Hipnoz & Bilinçaltı

Su ve şifa bilinçaltı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Hipnoz & Bilinçaltı>Su ve şifa bilinçaltı
Aliye 16:39 01.11.17
Suyun hafızası var.. ‘Benim endişelerimi temizlesin’ düşüncesiyle içilen su, bedende bu komutu yerine getirir. Suyun hafızası var.. Su bütün evrenin ve kainatın başlangıç noktasını oluşturuyor. Ve insanı bedenlenmesinde etmen olan en önemli madde. Su olmadan ne yeryüzü, ne gökyüzü, hiç bir canlı olamazdı. Bedenin yüzde 70’i su ama beyinle birleştiğinde bu su anlam kazanıyor. O zaman H 2 0’dan çıkıyor. Ve ona hangi dalga boyunu yüklersen o frekansa bürünüyor. Moleküler yapısı dönüşüyor, bedene şifa katıyor.

Örneğin zihninizden “Bütün kuşkularım, korkularım arınsın, bedenim bunlardan temizlensin” diye geçirip, suyu içtiğinizde, o kesin şifadır. Çünkü, sözlerle suya frekans yüklemiş oluyorsunuz. Düşündüğün anda beyin onu tanımlayarak bir dalga boyu yayıyor.

Ve sen suya doğru bakarak bunları söylediğinde kayda alıyor. Bütün bunlar düşünülerek içildiğinde, bedenin ihtiyacı olan bir işleve bürünüyor. “Beni üzüntülerimden temizlesin” diye içildiğinde bedene o şekilde aktarılıyor ve komutu yerine getiriyor. Huzura kavuşmak, dertlerden kurtulmak için önce derin bir nefes almak, yaşam enerjisini bedene aktarmak sonra da bu düşüncelerle suyu içerek şifa bulmak mümkündür.

Ben uzun yıllardır, bu uygulamayı hayata geçiriyorum. Hem sağlıkta hem estetikte hem de şifada. İnsanların huzura kavuşması için bedeni arındırmak çok önemli. Bir insana şifa olsun diye frekans yükleyerek verdiğimiz su, o kişinin bedenini temizler. Suyla ilgili uygulamalar onlarca. Örneğin büyüyü çözer, akıp gitmesini sağlar. Eve konulan bir kase su, bütün odalardaki negatif enerjileri yok eder.. Bedene doğru bir şekilde yüklendiğinde şifa aracıdır. Nasıl ilaçlar şifa katıyorsa, ”SU” bunlar arasında en önemli maddedir.

Yarın için düşüncelerinizi, niyetlerinizi ve dileklerinizi bir kağıt bardağın üzerine yazın, suyun bunların tezahürüne yardım etmesi için. Bazen bu, “yarın şaşırtıcı şekilde yaratıcı olacağım ve sevgiyle parıldayacağım” gibi genel iyi bir prensip olabilir veya “yarın bu durum ile zorluğumu çözmeyi diliyorum” gibi spesifik olabilir. Bunu tam bir zihinsel berraklık ve şükran ile yaptıktan sonra, suyun yarısını için ve suyun büyük yoğunluk ile yansıttığını ve evrene büyütücü bir anten olarak davrandığını bilerek uykuya dalın.

Bedeninizdeki içtiğiniz su sizin niyetinizi taşıyor ve hala ”HER ŞEY” e bağlı olan bardakta kalan su ile bağlantılı ve mesajınızı evrene göndermenize yardım ediyor. Onun yapısı düşüncenizi gerçekten değiştiriyor ve bu bilim tarafından kanıtlanabilirdir. Siz uyurken, bilinçaltı zihniniz hem bedeninizdeki suyla hem de bardaktaki suyla iletişim kurmaya devam eder ve sizin konsantre olduğunuz şeye yapısını değiştirir, sabahleyin uyandığınızda ve bardakta kalan suyu içtiğinizde, tam tamına hayallerinizi içiyor olursunuz ! Bu, onları tüm varlığınızda daha da güçlü yansıtır.

Bunu her gece yapın ve nelerin olduğunu görün, mucizeler katlanır ve sağlık daha hızlı şekilde güçlenir. Su, insanların sahip olduğu en güzel, değişken ve düşünceden etkilenen fiziksel maddedir. Su, varlığımızın hologramında nihai fiziksel tezahürdür ve eğer suyunuzu severseniz, o da sizi sever ve yolunuzda size yardım eder. Su canlı ve farkındadır.

Düşünün artık bu şekilde neleri değiştirebileceginizi ..
Uygulayın yaşayın ve görün..
En az uygulama süresi 8 haftadır bunu dikkate alarak başlayın..
Kaybak .. Alıntı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
mutikonline 22:40 18.02.18
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] böyle bi konuyu paylaştığınız için size çok teşekkür ederim Allah razı olsun harika bir konu size nasıl teşekkür etsem azdır çok sagolun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
starvan 22:10 21.08.18
Maşaalahh suyun frekansı olduğunu daha önce bir proğramda canlı şahit oldum.suya ayet okununca suyun rengi değişiyordu.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
eminnaga 11:53 26.01.19
Bende bir tanıdığımdan duymuştum hadi ordan öyle şey mi olur demiştim ama karşıma hep su ilgili şeyler gelince çocuk haklıymış dedim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kosmoz 18:47 26.01.19
Suyun sahip olduğu frekansların okumayla değiştiğini mikroskop altında incelemelerini izlemistim. Hayret verici sekilde gerçekten. Rabbim bu nimetten bizi mahrum birakmasin. Şifa ve dua ile..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1453 09:14 18.07.19
Her zaman sifa niyetine icelim o zman normalde aklimiza gelmez ama farkinda olarak icelim insallah
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lindaa 20:14 18.04.21
ah ah öyle şeyler var ki anlayabilsek çabalarımız boşa akmaz soğuk demiri dövmekten kurtuluruz .
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lady 02:28 29.04.22
Tasavvuf ta SU dan bahsedicem size;
Su da bir felsefe vardır,
Sufiler; "Seninle uğraşan hiç kimseyle uğraşma, eğer uğraşırsan onunla aynı yerde kalırsın."

Burda suyun akar yolu tasvir edilmiş,mücadelesiz akışı anlatılmış.
Suyun önüne çıktığı bir kaya parçasını delmeyi başarması da damlaların sürekliliğidir.
Sabır deriz..
"Sabır dikenin içinde gülü,gecenin içinde gündüzü hayal edebilmek demektir". Şems i Tebrizi

Akarken kirlenen çamurlanan su için
Sufiler;
"Sen su gibi ak
Her daim yenilen,Hergün yenilen,İki gün aynı olmasın,Dünü dünde bırak yeni şeyler öğren"

"Su gibi ol azizim" der sufiler..

"Su içerken yılan bile dokunmaz" sözünde ki yılan aslında nefsimizdir.nefis durur.
Su canlıdır nasıl yediklerimiz kayıtta ise su da aynı.
Peygamberimiz (s a v) "şakadan da olsa yalan söylemeyiniz" buyurdu.
Burda vücudumuzdaki suyun yanlış kaydedip, mertebemizde doğacak eksiklik demektir.
Su da ki hayat dirilten canlı tutan hayattır.
Suyun her halinde başka manalar vardır🙏
H Z Mevlana;
"Kalemin rüzgardan,kağıdın sudan olursa, ne yazarsan derhal yok olur"
Su her haliyle bizlere ibrettir.
Ayet i kelimede
“Her canlı şeyi sudan yarattık"(el-Enbiya 30)
Aslında su ile yazılcak sığdıramadığım çok şey var,suyla konuşalım,içimizdeki manayı suya aktarmamız gerek,şükrünüzü duanızı sevginizi suya aktarın..

Ganj nehrinin kutsallığının sebebini de atlamayalım;
Suyun tesir alanı sayesinde,yükleneni tutma,yayma ve nakletme özelliği gerçekleşir

Manyetik şifacılar suya tesir yüklerler sonra o suyu hastaya içirdiklerinde şifa buldukları birçok deneyde kanıtlanmıştır.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi