Huddam ilmi

Cin ve Hadim Davetlerinden Önce ve Sonra - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Huddam ilmi>Cin ve Hadim Davetlerinden Önce ve Sonra
HavasHoca 05:00 25.05.16
Standart cin davetlerinden önce ve sonra yapılması gerekenler...

Her yerde cinler ve ruhlar vardır. Her yerin
sakinleri olan cinler, onların dısında olan isimlerin ve davetlerin
hizmetiyle müvekkel olan ruhların kendi yerlerine girmelerine izin
vermezler. Ancak söyle olur. Talip olan kisi o mekanın sakinlerini o
mekandan çıkarttıgı (sarfı ummar) takdirde olur. Onun için, talip
olan kisi herhangi bir mekanda yapmak istedigi bir ameli
yapmadan önce, o mekanın sakinleri olan cinleri çıkartması
gerekir. Çıkarttıktan sonra amelini yapıp bitirdikten sonra, tekrar
yerlerine dönmelerini emretmelidir.Cinleri mekandan sarf etmek için rivayet etmis oldugumuz en güzel ve sahih sarfı ummar sekli asagıdadır. Talip olan kisi sarfı ummar yapmak için kündür, kizbere, sinuz ve fasuh buhurlarını
tüttürerek, üç (3) defa su sarfı ummar duasını okumalıdır.

Okunacak Sarfı ummar duası budur:

Eveleyse liz zecris şedîdi kavâtıa.Kâlû belâ kad lâhâ ken nîrâni Fe ecibtihüm mâ zâ ekûle ve ebtedî.Kâle bi zikri mekevvinil ekvâniBi eyârase bihyârase ve hıyârise Cellel müheymine münezzilil kurâni.Cibrîle fahbitu lis süreyyâ âcilen.Nâdâ heyûta müsa'ıran nîrâni.Nâdâ siyûta mea tayûta kadbedet.Envâru tebdû alel insâni Fe bi ismühü heyyar rahîle le ındemâ Akdî merâmî ve erceû bi emâneElharka men yerdâhü minküm erhılû Ve bi nûri deyûce talkat anâne Tahsâ sekûne lem tezzeli envârahi Tebdû aletâlî bi külli mekâni Aksemtü iksâmen bi izzete batheşin Ve batheşlâne zekarahü yerkâni Hüve esmehin hüve rabbenal âlî alâ Külli berâhın cüvdetin a'nâni Ve bi hurmetin nûrillezî nâdeytehü Ve aleyhi kad enzelet bil kurâni lhâsimîl ebtahî Muhammedin Hüve esrafel urbâne vel icmâni Ebâ âmiran heyyar rahîle bi izne minni insâke yâ hâzâ minen nîrâni Hüve hâliku hüve bâriu ve müsavviru Hüve münımün bil gafra vel gufrâni Tallâhü in hâleftenî yâ âmira Cibrîle kad ve efâke bin nîrâni Sümmes salâte alen nebiyyi ve âlihi Ehlil hüdâ vel fadlü vel ihsâni
Fe bi hakkıhim ve bi hubbihim en tertehıl Yâ âmiran bil mustafal Adnân.

Bu Sarfı ummar duasını üç (3) defa okuduktan sonra ameline başlar ve amelini tamamladıktan sonra, cinleri tekrar yerlerine döndürmek için şöyle dersin:

Bi hakki esmâilletî in saraftüm behâ yâ ummâri hâzal mekâne ûdû ilâ mâ küntüm aleyhi bi hakki Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyul kayyûm. Lâ te'huzühü sinetün ve lâ nevm. Lehü mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ard. Men zellezî yeşfeu ındehü illâ bi iznihi ya'lemü. Mâ beyne eydîhim ve mâ halfehüm. Ve sia kürsiyyühüs semâvâti vel arda ve lâ yeûdühü hifzihümâ ve hüvel aliyyül azîm.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ebuisa 06:41 25.05.16
bahsettiğin püf nokta bu mu?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 04:46 31.05.16
Evet da'vet şartlarına azami riayet etmek gerekir.Korunmanı iyi yapıp ruhunu güçlendirmek için riyazatlı oruçlar ve zikirler seni başarıya götürür.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
dilan 12:38 31.05.16
ahmetkardeş 11:28 03.06.16
kardeşim sana davetlerle ilgili bir sorum olacak.başımıza öncesinde ve sonrasında bela açmadan davet yapmak için sıralama şöyle mi olmalı?

1-kimsenin olmadığı ve temiz bir odada,temiz elbiseler giyip abdest alınacak
2-sarfı imar okunacak 3 defa
3-8 defa ayetel kürsi okunacak ( sağa,sola.... şeklinde),sonra tahassun duası okunacak
4-daveti duasını yapıp, istediğimiz şeyi hallettikten sonra, 3 defa 'insarifü ila mekaniküm......' diye başlayan duayı okuyacağız,sonra da 'bi hakkı esmailleti ...' dediğiniz duayı okuyacağız değilmi?

sıralamada hata varsa,düzeltirmisin kardeş?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 14:26 03.06.16
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Da'vetten önce okunur.Da'vet bitincede 3 defa:

Bi hakki esmâilletî in saraftüm behâ yâ ummâri hâzal mekâne ûdû ilâ mâ küntüm aleyhi bi hakki Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyul kayyûm. Lâ te'huzühü sinetün ve lâ nevm. Lehü mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ard. Men zellezî yesfeu ındehü illâ bi iznihi ya'lem. Mâ beyne eydîhim ve mâ halfehüm. Ve sia kürsiyyühüs semâvâti vel arda ve lâ yeûdühü hıfzihümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Okursun.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ahmetkardeş 14:33 03.06.16
senin bu dediklerini okursak,en azgın cin,ifrit vb. dahi gider değil mi kardeş?sonradan musallat falan olmasınlar.bir de bir yerde görmüştüm davet sonunda 'insarifu...' diye başlayan bir dua.bunu okumaya gerek yok yani değil mi?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 14:42 03.06.16
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Sen bu bölümü iyice oku,yine de anlamadıkların olursa yardımcı olmaya gayret ederim.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ahmetkardeş 14:47 03.06.16
tamam kardeş,kusruma bakma,teşekkür ederim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HavasHoca 14:51 03.06.16
ahmetkardeş Nickli Üyeden Alıntı:
tamam kardeş,kusruma bakma,teşekkür ederim.
Ne demek kardeşim,her zaman yardımcı oluruz.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.oynamak
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4