Huddam ilmi

Selamun Kavlen Min Rabbin Rahim Daveti ve Azimeti - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Huddam ilmi>Selamun Kavlen Min Rabbin Rahim Daveti ve Azimeti
Sin 14:32 06.07.18
Pazar günü başlıyarak 40 gün riyazatla oruç tut , az yeyip az uyu, az konuş , ve halk arasina işin olmadan girme. Çalıştığı odayı kimseye göstermeyesin ve çaliışma anında güzel kokular yakarsın ve günde 432 defa bu ayeti kerimeyi okursun. Bu suretle devam ederken bu ayeti kerimenin müvekkel meleği gelip tehdid edecek olursa sakın korkmayasın, veya tatlı sözlerine kanıpta cevap vermeyesin. Sen okumaya devam edersin.
40 gün hitaminda bu ayeti kerimeyi odanın duvarında aynen yazılmış görürsün. O vakit bu ayeti kerimenin hadimi olan melaikeyi teb-ası ile beraber hazır olarak görürsün. Ve sana selam verirler, sende hemen tazimle ayağa kalıp selamlarını alırsın, bana hürmet ve ikram ettiğiniz gibi Allah'ta size ikram eylesin dersin. Ey melek luzumunda size mulaki olmak icin bir alamet isterim dersin.O'da sana bir işaret verir ve seninle ahd ederek giderler.

önemli :okuma vakitleri sabah öğen ve yatsı namazlarından evveldir. Her okuma hitamında 3 defa bu azimeti okursun.

Azimet budur:

Bismillahirrahmanirrahim
Allahümme leyse fissemavati zevatín vela fil ardi kamaratin vela fil cibali mederatin vela fil berri kataratin vela fil uyuni lahazatin vela finnufusi hataratin illa vehiye bike dellatin veleke sahidatin fi mülkike mütehayyiratin es-elüke bi teshirike li külli şey-in en tüveffikani lima yerdike ve entel müteali ve aleyke tevekkelune vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi vesellim.

Çalışma odasını temizleyip pencerisini kapatırsınız ve odanın ortasına bir hasır koyup etrafına 7 defa ayetel kürsi okuyarak bir daire çevirirsin. Dairenin kapisini poyraz tarafına koyarsın, daire içerisine gireceğin vakit kapının sol tarafına sağ elinin şehadet parmağını basıp iza ca-e(Nasr) suresini okuyarak kendin girecek kadar sağ tarafa parmağı çeker ve içeri girinceye kadar parmağını kaldırmazsın.İçeri girince ayetel kürsi okuyarak sağından sola kapıyı kapar parmağını yerinden kaldırırsın.Hasır üzere oturup derse başlarsın.Bu esnada güzel buhur yakarsın. Okuma esnasında kimse seni görmeyecek.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Havasokulu 08:41 10.07.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 16:28 25.09.18
Emeğinize sağlık, teşekkürler..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kanuncan01 23:07 11.11.18
çok güzel ve degerli paylaşım emegine saglık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi