Hipnoz & Bilinçaltı

Hipnozla Kızgınlık, Aşırı Öfke, Saldırganlık Tedavisi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Hipnoz & Bilinçaltı>Hipnozla Kızgınlık, Aşırı Öfke, Saldırganlık Tedavisi
SiLence 15:09 02.02.17
Kızgınlık, öfke ve saldırganlığın hipnozla tedavisi

Kızgınlık ve öfke içimizdeki sesin bu yapılan haksızlık demesidir.

Analitik Hipnoz ve hipnoterapi bilinçaltında birikmiş kızgınlık ve öfkeyi boşaltır. Kızgınlık toplumuzda en yanlış anlaşılmış duygudur. Kişileri tehlikeli ve kötü gösteren bir duygudur.

Bu nedenle gömmeye çalıştığımız duyguların başında kızgınlık ve öfke gelir. Gömülmüş kızgınlık ve öfke kendini ani saldırganlık nöbetleriyle gösterir.

Kızgınlık iyidir. Tüm duyguların kaynağı bizim algılarımızıdır.

Analitik hipnoz bu algıyı değiştirir. Doğru ve yanlış ayırımımız bu algıları oluşturur.

Bir kişinin davranışını, ya da bir olayı doğru bulursak beklentilerimiz karşılanmıştır ve olumsuz duygu oluşturmaz.

Ama aksi olursa kızgınlık ve öfke ortaya çıkar.

Bazen de yaptıklarımızdan memnun kalmayız, bu haksızlık, işler istediğim gibi değil deriz ve kendimize kızgınlık ve öfke ortaya çıkar. Kızgınlık ve öfke bizi bir şeyler yapmaya iter. Adalet ararız.

Sabitleşmiş fikirlerde kızgınlık ve öfke doğurur. Bu sabitleşmiş düşünce ve kalıpların dışında davranan her insana kızarız, krılırız, güceniriz, küseriz.Kızgınlık ve öfkenin oluşması ve hipnozun etkisi

Anne "“baba ile çocukların çatışması buna güzel bir örnektir.

Kızgınlık korkularımızı açığa çıkarır. Haksız bulduğumuzu durum aynı zamanda zararlı olabilir. Yani kızgınlık ve öfke korunma için bir alarm görevi de yapar. Kızgınlık ve öfke ortaya çıktığı zaman hak aramaya başlarız.

Ancak bu hakkın yerine geldiğine ikna olursak kendimizi emniyette ve güvende sayarız.

Ama bazı kızgınlık ve öfkeler gerçek iken, çoğu da yanlış algılamadan kaynaklıdır. Çoğu yanlış ya da gerçek kızgınlık çok derinlere gömülü gibi durur. Bilinçli olarak yaptığımız araştırmalarda kızılacak ya da kızdığımız bir kişi bulamayız. Ama bilinçaltında hepsi kayıtlı durur.

3 yaşında birkaç aylığına anne babası tarafından ninesine bırakılan çocuk hem terkedilmişlik korkusu yaşar hem de anne babasına kızar.

Daha sonra bu olaylar tekrar edildikçe bu duygu güçlenir. Daha sonra anne babası gelir çocuğu okutur büyütür. Ama o kızgınlık hep orada saklıdır. Her terk olayı, her ayrılık olayı kişide hem kızgınlık hem de korku yaratır.

Kişinin yakınlarına, kendine karşı gömülü kalmış ve çözülmemiş kızgınlık duyguları nedeni bilinmeyen saldırgan davranışların kaynağıdır. Sürekli uyarılar kronik hastalıkların kaynağı olur.

Kızgınlık kişinin içinde kaynayan kazandır. Ateşi geçmişinde çözülmemiş olaylar besler.

Analitik hipnoterapi bu olayları, kişileri açığa çıkararak bilinçaltında bu duyguların ortadan kaldırılmasını sağlar.

Kızgınlığın ortadan kaldırılması için en güzel yöntem affetmektir.. Hipnotik af seansları en güçlü iyileştirici tedavilerden biridir.Çocuğuma karşı düşmanca duygularım, öfke ve kızgınlığım var kurtulabilir miyim?

Çocuğuma ve eşime karşı olan davranışlarımda karşı koyamadığım bozukluklar var ve bu davranışlar özellikle çocuğumla aramda içten içe bir düşmanlık, öfke ve kızgınlık oluşmasına neden oluyor. Sorun da aslında çok basit "çocuğumun iştahsızlığı ve isyankarlığı ve babasının bu konuda beni çok yalnız bırakarak istemeden de olsa ona destek çıkması".Sorunlarınız hipnoterapi ile çok kısa sürede kolayca çözülür.. doğru yöntemi buldunuz.. sorununuz olduğunuzu düşünüyorsunuz.. ve bundan rahatsızsınız ve de kurtulmak istiyorsunuz. Sorunlarınız gizli bir öfkeyi işaret ediyor. Gizli öfkenin nereden kaynaklandığını analitik hipnoterapi ile ortaya çıkarıp, neden kızgınlık oldu anlayıp sonunda affedilerek bu duygu boşaltılmış ve yok edilmiş olur. Kızgınlık yanlış adrese yöneltilirse hiçbir yararı olmaz.ALINTI
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Drogo 15:36 20.03.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 11:45 21.04.17
PayLaşım İçin TeşekküRLeR..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hukar 13:15 23.04.17
Faydalı bilgiler ihşallah istifade edelim arkadaşlar.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi