Huddam ilmi

Peri, İfrit ve hüddam hakkında çoğu kişinin bilmediği hakikatler.. - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Huddam ilmi>Peri, İfrit ve hüddam hakkında çoğu kişinin bilmediği hakikatler..
muhiban 18:58 03.03.19
Konu önemli olduğu için bu konuda yazılmış konular olduğu halde konuların internetten alınmış kaynağı belli olmayan yanlış bilgilerden oluşan konular oldukları için bu konu ile alakalı yeni konu açma gereği duydum, zira havas kitapları ile haşır neşir olmuş ve havas alimi olan yada gerçek havas alimi tanımış kişiler yazdıklarımın doğru olduğunu bileceklerdir..
Periler ifrit gibi maddeye hükmedemezler, ifritler kadar kuvvetli değillerdir, zannedildiği gibi sadece kadınlardan oluşmazlar erkekleri de vardır, lakin kızları çok güzel suretlere girebildikleri için peri kızı gibi güzel tabiri buradan gelir ve tüm perileri bayan zannederler, içlerinde ataisti de putperesti de ehli kitabı da müslümanı da vardır ve dediğiniz gibi su kenarlarında daha çok bulunurlar, musallat oldukları kişi su ile haşır neşir olur devamlı, ve tedavi edilmez ise zamanla akli melekelerini yitirir..
İfrit ler peri ve diğer cinler den çok daha kuvvetlidir ler, maddeye hükmedebilirler, değişik şekillere girebildikleri gibi boyları çok çok büyük olur, içlerinde az da olsa müslüman da vardır hatta Mikail as. a bağlı müvekkil ifritler dahi vardır, üç ifrit bir araya gelip karşılıklı dönerek kasırga ve hortum oluştururlar, rüzgar ve bulutları sevk ederler.
Hüddam ise hadim (hizmet eden) in çoğulu dur, genelde hüddam sahibi kişlerin birden fazla hadimi olduğu için hüddam sahibi derler..
Cinlerden de, perilerden de, ifritlerden de, müvekkillerden de, ervahdan da hatta şeytandan da hüddam vardır..
Büyü ile uğraşan kişilere şeytan ve gayrimüslim cin ve ifritler hizmet eder, bunlarda o büyücünün hüddamı dır..
Kişi imanını satar ise o kişiye büyük yardımları olur hatta istidrac hükmünde kerametvari haller (cam kürenin havada durması gibi) verebilirler.
Hayır işler yapan havas aliminin hüddamı ise genelde ayet sure ve esmaların müvekkillerinden ve ervahlardan olur, müslüman cinlerden hüddam edinen de vardır, lakin bu hüddamları elde tutmak zordur.. Kişi islama mugayir bir iş yaparsa yada günahı kebahir işlerse o kişiyi bırakırlar ve bu hüddamlara asla şer amel yaptıramazsınız, bazı kıymetli havas alimleri Süleyman as. gibi zaruri durumlarda ifrit ve şeytanları hatta gayrimüslim cinleri de şerli amellerde kullanmışlardır lakin kişinin bunu imanını satmadan yapabilmesi onlara hükmedebilmesi için imanının çok kuvvetli olması tabiri caiz ise havasül havas olması gerekmektedir, bugün lağıma atılan bir büyüyü müslüman cin yada müvekkil çıkarmaz lakin ifrit kolaylıkla çıkarır bu yüzden bazı kıymetli alimler ifritler ile de çalışabilir.
Bu bilgiler, yaklaşık 70 yıldır havas ilmi ile ilgilenen ve aynı zamanda nakşi mürşid i olan üstadımdan öğrendiklerimdir, inanıp inanmamak size kalmış lakin intiernette ki bilgilere çok güvenmemek lazım, birçok yanlış bilgi kol geziyor çünki..
Saygılarımla
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
selamselam 08:24 04.03.19
teşekkürler güzel açıklama...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aykutay 08:35 04.03.19
Sakaryalı 10:52 04.03.19
İnternet günümüzde :"1 damla doğruyu 1 okyanus yanlışa katıp da insanların zihnini yanlışda boğmak" için kullanılıyor, maalesef sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 11:52 04.03.19
Allah razı olsun ifritlerin müslümanı oldugunu bilmiyordum. O nasıl oluyor şer işlerde kullanılmazlar heralde ?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fener 23:24 16.03.19
tesekkur ederiz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kırklar 23:40 16.03.19
Tesekkür ederim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eylül 00:05 19.03.19
Alise 03:49 19.03.19
Guzel bilgi Allah razı olsun...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Huseyni 01:46 20.03.19
1 2 3 4