Huddam ilmi

Cin Suresi Havas ve Davetleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Huddam ilmi>Cin Suresi Havas ve Davetleri
HavasHoca 06:51 07.04.16
Havvası surei kul uhiye (cin suresinin havvasları)
Ey azizim bilki meşayihi kiramdan bir çoğu bu mubarek Cin suresi ile amel edip, nice kıymetli nimetlere ve makamlara eriştiler.

Bu mubarek surenin havvası budur ki: 41 gün boyunca her gün 41 defa okusan Fermanı ilahi ile cümle cinler ve cin padişahları teshir olurlar. Şartı budurki 41.ci günden sonra da her gün 1 defa okumaya devam etmen lazımdır. Eğer ki bu müddet zarfında riyazetle oruç tutup halvette olsan 41 gün cin padişahları ayanen görünüp her hacetin reva ederler. Amma oruç tutmayıp halvette olmasan dahi her okuduğunda sakin ve halktan uzak bir yerde okusan, şöyle faideler hasıl olurki: cümle nas ve cinler katında yüksek mertebelere erişirsin, bütün şerlilerin şerlerinden emin olursun, eğer bir cin tutan insanın yanına varsan 1 defa bu mubarek sureyi okusan hakk tealanın izni ile bir daha o adamı cin tutmaz olup, hanesine bi daha kötülük erişmez. 41 günden sonra her ne hacet için 1 kere ya 3 kere yada 5 defa okusan Bi emrillahi teala hacetin reva olur. 41 günden sonra bir hayvana 1 kere okusan fil hal teshir olup asla yanından ayrılmaz olur. azizim bilki bu surei şerife cümle mahlukatı teshir etmede iksiri azamdır.

Bir esrarı dahi budurki: herkim bu mubarek sureyi kendine vird edinip her gün 1 defa okusa çok azim faidelerini görür.

Veya 3 gün boyunca riyazetli olarak halvette hergün 41 defa okusan müslüman cinniler gelip alemi gaybı gezdirirler, ve birçok gizli sırları keşfettirirler.

Ey aziz bilki bu mubarek sure ile dilersen hem cinleri hem insanları hemde perileri teshir edersin.
Eğer perileri teshir etmek istersen. 21 gün riyazetli olarak halvet bir yerde oruç tut, hergün 21 defa bu mubarek sureyi oku. 21 gün halvette olduğun yer bir nura gark olurki sanki güneş doğmuş gibi olur. Peri padişahları yanlarındaki hizmet edenleri ile beraber huzura gelirler, aranızda ahd edersiniz. Ki hergün bu mubarek sureyi 1 kere okuyacaksın, Ve ervahı rahatsız edecek seylerden kaçınacaksın. Hayvani gıdalar yemeyeceksin diye şart koşarlar. Eğer kabul edersen ne ala. Eğer kabul etmezsen çekip giderler. Şartları kabul ettikten sonra, eğer dilersen içlerinden bir peri kızını kendine hizmet için istersin, biri dahi öne çıkıp talip olur. Bundan sonra her nereye gitsen o peri kızı sana müptela olup seninle beraber gider, herne hacetin varsa fil hal reva eder. Dilersen seni perilerin yuvası olan yerlere bulutların üstüne çıkarıp gezdirirler, gaibten yiyecek ve içecekler getirirler.

Eğer dilersen ervahı tayyibe ile haşır neşir olursun. Şöyleki hergün 3 defa bu mubarek cin suresini oku, sabah namazından sonra 1 defa, öğle namazından sonra 1 defa, yatsı namazından sonra 1 defa oku. Bir zamandan sonra ervahı tayyibe gelip dost olurlar. Herne hacetin varsa fil hal reva ederler.

7 gün riyazatlı oruç tutup her gün 333 defa Cin suresini Eştata'ya kadar okusan, 7. günden itibaren yastığının altına her gün bir altın getirirler.
Birde bu mubarek sureyi okumak için bazı şartlar vardır.
Çok salavatı şerife okuyacaksın. Halvet yerde riyazetli oruç tutacaksın (eğer amel için şart kılınmış ise). Okurken güzel kokulu buhur yakacaksın. Hergün veya her gece gusül abdesti alacaksın. Okuduğun yere hayızlı kadın girmeyecek. Namahrem kadın girmeyecek. Asla dünya kelamı konuşmayacaksın.Fotoğraf-biblo-heykel falan olmayacak. Cin surerisini her okuduğun vakit azimeti ile beraber okuyacaksın.

Usul-ül Bast cilt:1
İdris ÇELEBİ
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebuisa 10:54 07.04.16
Elinize sağlık , idris çelebinin bu kitabı bende olduğu halde hiç okumadım
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebuisa 16:18 08.04.16
41 sinemi çatlataçak kadar büyük bir rakam daha az okusak aynı etkiyi görürmüyüz?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 03:56 09.04.16
Kitapda 41 yazıyor dostum.Pazarlık makamı ben değilim.Ama ben ilk okumaya başladığımda Fetih suresini 25 dk da okuyordum.Şimdi ise 7 dk da okuyorum.Sende okumaya başla okudukça okuma süren çok kısalacak ve hızlı okudukça ezberliyeceksin.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebuisa 09:03 09.04.16
Latince okunuşunu buldum 4-5 kez kıraat edip diğerlerini düz okuyorum inşallah rabb ın ikramına muti olacaz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 07:03 08.05.16
Yehuda Nickli Üyeden Alıntı:
Latince okunuşunu buldum 4-5 kez kıraat edip diğerlerini düz okuyorum inşallah rabb ın ikramına muti olacaz
Allah muvaffak etsin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ejder 22:47 28.07.16
Allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 22:50 28.07.16
Ejder Nickli Üyeden Alıntı:
Allah razı olsun
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Ejder kardeşimiz sadece forumdan kitap indirmek için mesaj yazmayınız.Açtığımız konuları iyice okuyup bilgileniniz.Formumuzdaki bilgiler ve dostluklar indireceğiniz kitaplardan çok daha değerli.Formumuzda devamlı kalıcı ve aktif olmanızı bekleriz.Sadece kitap indirip forumdan kaçmayınız.Chat bölümündeki sohbetlere de katılınız.Selamlarımla.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
alan 15:44 16.08.16
dilan 19:06 16.08.16
bende bu davetten var - ama şetataya kadar okunmuyo tüm okunduğu söyleniyo bu yüzden kendime güvenemedim başlamadım .... senin verdiğin gibi uygulamak istiyorum inşallah allah nasip ederse
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4