Huddam ilmi

Hadimler ve Özellikleri (Günlere Göre) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Huddam ilmi>Hadimler ve Özellikleri (Günlere Göre)
Sin 14:44 27.02.18
GÜNLERE GÖRE HADİMLER VE ÖZELLİKLERİ

Pazartesi günü. Abdullah el-Hiyem ibni Ehlim Mürre’dir (Müreh). Tacı vardır. Çadırı yündendir ve yardımcılarının giyimi beyazdır. Müslüman olup adını Yusuf olarak değiştirmiştir. Mekanı Mardin’in Nusaybin ilçesi olup oranın sakini ve kralıdır. 150 cm boyunda olup elleri, olduğundan daha uzun bir görüntüye sahiptir. İki hizmetkârı da kendisine benzer. Şimşek hızına sahiptir. Bu cin, Hz.Muhammed’in s.a.v elleri arasında bu dini kabul eden cin padişahıdır. Aynı zamanda Cin suresinin hadimidir. Buna bağlı cinin ismide mehtahtildir. Bunlar Cebrail (a.s.)’ ye bağlıdır.

Salı günü, Mihrez el-Ahmer’dir. Tacı, altındır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, kırmızıdır. İblis’in çocuklarından biridir. Kırmızı renkte ve insan görünümündedir. İnsanlara tasallut ettiğinde (musallat olduğunda) burunlarından kan akıtır. Kuyuları kurutur. Ateşten yatanların çoğuna halisünasyon gösterme yeteneğine sahiptir.buna bağlı cin gahtahtildir. bunlar Semsemail adlı meleğe bağlıdır.

Çarşamba günü, Burkan’dır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, sarıdır.buna bağlı cin fehtahtil dir.bunlar Mikail (a.s)’ye bağlıdır.

Perşembe günü, Şemharuş’tır (Şemhurış). Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi,.beyazdır. Çok bilge bir görüntüye sahiptir. Görüntü itibariyle insana çok benzer. Görevi; altın, hazine vs. işlere hakimlik yapmak ve bu işleri yönetmektir.buna bağlı cin nehtahtildir.bunlar Sarfayail adlı meleğe bağlıdır.

Cuma günü Ebyab (Ebyed) ya da Zevba’dır (Zubea). Bunun iki adı vardır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi yeşildir. Ay’ın etkisindeki cin padişahıdır. Her yanı beyazdır ve ürkütücü bir şekli vardır. Soğukkanlı bir görünümdedir. Bilgin ve akıllı cin liderlerinden biridir. Emrinde onlarca cin hizmetkârı bulunur. Aşk ve iki şahsı birleştirme gücüne sahiptir. Görüntü olarak ihtişamlı bir kral görümündedir. Davetlere hemen hemen hiç cevap vermez. Buna bağlı cin cehtahtildir.bunlar Anyail adlı meleğe bağlıdır.

Cumartesi günü,.Meymun Ebu Nuh’tur. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, siyahtır. Uranüs’ün yeryüzü cini de diyebiliriz. Görünüm olarak yaşlıdır ve elinde bir asa ile dolaşır. Çenesinde yedi kıl vardır. Genelde kuyu kenarları ve harabe yerlerde dolaşır. Uçma özelliğine de sahiptir. Babasının adı, Deybac Afif’tir.meymun aynı zamanda zühreninde müekkillerindendir.buna bağlı cin lehtahtildir.bunlar Kesfeyail adlı meleğe bağlıdır.

Pazar günü, Ebu Abdullah Müzhib’dir. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi beyazdır buna bağlı cin liltahtildir. bunlar rugyail adlı meleğe bağlıdır.
Bu 7 padişahların emrinde toplam 378 kabile vardır. Her bir padişaha 54 kabile düşüyor ve bu kabilelerin sayısını yanız Allah-u Teâlâ bilir. Bu padişahların hükmüne girmeyen 42 kabile daha vardır. Bunlar şeytânî ve azgın cinlerdir. Taçı altın olan Mihrez el-Ahmer, bütün kabilelere hükmedebilir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Capella 14:48 27.02.18
Allah razı olsun hocam. Çok ilginç blgiler. Bu tarz bilgileri hangi kaynaklarda bulabiliriz?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Acemi 14:52 27.02.18
ilginç bilğiler. Diğer alemler hakkımda bilgi sahibi olmak gerçektende çok güzel. Allah cc razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Yafes 16:17 27.02.18
Allah razı olsun Altın değerinde bir paylaşım olmuş.

Bu şekilde Padişahlardan, kabilelerden ve kabilelerin arasındaki bağlantılardan düşmanlık dostluk gibi bilgileri hangi kitaplarda bulabiliriz?

Önerebileceği ve sağlam bir kaynak olabilecek kitap önerisi olan varmıdır acaba ?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:24 28.02.18
Sayın Sin, Allah-u Zülcelal razı olsun.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Derdekea 23:36 28.02.18
Allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
turkoglu81 16:57 25.11.18
güzel paylaşım eliniz dert görmesin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ubeyd 17:19 29.11.18