Hipnoz & Bilinçaltı

Psikotronik Silahlar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Hipnoz & Bilinçaltı>Psikotronik Silahlar
Tuana 10:31 21.02.18
Korkunç silahlar..
Psikotronik Silahlar
- Şuur değiştirme
- Kanser etme
- Korku ümitsizlik hisleri verme
- İntihara sürükleme

Beynimize karşı konulamaz komutlar veren psikolojik silahlardır.

Sözünü ettiğimiz belli silah tipleri şunlardı:

*Telefon hatları, televizyon, radyo ağları, dağıtım boruları ve elektrik lambaları aracılığıyla gönderilebilme kapasitesine sahip güçlü elektromanyetik yayılım üreten psikotronik bir jeneratör. bu sinyal, sinyalle temas halindeki insanların davranışlarını değiştirebilecektir.

*10-150 hertz bandında işlev gören bir sinyal üretici. bu sinyal üretici 10-20 hertz bandında çalıştığında tüm canlı organizmalar için tehdit yaratan bir ses altı osilasyon (salınım) üretir. Böceklerin merkezi sinir sistemlerini felce uğratmak için tasarlanmış bir sinir sistemi jeneratörü. bu sistem, aynı etkiyi insanlar üzerinde de görmek için rafine edilmektedir.

*Özel bir tasarımla ses altı sinyaller üretildi. bu cihazlar, deride tek iz bırakmadan kansız dahili operasyonlar yürütebilme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda öldürmek-intihar için de kullanılabilirler!

Psikotronik ve Psikotropik Teknoloji
İnsan ruhunun çağımızdaki diğer bir düşmanı ise “psikotronik etki”dir. Psikotronik etki, parapsikolojik ve ekstrasensör etkilerin diğer bir adıdır. Psikotronik etkinin en basit kullanımı hipnozcu ve ekstrasenslerin müşteri*lerine uyguladığı “seanslar”dır.

Sovyetler Birliği yıkılmadan önce Taşkent’te çeşitli kahin, şaman, hipnozcu, medyum ve ekstrasenslerin faaliyetlerini incelemek için bilimsel merkezler kurulmuştu. Bu merkezlerin ilgisini çeken esas şey bu insanların beyinleri tarafından üretilip yayılan elektromanyetik dalgaların (biyolokasyon) müşterilerinin beyinlerini nasıl yönlendirebildiği olmuştur. Araştırmalar sonucunda şamanın, kullandığı davul sesinin dalgaları ile tedavi ettiği kişinin beyin dalgaları arasında bir uyum oluşturduğu ve bu sırada dua okuyarak onun beynine istediği emirleri yerleştirdiği gözlenmiştir. Çağımızda bu olaya “nerolinguistik programlama“ denilmektedir.

Nerolinguistik programlama metodları kullanımının en yaygın örneklerini, distribütör yetiştirme merkezlerinde, rap müziğinde, reklamlarda, pek çok filmde ve televizyon programında görmek mümkündür.

Diğer yandan Ruslar ve Amerikalılar uzaydan yere doğru holografik tasvir transferi gibi ilginç bir proje geliştirmişlerdir. Bu holografik resimler 100-150 kilometre çapında belli bir alan üzerinde görüntülenmekte ve belli amaçlara hizmet etmektedir. Nitekim, 1 şubat 1993’te Somali’de, Ameri*kan piyadeleri üzerine Hz. İsa (a.s.)’ın 150 metrekare büyüklüğündeki çok canlı ve gerçekçi bir görüntüsü yansıtılmıştır. Askerler bundan güçlü bir şe*kilde etkilenmiş ve diz çökerek ağlamaya başlamışlardır.

Rusyalı eksperlerin fikrine göre bu tür psikotron silahlar, Amerikan ordusunun “barış misyonu!” ile bulunduğu ülkelerde kullanılabilir. Örneğin, Irak veya başka bir işgal altındaki ülkede, direnişçilere savaşmaktan vazgeçmelerini telkin eden şehitlerin holografik görüntüleri gökyüzünü sarabilir.
Bilim adamlarına göre, psikotronik ve psikotropik teknoloji, atom bombasından daha tehlikelidir. Onlara göre bu teknoloji, insanlardan her emri yerine getiren “zombiler üretme teknolojisi”dir. Bu, sadece bir kişiye ya da küçük bir gruba değil, bir etnik gruba veya bir topluma karşı kullanılabile*cek çapta bir teknolojidir.

Bu dehşetli araştırmaları yapan bilim adamlarının ortak kanaatine göre Psikotropik ve Psikotronik silahların etkisinden korunabilenler yalnız inanç sahipleridir.
İnanan insanı ne hipnoz, ne de elektromanyetik dalga ile kontrol altına almak mümkün değildir. Bu çarpıcı fenomen, bütün araştırmalarda ve denemelerde yalın bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Örneğin bu denemelerden birinde hipnoz altındaki bir adama birisini öldürme emri verilmiş, ancak adam tam bıçağı saplayacakken kolluna kramp girmiştir. (Havasokulu.com) Demek ki, katil olmayan, etki altında da öldürmez, haramdan kendini koruyan harama yaklaşamaz, yalancı olmayan yalan söyleyemez, hain olmayan ihanet edemez, imanlı insan küfredemez.
“Gerçek şu ki; şeytanın, inanan ve yalnız Rablerine tevekkül eden kim*seler üzerinde bir hakimiyeti yoktur. Şeytanın hakimiyeti, sadece onu dost edinenler ve Allah’a ortak koşanlar üzerindedir.” (Nahl Suresi, 99-100)
“İnsan Genom Projesi”nde çalışan ünlü Amerikalı araştırmacı Dr. Collins: “Mükemmel genetik yapınızda ‘Tanrı geni’ adı verilen bir gen olduğu ortaya çıktı. Bu geni aktif olmayanların inançsız olduğunu tesbit ettik. Fakat şimdiye kadar yaptığımız araştırmalarda. ‘Tanrı geni’nin aktif hale gelmesini sağlayan dış bir etken bulamadık. Ne çevrede olan değişiklikler ne de kalıtsal nedenler ‘Tann geni’nin üzerinde etkili olmuyor. Tanrı geninin mucizevi bir şekilde aktif hale gelerek insanlarda inanç olgusunu meydana getirdiğini düşünüyoruz” şeklinde bir açıklama yaptı.
Yani ancak Allah’ın isteğiyle inanç geni aktif olabilir. Aynı şekilde sadece Allah (c.c.) aktif inanç genini inaktif hale geçirebilir.
“Allah dilediğini saptırır, dilediğine de hidayet verir. O mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.” (İbrahim Suresi, 4)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İpek 10:35 21.02.18
Eskiden hiç böyle şeyler yoktu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Capella 11:09 21.02.18
Çok ilginç ve korkutucu şeyler çıkmaya başladı gerçekten. Rabbim muhafaza etsin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
zafer038 11:31 21.02.18
faydalı bilgiler paylasanlardan allah razı olsun teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
uyurgezer 21:39 03.05.18
Toplumun cinsel algilariyla oynayip saptirmada psikotronik silahlarin kullanildiğini düşünüyorum, bariz savaş demek bu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi