Huddam ilmi

Ruhani görevliler - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Huddam ilmi>Ruhani görevliler
Ateş 01:28 11.05.17
Hadimler
Havas ilmiyle ugraşan bir çok insanın çokca duydugu bir kelimedır hadimler hadimler melekmi cin mi diye sürekli merak edilir. Hadimler Nurdan yaradılan ve amaçları sure, ayetelere , esmalara görevlı olan ruhanıyettır tam olarak melek olsada bunların görevleri daha farklıdır.İnsanın maneviyat gücüne göre yapabileceklerine akıl sır ermez.Hadimder çeşitli amaçlara göre yardıma gelir mesela , ilim ogrenmek ısteyene ogretıcı i yardım isteyene yardımcı , şifa isteyene şifacı duymak isteyene sadece hıssıyat için gelenler vardır.Hadimler emir ve komutalar zincirini bir üst hocalarından alırlar. her sure , ayet ve esmanın hadimlerinin kendi medreseleri vardır. medreselerde lider olan baş hocalarıdır ve en buyuk yetkı ondadır.Hadimlerde kendi aralarında güç güç sınıflandırılır,Hdimlerde nefis yoktur bir şer büyü amaçlı sistemlerle çalışılırsa kötü amaçlı işler yaptırmak için zorlama yapılabilir. tabiri cahizse (AK BÜYÜ) dedikleri olay budur internette bir sürü yalan yanlış paylaşımlar yapılsada....
Ben size hadimler hakkında genel bilgiyi bildiğim kadarıyla kendi dogrularımca verdim şimdi görünüşleri ve özellikleriyle ilgili bilgi vereceğim Allah'ın izni ile.
HADİMLER.
İHLAS 'ın hadimleri bu hadimler davete 3 kişi gelirler genelde halvet zamanı baş hocaları gelir . Bu 3 hadim bir birine benzer ama sadece baş hocaları koyu yeşil cübbe giyer boyu 1 metreye yakındır yüzde 90 insana benzer sadece cildinin derisi sanki yanık lekesı gibi dümdüzdür.(deri gözenekleri yoktur) göz kırptıgını yada kapattıgını hiç görmedim sanırsam göz kapaklarıda yok. gübbesinin kenarı üstten aşagıya hafif acık kahverengi seritle cevrilidir. gübbesi yere kadardır ama kendileri istemedikce onları yere tam basarken görmek mumkun degıldır bazı hocalar yıllarca görüşsede ayaklarını görememıştır simsiyah sakalları vardır sakalı uca dogru sıvrelır ve kesınlıkle fonlenmış gibi pürüzsüzdür. baş hocaları bu sekil diyer yanındaki 2 hadimde aynen ona benzer ama sadece onların cübbe rengi krem rengi gibidir sadece biraz daha koyudur.Eğer davet ettiginiz esnada size şeytani bir baskın yapılırsa baş hadim daveti böler ve davet yapan insan zarar görmesin diye elini kafanıza koayar ve o andan sonra ne oldugu hatırlamaz sanki bayılırcasına uyumuş olursunuz.
FATİHA'nın hadimleri.Benim gözlemlediğime göre fatihanın hadimleri biraz daha arkadaş canlısı ihlas'ın hadimleri her ne kadar heybetli görünsede fatihanınkiler biraz daha arkadaş canlısı ve öğreticidir.
Fatihanın hadimleri gür sakallı guleç ve şirin yüzlü yuzde 90 dan fazla kumral gür sakallı insana benzeyen bem beyaz cübbe giyen yanında sıkılmadan sorularını cvplayan ve kötü şer amaçlı suallere cvp vermeyen yanında ser bir seyden bahsettiginde sevimli çocuklar gibi küsüp bir kaç gün seslendiğin halde gelmeyen kötü durumda olan insaları sen sormadan anlatan çözüm yolları sunan görüştüğü insanları korumaya çalışan bir tür ruhaniyettir. aynı sekılde ust hoca kavramı ve medreselerınde baş hocaları bulunmaktadır. baş hocaları ise bazıcin padişahları ile irtibat içindedir. bir bulutun üstündedir medreseleri ve beyaz bir yapıdır . dikdörtken yapı biçimi vardır ve yapıların her köşesinde minyatür cami minareleri vardır.içeri girildigiğinde düz bir boşluk ve duvarlara dayalı sağ ve sol tarafta tahta oturaklar vardır. medrese tamamen bembeyazdır.Hiç bir aksesuar ve gösteriş esyası yoktur.....
Hadimler nasıl davet edilir.Yüce Allah sevdiği kullarına bir cok ayet ve sure indirmiştir ve bunların içine gerek fazilet gerekse gaybtan sırlar koymuştur. kimki Gerçekten hadimleri olsun isterse bütün farz ve sünnetlerini yaparak en çok sevdiği sure ayet veya esmayı gece gündüz binlerin üzerinde sadece Allah aşkıyla çekerse belli bir süre sonunda kalbi aydınlanır kalp gözü açılır kendisine severek okudugu duanın hadimi gönderilir gerek bunu hisseder gerekse görür ama muhakkak ki her seyin dogrusunu bilen Allah'tır.
Hatırlatma ; bir çok sahtekar beynamaz görürüz açık saçık insanlar boyalı moyalı kadınlar sapıkca davranan hocalar dolandırıcılar ve derler bizim koruyucu meleğimiz var biz özel seçildik. onlara cevabım sudur . yok yawww bizde yedik hani insanlar islam dininde eşitti hani kibir insalara yasaktı neden reklamını yapıyorsun . bakın bu kişilere dikkat edin yüzde 70 dul ve düzgün hayatı yoktur. bırak hadimlerle çalışmayı aile hayatları düzgün degildir.
Kardeşlerim dostlarım kimse kimseyi kandırmasın Allah ilmi isteye verir.Hadimlerle görüşmekte bir maneviyat ilmidir ve ibadetle elde edilir. Allah insanlara akıl verdi kimse benim aklım yetmez demez herkes kendince akıllıdır ama ibadette tembelliktir bizim eksigimiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yasemin8606 16:19 14.05.17
süper bir paylaşım hocam. teşekkürler. Allah razı olsun.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
romario 13:18 16.05.17
007 10:14 17.05.17
Kardeşim Paylaşım için teşekkürler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
escobar 10:40 17.05.17
Tuana 10:50 05.06.17
ALLah Razı OLsun..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kurt 13:54 05.06.17
Allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
akgul 21:33 28.06.17
Cok guzel bir yaziymis; gorebilenlere ne mutlu
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
dralfaroza 18:05 04.11.17
muhammed19 18:52 04.11.17
Allah razı olsun bu güzel bilgiler için...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4