Huddam ilmi

Ya Kahhar ismi Şerifinin Hadim Daveti - Sayfa 4 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4
Huddam ilmi>Ya Kahhar ismi Şerifinin Hadim Daveti
HasanKarahan 15:11 16.03.20
HavasHoca Nickli Üyeden Alıntı:
Ya Kahhar ismi şerifi

Bu ismi şerife hizmet eden ruhaninin ismi Mekseyail dir. Çok şedid bir ruhanidir. Emrinde milyonlarca cin ve şedid ifrit vardır. Hazreti Süleyman'a tabi olmuş ve onun emri ile bir çok ülkeyi yerle bir edip çok zalimi kahretmiş olan ruhani budur.
Eğer bu ruhaniyi zapt etmek istersen: halvet bir yere girip hergün 1500 defa Ya Kahhar ismi şerifini oku sonrada 1 defa kasemi oku sonrasında da Ya Kahhar vefkini bir kağıda çizip üzerinde taşı. Ola ki bu ruhaninin şedid cinleri sana zarar vermek isterlerse onlardan korunmuş olursun. Bu arada riyazetli oruç tutup daima abdestli ol. Son gece güzel kokulu buhur yak. Hadim cok korkunc bir aslan suretinde bağıra bağıra yanına gelir. Yanına gelince seninle konuşmaya başlar.
Bu ruhaninin şartı budurki: Daima cümle mahlukatı ve özellikle ehli küffarı kahru perişan etmeyi ister. Ve bütün ülkeleri harab edip yerle bir etmeyi ve seninde onunla beraber olmanı şart koşar. Eğer böyle bir şeyi kabul edersen ömrünün sonuna kadar o ruhani emrindeki milyonlarca cin ile ve şedid ifritlerle sana tabi olur. Dilediğin zalimi dilediğin düşmanı filhal parça parça ederler. Bir insan sana dokunsa dokunsalar cira gibi cayir cayir yakip kül eder.
Bizim tavsiyemiz budurki: evvela bir istihare yapıp ondan sonra bu işe başla.

Kasem budur:


بسم الله الرحمن الرحيم اللهم امددنى برفايق اسمك القهار واخسنى فاب القهر وبالعفريت القهر بان خادم نبي الله سليمان ابن داود عليه السلام وبطاعته وخدام بساطه وما اودعت طراز البساط من نقوش اسرار اسمائك اجب ايها الملك الخادم مكسيائيل وامر طاعتك من الجن والعفاريت يفعلوا ما يؤمرون اجيبوا ايها الخادم بحق اسم الله القهار وبقاف القدرة وبهاء الاشتهاء والف الوحدانية وراء الربوبية اسئلك ياقهار ياهو يااول يارزاق ان تعددنى بسيف اهل الحضرة من عبادى الصالحين

Türkçe okunuşu:
Allahümme emdidni birefayiki ismikel Kahhar ve ehisni fe ebül kahri ve bil ifritül kahri bi enne hadimi nebiyyillahi Süleyman ibni Da'vud aleyhisselam ve bi ta-atihi ve hüddami bisatihi ve emma evde-at tırazül bisati min nukuşi esrari esmaike ecib eyyühel melikül hadim Mekseyail ve emru ta-atike minel cinni vel afarit yef-alu ma yu'merun ecibü eyyühel hadim bi hakki ismillahil Kahhar ve bi kafil kudreti ve bi ha il iştiha-i ve elifül vahdaniyyeti ve ra-i rrububiyyeti es-elüke ya Kahhar, ya Hu ,ya Evvelü ya Razzak en-ta'didni bi seyfi ehlül hazrati min ibadissalihin.
Peki hocam kac gün olacağı ni anlamadım
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HacıBayram 22:21 22.04.20
HavasHoca Nickli Üyeden Alıntı:
Bu konuda verdiğim çok değerli bir Da'vettir.Uygulamadan önce istihare yapınız.


Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.

Varlığımın değerini bilmeyenleri,yokluğumla terbiye ederim.

Ya Rabbi, cezandan affına sığınırım, gazabından rızana sığınırım, senden sana sığınırım, Zatın yücedir, seni övmek için kelime bulamıyorum, Sen kendini övdüğün gibisin.
Korkmasam bu ilme sahip olmak için her türlü tertibi yapardım burda gördüklerim kadarını ruhaniler bile beni çok etkiliyor bu tertiplerin enerjisisini kaldirabilirmiyim bilemiyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
VeYenha 06:39 29.04.20
Çok dikkatli olmak lazım. Neden gerekli yanlış kişilere kullanırsan gelir sen bulur. İki tarafı da kesen bir kılıç...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Türk 04:40 25.07.20
Aslında çekmek istediğimiz zikirler ve yapmak istediğimiz tüm davetler için istihare yapmak iyi olmaz mı?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
oguz4141 12:30 23.04.21
Güzel paylaşım. Denemek istiyorum.
Ters bie şey olur mu? diye endişe ediyorum.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
baran01 20:41 24.04.21
oguz4141 Nickli Üyeden Alıntı:
Güzel paylaşım. Denemek istiyorum.
Ters bie şey olur mu? diye endişe ediyorum.
sellamnun aleyküm kardeşim çok fazla hüdam davetiyle uğraşma nefsinin vesvesini ayırt et istihare yapmadan sakın böyle bir işe girme nerden başlayacağım dersen kuranı oku namazını kıl nafile iabdet et ay uyu azz ye az konuş namazını huşu içinde kıl vesveselere aldırış etme ve sana bu ilmi öğretecek zatı görünceye kadar istihare yap gerekirse 1 ay yap gerekirse 1 yıl görmezsen bilki Allah senin ona yalvarmanda hoşnut korunma olarak her sabah 8 ayet el kürsi 1- okumada sağa 2- okumada sola 3- okumanada öne 4-okumada arkaya 5-okumada havaya 6-okumada ayaklarına 7-okumada kendini daireye al 8-okumada nefes al ve yutkkun ve ayrıca benim tavsiyem yasin suresi 8 ayetide böyle 8 kere oku tarif etiğim gibi üfle bir ağıda yasin 8 ayet ve la havle vela kuvvete illa bilahil aliyil azim yaz ve taşı ama üstadın olamadan bu işe girme bende bu ilmi öğrenmek istiyodum farkına vardımki boç bir hayal peşinden koiuyomuşum Allah izin verirse bul ilim seni bulur vesselam
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
misanthrpc 13:39 14.08.21
10 yıl evvel çok sevdiğimde Ya Kahhar zikrini okurdum sürekli ve adedince okur birde bunun duası vardı onu okuyordum. Sonra resim falan çekerken gözlüğün camından bir gölge yansıma gözüktü ve bilen birisine sorduğumda duanın öncüsü gelmiş denildi eğer devam etseydim boyut açılacakmış ve görevlileri gelecekmiş tabi okumayı kestim çünkü korktum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4