Huddam ilmi

Ulvi Hadim Daveti - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 5 11  ... Sonuncu
Huddam ilmi>Ulvi Hadim Daveti
HavasHoca 23:57 05.04.16
Ulvi Hadim Daveti
Ulvi Hadim Daveti

Dikkat lütfen bu işin ehli olmayanlar ve Kuran ve Namaz'ını aksatan kişiler yapmasın bunu söylemeye gerek yok zaten mantıklı düşünürsek sonuç bu . Herneye hocamın bana nasıl yapmam gerektiğini sizlere anlatıyorum ama tekrar tekrar söylüyorum işin ehli olan kişiler denesin ve cesareti olanlar ben bile kara kara düşünüyorum denesemmi diye dikkat !

İşte hocamın anlattığı Ulvi Davet ( Dikkat Sufli Değil Ulvi Dikkat Edelim )

1 - İlk olarak gusül veya normal namaz abdesti alıyoruz.
2 - Kimsenin olmadığı bir odada bulunmamız gerekiyor.
3 - Bu iş gece saat 10 dan sonra sabah ezanı okunana dek yapılabiliyor diğer saatlerde denemeyin.
4 - Abdestimizi alıp davet yapacağımız odaya giriyoruz ve ışık kapalı oluyor biryere oturuyoruz ve arkamızda loş ışıklı bir gece lambası olması gerekiyor. Dikkat yüzümüze ne şekilde olursa olsun ışık gelmemesi gerekiyor.
5 - Başlamadan önce bir kere Ezan-ı Muhammed'i okuyoruz sesli olarak.
6 - Daha sonra 3 İhlas Suresi Bir Defa da Fatiha Suresini okuyoruz.
7 - Arkasından işte en önemli yer şu şekilde duaediyoruz ellerimizi açıp;
Yâ Rabbi okuduğum ayetlerin hürmetine Ulvi Alemden iyi olan ve benim işimi görebilecek Melaikeleri , Ruhanileri davet ediyorum " diyoruz.
8 - Bana anlattığı üzere hocam şöyle dedi " bu duayı yapar yapmaz baktığın karşı duvarda küçük beyaz bir yuvarlak ışık belirir ve ışık büyümeye başlar ve ruhaniler şekillerine girerler ve gölge şeklinde olduklarını söyledi hocam.
9 - Geldiği anda Hoşgediniz diyip isterseniz isimlerini sorabilirsiniz eğer Grup halinde gelirler ise bana söylediği şekilde Yeşil Cübbeliler Bi kenara Kırmızı cübbeliler bir kenara emir verip ayırmanız gerekiyor ve hepsine hitaben işimi hanginiz görebilir şeklinde soruyoruz.
10 - Biri çıkıp cevap verecektir ve artık irtibat kurulmuş haldedir.İstediğiniz şeyi sorabilirsiniz.ama dikkat edin gelecekle ilgili herhangi bir şey sormayın çünkü bilirsiniz ki Allah Başka Gayb'ı bilen yoktur ! Birde öğrendiğim kadarıyla kesinlikle basit sorular sormayın yani şunun gibi ; kardeşim şimdi ne yapıyor şu an şu nerede gibi yoksa sıkıştırırlar bilgisini öğrendim. İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz.İlk davetde belki konuşmalarla cevap vermeyebilirler dedi hocam hayır dedikleri zaman kafalarını sağa sola yavaş şekilde hayır der gibi sallarlar eğer evet derlerse başlarını yukarı aşağı şekilde oynatırlar. Eğer o şekilde istemiyorsanız sorumun cevabını benim okuyabileceğim dilde önüme yazın emrinde bulunuyoruz.ve istediğimiz şekilde bilgiyi alıyoruz . Eğer cevap vermezlerse ve hep hayır işareti alıyorsak ya izin verilmiyordur büyükleri tarafından yada daha mertebemiz yeterli değildir demektir. Sakın panik yapmayın bunlar ulvi olduğu için herhangi bir zararları olamaz. Şüphesiz O herşeyi Hakk'ıyla görendir. Allah'ın şah damarımızdan bile bize daha yakın olduğunu unutmayalım. Sakın ayetel kürsi gibi dualar okumayın olaki korktunuz dayanamıyorsunuz hemen içinizden besmele bir defa kevser suresi okuyup hepsine hitaben geldiğiniz için teşekkür ederim gidebilirsiniz cümlesini söylüyoruz ve irtibat bitiyor gitmzlerse diye bir alternatif yok çünkü bu bilgileri aldığım kişi gerçekten bu işin ehli kendisi Alim'dir.Dediğim şeyi yapın ve gönderin daha sonra ışığı açıp normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Sakın yazdıklarımın dışında herhangi birşey yapmayın !

Birde son olarak eklemek istiyorum karşıya baktığınız duvarda ve arkanızdaki duvarda hiç bir şekilde ne resim ne kağıt düğme vs.. vs.. hiç birşey olmaması gerek dikkat çekici bir cisim olmaması gerek ve göreceğiniz duvarda bomboş olması gerek.
Alıntıdır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
HavasHoca 23:58 05.04.16
Bu uygulamaya başlamadan önce bir müddet riyazatlı oruç tutarak ruhunu güçlendirmek faydalı olur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 06:34 08.05.16
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
dilan 16:02 29.05.16
çok güzel uygulama emeğine sağlık kardeşim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mahmut1 21:45 14.06.16
HavasHoca 00:47 23.06.16
dilan Nickli Üyeden Alıntı:
çok güzel uygulama emeğine sağlık kardeşim
Sağol Dilan hocamız.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mehmtsirin 13:53 27.07.16
Alıntı yazmışsınız ya sonuna kastettiğiniz hocanızmı yoksa başka bi yerdenmi aldınız?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 13:59 27.07.16
mehmtsirin Nickli Üyeden Alıntı:
Alıntı yazmışsınız ya sonuna kastettiğiniz hocanızmı yoksa başka bi yerdenmi aldınız?
Yazıyı bir başka forumdan alıntı yapmışımdır.Nereden alıntı yaptığımı da hatırlamıyorum.Açtığım konularda genellikle kaynak belirtirim.Yazıdaki hiçbir bilgiyle ve görüş ile alakam yok demektir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ejder 16:38 28.07.16
Altera 21:57 10.08.16
Paylaşım için çok sağolun. Gerçekten güzel bir paylaşım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4 5 11  ... Sonuncu