecerli musluman olanlarinin bazilari sozde musluman sadece herneyse umarim basin agrimaz hsckl

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 02:55 11.10.16
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Drogo 11:10 13.03.17
djalp35 17:42 10.07.17
Arkadaslar bu durumlar sikintili olabilir onlardan yardimalmak isterim ama yinede zor mesele

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adnan 00:08 16.09.17
terzi58 18:05 20.09.17
davet oyle kolay degil once korumalari ogrenmek lazim benim okudularima gore gelmeleri kolay olabilir ama ya gitmezlerse

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gunay20 20:07 20.09.17
Karşıdaki çağrıyı yapanın ilmi az olur ve korkarsa onlar onu kullanırlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2