Huddam ilmi

Cin daveti - Sayfa 5 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 5
Huddam ilmi>Cin daveti
turker69 23:14 12.10.17
Davetlerde çocuk kullanmak dogrumudur
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İpek 09:07 18.10.17
Allah razı olsun üstadım
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gunay20 20:43 20.10.17
werty 21:08 20.10.17
Koral 22:08 19.11.17
Deneyen var mı bunu, gerçekten oluyor mu?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ishak41 00:37 11.11.19
Ebuhamza Nickli Üyeden Alıntı:
çok mesaj çekene çok
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mühürleri bizde bekleriz hocam
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SDFwer 12:22 14.11.19
HavasHoca Nickli Üyeden Alıntı:
CİN DAVETİ

Cin daveti yapmak istersen : Henüz Akıl bali’ olmadık bir çocuğun avucuna aşağıdaki şu Mührü Süleymanı yaz. Yazılacak Mührü Süleyman budur:

TILSIMLAR:17-18 inci mesajlara eklendi


Daha sonra bir kağıt üzerine şu şekli yaz ve çocuğun alnına bu yazdığını yapıştır :

TILSIMLAR:17-18 inci mesajlara eklendi

Ondan sonra içi su dolu bir fincanı, yukarıdaki mührü süleymanı bir daha yazıp, fincanı mührün üzerine koy. Fincanın içerisinede bir miktar mürekkep koyup suyu karart. Çocuğa fincanın içine sürekli bakmasını söyle. Sende Lüban buhurunu yakarak şu Azimeti yedi (7) defa oku :

بِسْـمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَثَقٍ اَثَقٍ اَنَقٍ اَنَقٍ مَرِيقٍ مَرِيقٍ حَرِيقٍ حَرِيقٍ اُقْسِمُوا بِكَ عَلَيْكَ اَيَّتُهَا اْلاَرْوَاحِ الرُّوحَانِيَّةِ يَاشَمْهُورَشْ يَاخَطَبُ عُوشٍ يَافَيْطُوشٍ يَاسَمْسَمَائِيلْ وَيَاحُوجُوبَ الْعَجَايِبَ اِدْعُولِى جَمَعَاتِكُمْ وَسَلاَطِينَكُمْ وَالْعُلَمَاءِ وَفَضَلَتِكُمْ بِاَجْمَعِهِمْ اَنْ تُجِيبُوا اِلَى دَعْـوَتِى هَذِهِ اللَّيْلَةِ وَ اَقْسَمْتُ عَلَيْكُمْ بِاللهِ الْعَلِىُّ الْعَظِيمُ وَنَبِيِّهِ الْكَرِيمُ اِلاَّ مَا آتَيْتُمْ اِلَى هَذَا الصَّبِيُّ وَ اَخْبَرْتَمُوهُ بِمَاسَئَلْتُكُمْ مِنْ كَلاَمِ الْحَقِّ قَوْلُهُ الْحَقُّ وَلَهُ الْمُلْكُ وَهُوَ عَلَى كُلّ شَىْءٍ قَدِيرٌ اِنَّهُ مِنْ سُلَيْمَانَ وَ اِنَّهُ بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَلاَّتَعْلُوا عَلَىَّ وَأْتُونِى مُسْلِمِينَ مُسْرِعِينَ طَائِعِينَ ِللهِ رَبِّ الْـعَالَمِينَ اَلْوَاحًا اَلْوَاحًا اَلْوَاحًا اَلْعَجَلَ اَلْعَجَلَ اَلْعَجَلَ اَلسَّاعَةَ اَلسَّاعَةَ اَلسَّاعَةَ

Bismillahirrahmanirrahim. Esekın Esekın Enekın Enekın Merıkın Merikın Harikın Harikın Üksimü bike aleyke eyyetühel ervahır ruhaniyyeti Ya Şemhüreş Ya Hatabüuşin Ya Feytuşin Ya Semsemail ve Ya Hucubül acaibü iduli cemeatiküm ve salatineküm vel ülemai ve fadletiküm bi ecmeıhim en tücibü ila daveti hazihil leyleti ve aksemtü aleyküm billahil aliyyül azimü ve nebiyyihil kerimü illa ma ateytüm ila hazes sabiyyü ve ahbertemühü bima seeltüküm min kelamil hakki kavlühül hakku ve lehül mülkü ve hüve ala külli şeyin kadir. İnnehü min Süleymane ve innehü Bismillahirrahmanirrahim. Ella ta’lü aleyye ve’tüni müslimin. Müsriıne taiıne lillahi rabbil alemin elvahan 3 elacele 3 essaate 3

Cinler toplanır. Sen! Her ne türşey sorarsan, senin sorduklarına cevap verirler. İşin bittikten sonra, Ayetel Kürsiyi okursun. Cinler giderler. Bu amelin Sarfiyyesi Ayetel Kürsi dir.

Uyunel Hakayik
İdris ÇELEBİ
Bunu Denyen Var mı Arkdaşlar Nasıl Sonuçlandı ?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Afatsum 09:01 02.12.20
Salih bir kul olmadigimiz surece bu uygulamlari yapamazsiniz seytanin oyuncagi olursunuz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4 5