Huddam ilmi

Uğraştığın hadim Süfli midir Ulvi midir ? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 5  ... Sonuncu
Huddam ilmi>Uğraştığın hadim Süfli midir Ulvi midir ?
HavasHoca 07:23 09.05.16

Bunu Bilmek Aslında çok basittir.
Şöyleki isimler kısa ve sonu tenvinli ise MEsela SARİN DARİN MARİN gibi ise Bunlar süfli YAni Şeytani Cinlerdir ki Bunlarla İritibat kurmak Çok tehlikelidir , Ama Müslüman kişi dini ni imanını kayb etmeden Zaten bunlar o kişiye hizmet etmezler. Allah onlardan uzak etsin. Süfliyat ın riyazatı Çok afedersiniz Cünüblük tür... kişi cünüb olduğu andan itibaren C.Hakkın Kişiye VAzifelendirdiği Koruyucu (Biz görmeyiz ama Okuduğumuz Ayetler sayesinde C.Hakk Bizlere koruyucu melekler VErmiştir ) işte o melekler Cünüb kişiyi Temizleninceye kadar onu korumaktan geri dururlar. bundan dolayı keyfi olarak 1 namaz vakti geçinceye kadar Cünüb olan kişi artık şeytanın saldırı alanındadır. 3 gün o şekil durursa Şeytan ona eliyle dokunmaya başlar. 3 günden sonrasında ise (eğer süflilerle uğraşıyor ise onunla bağlantıya geçerler falan filan. biz orayı geçiyoruz) şeytani cinler o kişiye musallat olmaya başlarlar. evvela rüyada korkuturlar sonra gözünün önünden geçmeye başlarlar, daha sonra vesveseler bu arada bayağı çoğalır korku gittikçe artar, artık her yere korku ile bakar olur, daha sonrası malum...biz geçelim diğerlerine

Müslüman cinlerin isimleri genellikle islami isimlerdir. abdullah abdul mevla gibi veya değişik isimleride vardır. suretleri kısa boylu olup el parmakları uzuncadır. müslümanların evlerinde yaşarlar. ekmeğe saygısızlık yapılırsa dayanamazlar. Bunun için müslüman kişiler ekmeğe saygısızlık yapınca (bir kaç defa ) hemen uyarırlar. ama kafir insanların evlerinde kafirler yaşadıkları için genellikle bişey olmaz ancak Allahın gücüne gidecek şekilde olunca Allah O kafir cinleri onlara musallat ediverir.ki çaresi zor bulunur. Allah muhafaza buyursun hepimizi.


C.Hakk Kainatı yaratırken 7 Tane Gezegen , 7 kat gök , 7 kat yerin altı, 7 deniz , ve 7 gün olarak yarattı...Ve her günde tasarruf sahibi olan 7 tane melek yarattı..

Bir Meleği istinzal etmek İsteyen kişinin Evvela Melek in hangi güne tasarruf ettiğini saatini Gezegenini ve buhurlarını Bilmesi lazımdır.

7 günün 7 ulvi meleği ve 7 süfli melik i , bunların harfleri , ve esma-i hüsna daki isimleri(C.Hakk bu melekleri o isimlerinden yaratmıştır Ve O melekler o isimleri zikrederler) Gezegenleri Ve Gezegenlerinin burçları. :

1 :
pazar gününün Süfli melik-i Abdullah Said El Müzheb , Bu melik-e hakim olup hükmeden Ulvi melek Rukya-il , Harfi (Fe) harfidir. Esma-ı Hüsna daki ismi Ferdün dür. Gezegeni güneş ,Burcu Esed (Aslan) . Madeni Altun . Buhuru Sondoros dur


2 :
Mürretül ebyaz bin haris (Lakabı ise Ebunnurul ebyaz dır) Buna Hakim olam Melek -i ulvi Cebrail a.s dır, Harfi Cim , Esma-i Hüsnadaki ismi Cebbar dır. Gezegeni Kamer burcu ise Seretan dır. Madeni gümüş , Buhuru ise Lübanı zeker dir.

3 :
Eba mahrez El Ahmer ,Buna hakim olan melek Simsimail ,harfi Şin dir. Esma-i hüsnadaki ismi Şekür dur. Gezegeni merih (Mars) burcu ise Akreb ,Madeni Demir, Buhuru Kıst Ve kaşrı mahleb,

4 :
Meliki Burkan dır (Lakabı Ebül acaib ) Melek-i ulvisi mikyail a.s , HArfi (Se) esma-i hüsnadaki ismi Sabit (Essaabit) dir. Gezegeni utarid Burcu Cezva dır. buhuru makallı ezrak ve anber. Madeni cıva dır.

5 :
Şemhoroş , Melek-i ulvisi Sarfiya-il Dir , HArfi (Zı) dır. esma-i hüsnadaki ismi Zamiir , gezegeni Müşteri Burcu kavs dır. madeni teneke buhuru kafur dur.


6 :
ebyaz (lakabı ebul hasan ezzüb-a dır. ulvisi anyail a.s harfi hı ismi şerifi habiir gezegeni zühre burcu sevr dir. madeni bakır buhuru mastik dir.

7 :
meymun lakabı eba nuh ,ulvisi kesfiyail a.s harfi ze ismi zekiyyun , gezegeni zühal burcu delv dir .madeni bakır dır , buhuru şem-ul asfar ve miatu sayile dir.Eğer Bir süfli melik i hazır etmek dilersen Bunun bir kaç yolu vardır.

1.ci yol
Ulvi melek e ait olan kasem okunurak

2.ci yol
C.Hakk O melik i hangi isimden yarattı ise O ismin kasemini okuyarak , çünkü kasem okununca öyle bir yakıcı nur zuhur ederki O melik o nura dayanamaz.

Buraya kadar vermiş olduğum bilgilerin hepsini içerisinde toplayan bir tablo buldum arapça resim olarak budur.
Resim 100


3.cü yol
Bu ilimde meshur olmuş Bir takım davetler vardır,ki bu davetlere bütün ruhaniler itaat eder. Mesela Berhetiyye gibi veya Davetül halhala (Halhalatul heva da denir) gibi. Daha çok değişik Davetler var Bu fende meşhur olan..

Bu İlimde Bir takım Edebler Vardır.

Bu ilimde saat önemlidir Gün önemlidir. Her melek veya Melik i kendi saatında ve gününde davet etmelidir.

Eğer süfli melik lerden birini Mendel de Davet etmek istiyorsan O zaman kesinlikle Melek i ulvinin kasemi ile dua etmemelisin. Çünkü Melek i ulvi geldiği zaman Melik i süflisi Oturmaz Ayakta saygı ile bekler. ve melik i süfliye ise bu bir meşakkattir ve eziyyet etmiş olursun.O zamanda senin işini göremez...


Eğer Meliklerden birini Herhangi bir iş için kullanmak istersen mesela hakimler üzerine hüküm etmek veya devlet büyükleri katında işlerini halletmek için ve buna benzer işiler için bunu 1.ci günde yani pazar günü ve 1.ci saatte yapmalısın.

Eğer gaib olan kişiyi celb etmek istersen Veya buna benzer işler yapmak ister sen o zaman 2.ci gün zühre saatının birinci saatında yaparsın.

eğer şer işleri yapmak istersen o zamanda 3 gün birinci satte veya hutta 3.cü günün zuhal saatinde yaparsın.

eğer bir kişiyi bağlamak istersen (zinadan men etmek için) O zaman 4.cü günün utarid saatında yani birinci saatte yaparsın

eğer 2 kişiyi barıştırmak veya muhabbet veya celb veya rızık veya Buna benzer işler yapacaksan o zaman 5.ci gün evvel saatte yaparsın.

eğer dil bağlamak istersen veya kadın erkek ten birini akd etmek istersen o zaman cuma günü utarid saatinde yaparsın ,

eğer buğz düşmanlık veya birini bir yerden def etmek istersen o zman cumartesi günü evvel saatte yaparsın ,

İşte bunlar bu ilmin kaideleridir. VE bu kaideyi bilmeyenler her ne yapsalarda hatalı günde veya saatte yaptıkları için beceremezler.

Bu kaidelerden başka birde Melikleri Tevkil etme Yani yapacağın işe süfli melik i Görevlendirme kaidesi vardır.

Buraya kadar Sizlere sadece haftanın 7 gününün evvel saatlerinin hassalarını yazdım lakin geri kalan saatlerinin hassalarını yazmadım bir dahakine geriye kalanları da yazarım inşallah .
Birinci günün Saatlerini Ve hangi burca ait olduğunu beyan eder bir şiir ile Bitireyim bu bölümüde.

Şumusu Akmari Merihu Utariduha : Lilmüşteri zuhretün Min ba'diha Zuhalun

********************************************
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 03:44 10.05.16
Da'vet ve Ruhaniyyet ilimleriyle uğraşmak isteyenler için değerli bilgiler.Okuyup istifade ediniz.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
gunes 17:11 01.06.16
Allah razı olsun guzel bir paylasim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebuisa 19:11 01.06.16
Kinayeli bilgiler. Melikler ve melekleri konusunda internette bir hayli bilgi kalabalığı var güven vermedi bana şahsen
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ahmet Can 15:53 02.06.16
Mahmut1 21:43 14.06.16
Allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kaan6375 08:58 15.06.16
allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
halildogan66 10:14 17.06.16
allah razı olsunn sagoll kardeşimm
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
2525 19:40 19.06.16
lisan 20:18 19.06.16
1 2 3 4 5  ... Sonuncu