Huddam ilmi

Peri Kızı Daveti (Daveti Zümrüde) - Sayfa 3 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3
Huddam ilmi>Peri Kızı Daveti (Daveti Zümrüde)
Modern Sofi 13:54 11.07.20
ne işe yarıyor ? adam öldürme oluyor mu ?

İcabet duasında "meleketi" yazıyor, şimdi bu perimi yoksa melekmi ?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kandazoglu 21:13 19.06.21
bir kardeşimiz şu şekilde yorum yazmış bu işlerle uğraşmayın Allah a tevekkül edin demiş...gerçekten arkadaşlar bu işler sıkıntılı işler bu işi yapan kıymetli hocalarımızın ne çektiği sıkıntıları yazmışlar..bendinimizdeki duaları ve 5 vakit namaz kılan biriydim fakat ne zaman kıbleye yönelsem içim daralarıdı her daim Allah a dua ettim içime bol bol din iman sevgisi ver diye Allahıma şükürler olsun ne isterseniz Mevlamdan isteyin can dostlar
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zümrüdanka 00:17 21.06.21
Eminim daha iyi bilenler vardır. Peri daveti diyerek size bir cin musallar olur. Zümrüde hıymm sanırım şu yeşil gözlü olandan. Kendini korumayı bilmeyenin vay haline. Zaten çoğu sadece okuyup geçer. Fazla merak......iyi değildir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nuryzlm 06:02 06.02.22
Sihirzede Nickli Üyeden Alıntı:
3 soru olması çok ilginç. Çok prensipliymişler. Herhalde insanların ardı arkası gelmeyen sorularından ve isteklerinden bıkıp, 1 milyondan 3'e indirmişler. Çok hoşuma gitti ya.
Fakat ilginç bir ayrıntı; Hani bilirsiniz, her ne kadar Binbirgece Masalı deyip geçtiğimiz Alaaddin hikayesinde de, cin insana 3 dilek hakkı sunuyordu. Demek ki Alaaddin'in hikayesinin bu kısmı uydurma değil gibi. Gerçekte de varmış. (Gerçi Alaaddin'in ki istek, burada ise soru var) Paylaşımınız için Allah Razı olsun.
İlahi “ Sihirzade” Prensipliymişler😆😁😁😁 Güzel güldüm yemin ederim Bu yazıyı okumamış olmaydım Belkide dilek sayısını artırmak için Ne yapabilirim diye “ boş beyin sendromu geçiriyor olabilirdim. 🙏
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fark 09:47 09.03.22
Bu arkadaşın paylaşımlarını hiç dikkate almayın arkadaşlar kendisi muhtemelen şizofren olmuş ve zaten siteden atılmış. Yazmak için yazan, her şeye kendince muhalefet olmaya çalışan ve hiç birinin sonucu bulunmayan söylentilerle konulara mesajlara katılım yapmış boş bir arkadaş.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3