Huddam ilmi

Ulvi Hadim Daveti - Sayfa 3 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 5 
Huddam ilmi>Ulvi Hadim Daveti
Samuel Lettore 00:50 17.05.18
Bu böyle çaılışmaz ortada bir davet yok ki...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
cem1111 17:18 08.11.18
HavasHoca Nickli Üyeden Alıntı:
Bu uygulamaya başlamadan önce bir müddet riyazatlı oruç tutarak ruhunu güçlendirmek faydalı olur.
Allah gani gani razı olsun. Uzun zamandır et tüketmiyorum. Frekansımı güçlendirince uygulayacağım. Bazı '' basit '' işlemler eğitim videosu olarak konulabilinir mi?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Reis 22:08 29.11.18
Hüddam'ı genel olarak manevi âlemdeki yardımcılar olarak niteleyebiliriz. Hadimler görevleri itibariyle farklılık gösterirler.
Öğretici Hadimler: İlmi olan her soruya cevap verme yetkileri vardır. Kişinin hiç bilmediği ilimleri bile verebilirler.
İstek Hadimleri: Kişinin her türlü isteğini yerine getirirler. Bunlar her türlü maddenin getirilmesinde de kullanılabilir.
Kulak Hadimleri: Kulak çakraklarının açılmasını sağlar ve öğrenilmek istenilen şey hakkında bilgi verirler ( Filan kişi benim hakkımda ne düşünüyor gibi).
Göz Hadimleri: Bunlar göz çakralarının açılması sağlarlar. Yakında olsun uzakta olsun vuku bulan olayları kişinin gözü önüne getirirler. Bu şekilde bir insanın ne yaptığı rahatlıkla seyredilebilir.
Kişinin seviyesine göre bunlara ulaşmak kolaydır. Hadimlerin yapamayacağı şey neredeyse yok gibidir. İnsanın her türlü ihtiyacına karşılık verirler. Define bulma, birini kendine aşık etme, bir kişinin helak olması, hastalıkların tedavisi, tayibi mekan (bir yerden bir yere vasıtasız gitme), paranın çoğaltılması gibi bir çok konuda yardımcı olurlar.
Hadimler ilk geldikleri vakit gerçek suretleriyle veya insan suretinde gelirler. Gerçek suretleri bir insan boyunda veya yer ile gök arası kadar da olabilir. Gelecekleri vakit kişiyi sınamak amacıyla gök gürültüsü, farklı hayvanların gözükmesi ve bunun gibi şeyler zuhur edebilir. Bunlardan korkmamak gerekir. Bunlar sadece kişinin yardımı gerçekten isteyip istemediği test içindir.
Hadimleri elde etmek için belirli bir aded de ve belirli bir esmanın çekilmesi gerekmektedir. Adet çok önemlidir. İşin sırrı budur. Kapıyı açacak olan, verilen adedin ne eksik nede fazla tam çekilmesidir.
Hadim çağırma esnasında mutlaka işin ehlinden yardım alınmalıdır. Çünkü hayır olan kapıların açılmasıyla birlikte şer olan kapılarda açılır. Şeytanlar, ifritler, semumlar ve cinler açılan bu kapılar vasıtasıyla insana musallat olmaya çalışırlar. Kişi kendi bildiği üzere bu işe başlarsa muhtemeldir ki bu şerli varlıklarla baş başa kalır.
Hadim çağırma kesinlikle ruh çağırma veya cin çağırmayla karıştırmamak lazım
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
14KHavas 00:43 07.12.18
Buna benzeyen bir uygulama yaptım. Eski el yazması Havas kitabı vardı bir dostun vermişti orada yazıyordu bende denedim ve sonuçta aldım arkadaşlar daha sonra kitabı isteyen bir arkadaşıma verdim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
avamil 12:48 01.01.19
her türlü kötü ihtimali göz önüne almalı yaparken eğer itikadı ve imanı sağlam değilse kişinin kötülerde musallat olabilir diye düşünüyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kizilelma75 14:07 02.01.19
Davet için kendimizi dini yönden biraz daha geliştirmemiz lazım,kendi iyiligimiz için.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Logos 14:14 02.01.19
HavasHoca Nickli Üyeden Alıntı:

Ulvi Hadim Daveti

Dikkat lütfen bu işin ehli olmayanlar ve Kuran ve Namaz'ını aksatan kişiler yapmasın bunu söylemeye gerek yok zaten mantıklı düşünürsek sonuç bu . Herneye hocamın bana nasıl yapmam gerektiğini sizlere anlatıyorum ama tekrar tekrar söylüyorum işin ehli olan kişiler denesin ve cesareti olanlar ben bile kara kara düşünüyorum denesemmi diye dikkat !

İşte hocamın anlattığı Ulvi Davet ( Dikkat Sufli Değil Ulvi Dikkat Edelim )

1 - İlk olarak gusül veya normal namaz abdesti alıyoruz.
2 - Kimsenin olmadığı bir odada bulunmamız gerekiyor.
3 - Bu iş gece saat 10 dan sonra sabah ezanı okunana dek yapılabiliyor diğer saatlerde denemeyin.
4 - Abdestimizi alıp davet yapacağımız odaya giriyoruz ve ışık kapalı oluyor biryere oturuyoruz ve arkamızda loş ışıklı bir gece lambası olması gerekiyor. Dikkat yüzümüze ne şekilde olursa olsun ışık gelmemesi gerekiyor.
5 - Başlamadan önce bir kere Ezan-ı Muhammed'i okuyoruz sesli olarak.
6 - Daha sonra 3 İhlas Suresi Bir Defa da Fatiha Suresini okuyoruz.
7 - Arkasından işte en önemli yer şu şekilde duaediyoruz ellerimizi açıp;
Yâ Rabbi okuduğum ayetlerin hürmetine Ulvi Alemden iyi olan ve benim işimi görebilecek Melaikeleri , Ruhanileri davet ediyorum " diyoruz.
8 - Bana anlattığı üzere hocam şöyle dedi " bu duayı yapar yapmaz baktığın karşı duvarda küçük beyaz bir yuvarlak ışık belirir ve ışık büyümeye başlar ve ruhaniler şekillerine girerler ve gölge şeklinde olduklarını söyledi hocam.
9 - Geldiği anda Hoşgediniz diyip isterseniz isimlerini sorabilirsiniz eğer Grup halinde gelirler ise bana söylediği şekilde Yeşil Cübbeliler Bi kenara Kırmızı cübbeliler bir kenara emir verip ayırmanız gerekiyor ve hepsine hitaben işimi hanginiz görebilir şeklinde soruyoruz.
10 - Biri çıkıp cevap verecektir ve artık irtibat kurulmuş haldedir.İstediğiniz şeyi sorabilirsiniz.ama dikkat edin gelecekle ilgili herhangi bir şey sormayın çünkü bilirsiniz ki Allah Başka Gayb'ı bilen yoktur ! Birde öğrendiğim kadarıyla kesinlikle basit sorular sormayın yani şunun gibi ; kardeşim şimdi ne yapıyor şu an şu nerede gibi yoksa sıkıştırırlar bilgisini öğrendim. İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz.İlk davetde belki konuşmalarla cevap vermeyebilirler dedi hocam hayır dedikleri zaman kafalarını sağa sola yavaş şekilde hayır der gibi sallarlar eğer evet derlerse başlarını yukarı aşağı şekilde oynatırlar. Eğer o şekilde istemiyorsanız sorumun cevabını benim okuyabileceğim dilde önüme yazın emrinde bulunuyoruz.ve istediğimiz şekilde bilgiyi alıyoruz . Eğer cevap vermezlerse ve hep hayır işareti alıyorsak ya izin verilmiyordur büyükleri tarafından yada daha mertebemiz yeterli değildir demektir. Sakın panik yapmayın bunlar ulvi olduğu için herhangi bir zararları olamaz. Şüphesiz O herşeyi Hakk'ıyla görendir. Allah'ın şah damarımızdan bile bize daha yakın olduğunu unutmayalım. Sakın ayetel kürsi gibi dualar okumayın olaki korktunuz dayanamıyorsunuz hemen içinizden besmele bir defa kevser suresi okuyup hepsine hitaben geldiğiniz için teşekkür ederim gidebilirsiniz cümlesini söylüyoruz ve irtibat bitiyor gitmzlerse diye bir alternatif yok çünkü bu bilgileri aldığım kişi gerçekten bu işin ehli kendisi Alim'dir.Dediğim şeyi yapın ve gönderin daha sonra ışığı açıp normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Sakın yazdıklarımın dışında herhangi birşey yapmayın !

Birde son olarak eklemek istiyorum karşıya baktığınız duvarda ve arkanızdaki duvarda hiç bir şekilde ne resim ne kağıt düğme vs.. vs.. hiç birşey olmaması gerek dikkat çekici bir cisim olmaması gerek ve göreceğiniz duvarda bomboş olması gerek.
Alıntıdır.
bunu yapmak için ihlas tam olmalı , o zaman korku olmaz çünkü ALLAH'ın zimmeti altında olduğunu bilir insan.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
abdulhamidhan 10:58 17.05.19
Peki Mum olurmu o loş ışık için
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Arda 14:34 25.05.19
Hocam denediniz mi? Bu kadar basit olması anormal değil mi?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Heartway 16:28 25.05.19
Arda Nickli Üyeden Alıntı:
Hocam denediniz mi? Bu kadar basit olması anormal değil mi?
Niye yapmak mi istiyorsun ? Bu kadar basit se ehli icin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4 5