Hipnoz & Bilinçaltı

içimizdeki bilinçaltı canlılar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Hipnoz & Bilinçaltı>içimizdeki bilinçaltı canlılar
Citlembik 14:45 05.09.18
İÇİMİZDE BİLİNÇLİ CANLILAR MI VAR
Bir hücreden, spermlerden başlarsak, 200 300 milyon sperm içinde, kayıtlı genetik DNA ve şifrelerle ışık hızında çıkılan bir yolculuk.(eğer kader varsa bu yolculukta başlıyor, doğduktan sonra değil)sadece 25 30 tanesi yumurtanın yakınına ulaşıyor, kader arkadaşlarının çoğu gitti.
Bir tek spermin yumurtanın kabuğunu delmesi, sonrasında yumurtanın diğer spermlere kapanması, yumurtaya giren spermin yumurtaya zarar vermemesi için kuyruğunu giriş anında bırakması gibi.
Kertenkelelerde tehlike anında kuyruklarını bırakırlar. amaç, kendisini avlamak isteyen düşmanı oyalamak ve kaçmaktır. Kertenkele bunu bilinçli olarak yapar.
Acaba spermdemi bunu bilinçli yapar?
Spermin sadece içerisinde bilgi barındıran bir madde olmayıp, aynı zamanda canlı içerisindeki bilinçli bir canlı olduğunu düşünebilirmiyiz?
Yönünü buluyor, diğer hücrelerde böyle.
Hepsinde bir bilinç var sanki ve kromozonlar cinsiyet oluşturması başlıyor.(önceden cinsiyet diye bir şey yok, sonradan dünya için oluşturuluyor)sonra bu işçi askerler önce hemen hızlı bir şekilde beynimizi oluşturuyorlar sonra bel kemiği(beyin olmadan bilinç olurmu,acaba bilinç beyinde mi?bu hücrelerin beyni varmı?vs) sanki kendilerine akıllı bir dünya oluşturuyorlar.
Ben onların dünyasıyım.
Ya bu kötü hücrelere ne diyeceksin, bir taraftan yaptıklarını bozanlar var. Mıknatıs demiri çeker, ama akyuvarlara bakarsak mikroplara çeken ne olabilir? Bu savaşçılar, vücuda giren her türlü yabancı maddeyi nasıl oluyorda tanıyorlar? Ve bunlarla hangi taktiklerle savaşıyorlar, düşünsenize benim içinmi savaşıyorlar sanmıyorum. Onların amacı yeni bir beden oluşturmak.bedende kiracı gibiler, kötüler onları yenmeden yeni bir eve taşınmaları lazım. Onları yeni eve taşımakta bizim elimizde.o bilgileri taşıyan(DNA)sperm asker ilerleyebildiği kadar ilerleyip çantası dolu bir şekilde en başa (kiracı olmadığı,kendi evine) dönmek zorunda..
Yazı çok uzun oldu ama asıl soru başlıkta yazıyor.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Jq 16:54 05.09.18
Bir kaplan acıktığında karnını doyurması gerektiği tesirini alır ve içgüdüsel olarak aldığı tesire göre davranarak avlanır ve karnını doyurur. Bu yaptığı avcılığı bilinçli olarak yapmaz. Güdüsel olarak yapar. İnsiyaki davranmakla bilinçli davranmak çok başka şeyler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Citlembik 16:54 05.09.18
Bilinçli olmak,daha önce farkında olmadığı şeylerin bilgi edinme sonrası farkına varması.Bu bilinçlenme sonrasında pozitif yönde davranış değiştirmesi. Yani insan bilinçliyse,hücrelere tesir edebilir diyorsunuz.o farkında değil ama sadece bir sonrakine taşır.taşıdığı nesnenin içinde ne olduğunu bilmeyen bir kurye gibi..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Citlembik 16:55 05.09.18
Ayrıca hücreler bilinçsiz olarak ,oluşmamızı sağlıyorlarsa,bizim kusursuz doğmamız gerekirdi.organ eksikliğiyle,engelli,doğan insanlar,beyni gelişmeden yada kalp oluşamadan anne karnında ölenler.şimdi bunun sebebi kim.işini iyi yapamayıp başarısız olan hücrelermi,yoksa bu tesiri bu görevi onlara veren üst bilinç mi!!
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi