Huddam ilmi

cin daveti - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 
Huddam ilmi>cin daveti
Lokman 13:24 16.01.16
BUNU Bİ ARKADAŞ YAZMIŞ BAŞARILI OLDUM DEMİŞ NE KADAR DOĞRU ALLAH BİLİR.

yatsı ezanınından sonra loş bir odaya çekilinir.seccade kıble yönüne serilir diz çökülür.daha sonra mum yakılır.ve önümüze koyarız mumu.seccadenin etrafına gözümüz yada parmağımızla 7 kez ayetel kürsi okuyarak daire içine alırız seccadeyi.sonra mumu yakarız muma karşı 11 kez cin suresi 2 kezde rahman suresini okuruz.daha sonra 500 kez meyruş kelimesini zikrederiz.bittikten sonra 1 fatihayı gelmiş geçmiş tüm peygamberler sahabe,evliyaullah ve islam sehitlerinin ruhuna gondeririz.sonra kısık sesle ey Allah ve Resulune iman ve itaat etmiş cinler,içinizden seçtiğiniz bir temsilciyi benimle konusmak için görevlendiriniz ve mumu söndürünüz deyin.odanın içinde bir esinti ve bir ürperti hissedeceksiniz korkmayın daha sonra mum ateşi sağa ve sola doğru yatarak en sonunda söner.oda karanlığa büründüğü zaman beyaz ışıkların ge oda içinde dolaştıklarını göreceksiniz.selamun aleykum deyin ve size selam veren cinle konuşun.ilgilenen varsa özelden daha detaylı bilgi veririm.görüşmeyi sonlandırırken sizden kendilerinede dua etmenizi isteyeceklerdir.3 kez zilzal 1 kezde hümeze suresini okuyup mumu tekrar yakın.irtibatınız sonlanacaktır.davet esnasında odanın guzel kokması gülsuyuyla vs. başarı şansını artıracaktır.

(BURASI BENİM GÖRÜŞÜM BENDE BUNA BENZER BİR DAVET YAPTIM NE GELEN OLDU NE GİDEN

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
OMER1980 21:39 16.01.16
Lokman peki aynı bu şekilde denedinmi kardeşim Şu mumun sönmesi karanlık olayı biraz sıkıntı dimi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lokman 00:12 17.01.16
Lokman 00:17 17.01.16
Birde bundan sonra ibranice isimleri teleffuz etmiycem anlami bilinmiyor ve ne dedigimizi bilmiyoruz ya allaha ortak kosma durumu olsa bilmeden yakariz kendimizi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebu yakup 20:41 25.01.16
Aslında gelmiştirde siz farkedememiş olabilirsiniz. kendilerini erişkişnlere kolay kolay göstermezler. benimle görüşen biri var. kendini farklı tanıtıyor bana. ama bu varlığın ne olduğunu bu akşam anlayacağım. sorduğum sorulara cevap veriyor. elimi sık dedim sıktı mesela. esintiyi hissediyorum. basit bir uygulama ile geldi. varlığın ne olduğunu anlarsam sizinle bazı şeyleri paylaşabilirim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lokman 21:09 25.01.16
gunes 22:34 25.01.16
Nasil cagirdigini paylaşır isen guzrl olur

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lokman 22:43 25.01.16
Gel gel gumule gel boyle cagirsak @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebu yakup 21:27 26.01.16
varlıkla bu gece uzunca bir görüşmem oldu. pekçok noktada yardımcı olabileceğini söyledi. Fakat çok açıklarını yakaladım. bunlar kadar yalancı mahluk ben daha görmedim. kıyafet değiştirme özelliği mevcut. sahtekar olduğu meydana çıkınca varlığın icabına bakıldı. sanıyorum bir büycünün emrinde. kendisi kabul etmedi ama nerden baksam öyle çıkıyor. ismini cismini herşeyi bana söyledi.
................
Buradan uluorta davetini vererek sorumluluk almak istemem. bu konuların hiç şakası yoktur. veririrm ama ehli olmayan uygulamaya kalkarsa benim yüzümden musallata uğrma ihtimali çok yüksek. bu vebali alamam.

şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Frost 21:30 26.01.16
lokmana vgersene kardes basımınız etını yıyo pekı davette sadece bu varlık mı ıcabet edıo yaoksa farklı varlıklar mı bide rutbesı kıdemı nı meak ettım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4