Huddam ilmi

Peri daveti hakkında yaşanmış bir olay ve tecrübe - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Huddam ilmi>Peri daveti hakkında yaşanmış bir olay ve tecrübe
Lady 09:07 08.10.19
Buna benzer tecrübelerininizi bizimle paylaşmanız için heycanla bekliyoruz.
Çok teşekkürler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Rainman83 13:02 14.10.19
Dikkatli olmak her daim onem arz etmekte.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Abdullah07 22:53 11.01.21
ALCHEMY Nickli Üyeden Alıntı:
Sevgili forumdaş'lar herkese ESSELAMI ALEYKÜM bizzat şahit olduğum olayı anlatma ihtiyacı duydum ki peri daveti yapacak olanlar ihtilalli davransın.

Bizim burada sevgidiğimiz bir kardeşimiz vardı işi gücü yerinde üst düzey bir yönetici evli çocukları olan safihane bir kardeşimiz fakat çocukluğundan beri içinden atamadığı hüddam sahibi olmak insanlara yardımcı olmak isteyen bir arkadaşımız. dediki abi bana berhetiyye öğretirmisin bende mübareklere sorarız onay verirlerse neden olmasın diyerek birlikte sorma işlemine geçtik aldığımız cevap HAYIR oldu anlattım üzüldü farklı zaman dilimlerinde 2 kez tekrar sorduğumuzda aldığımız cevap gene malesef HAYIR cevabı oldu. arkadaşımız bu duruma çok üzüldü. dedim ki vardır bi hayır sabır et ibadetleri aksatma başka kapılar açılır diyerek telkinde bulundum ayrıldık.

Aradan zaman 7-8 ay gibi bir aman geçti işlerinden ve bizim işlerimizden dolayı görüşme fırsatımız olmadı malesef. bir gün beni aradı dediki abi bir hoca buldum iranlı birlikte peri daveti yapacağız maximum 3 gün sürecek dediler yapayımmı diye sordu bizde karşılığında bir talebi olup olmadığını sormasını istedik talebini sorduğunu maddi bir talebi olmadığını sadece tek başına işlere yetişemediğini yardımcı olacak güvenilir bir arkadaş aradığını bize iletti bende bu durumu mübareklere sorayım istersen dediğimde abi onlar her işe hayır diyorlar sorma dedi hayırlısı olsun diyerek telefonda vedalaştık. aradan 1 hafta geçti Aradı arkadaşımız çok mutlu çok sevinçli sordum nasıl oldu davet yaptınızmı diye evet abi yaptık şuanda görüştüğüm bir peri var bakım yapıyor muska buluyoruz vs diye cevapladı.
Aranızdaki ahitleşme hangi cihette diye sordum helal dairede dedi ve telefonda vedaştıktan sonra 5 ay süre boyunca ulaşamadım kendisine. ama haberini alıyordum ortak arkadaşlarımızdan iyi olduğuna dair tabi bu sıralarda kendi işimiz hayat mücadelesi vs derken zaman akıp gidiyordu. gece saat 1 gibi telefonum çalışıyor tanımadığım bir numara ısrarla arayınca açmak zorunda kaldım karşımda bir bayan abi dedi ben ........ eşiyim dedim buyur abla hayır olsun abi dedi eşim çok değişti namazlarını kılan adam eve hergün sarhoş geliyor bana eziyet ediyor aynı şekilde çocuklarıma eziyet ediyor dayanacak gücüm kalmadı yardımcı olurmusun ALLAH rızası için tabikide dedim eşin birşeyden bahsettimi sana hayır bahsetmedi diye cevap verdi.yaklaşık 5 aydır aynı evde yabancı gibiyiz benden uzak karı koca hayatımız bitti lakin eşim hergece ihtilâm olup sabah boy abdesti alıyor. bize yardımcı ol dedi..
Bende sabah erken saatlerde eşinin işyerine gittim aldım 2 simit dedim çay söylermisin simit aldım benden kaçmak istedi buna müsade etmeden çaylar geldi kendi özel odasında oturuyoruz. dedim nasıl gidiyor bakım işleri dedi çok güzel kısa kısa geçiştirmelik cevaplar veriyor. seni iyi görmüyrum anlat deyince başladı anlatmaya biz peri daveti yapmıştık herşey çok güzeldi çok iyiydi ben periye aşık oldum oda bunu fırsat bilip beni kullanıyor davet etmesem bile yanımda çok güzel o gelince gözlerimi alamıyorum ondan kopamıyorum aşık oldum benim gelmemi istiyorsan alkol al eşinle arana mesafe koy vs gibi cümleler kuruyor işin içinden çıkamıyorum diye cevap verdi.
Çok acil ve önemli işin yoksa izin al çıkalım dedim dedi patron izin vermez ben konuştum ve o gün için izin aldık ayrıldık işyerinden sonrasında arkadaşımızın evine gittik eşi kapı bizi görünce afalladı buyur etti kendisine yolda bu durumu eşine anlatmasını ve helallik almasını sonrasında bu durumumdan ALLAH'ın izniyle kurtaracağımızı söyledik evde eşini aldı karşısına durumu eksiksiz anlattı eşi kendisinden söz aldı ve arkadaşımızı temizledik. arkadaşımız normale döndü elhamdülillah şuan da eşi ile işi ile çocukları ile arası gayet iyi çok şükür.

diyeceğim sevgili dostlar peri daveti yaparken dikkatli olun en ufak bir boşlukta tüm kontrolü eline alırsa bu ve buna benzer durumlar hasıl olabilir ALLAH KORUSUN.
Buda böyle bir tecrübe bizden olsun SELAM VE DUA İLE

NOT: YÖNETİCİ ARAKADAŞLAR KONU GEREKSİZ İSE SİLEBİLİRSİNİZ
Güzel Konu Tecrübelerinizin devamını bekliyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mahmut4646 21:30 13.01.21
Allah inşallah şifa isteyenlere şifa versin bu zor bir durum hayır diyenler biliyorki diyor bizim hayirli gördüğümüz belkide hayirsizdir bilemeyiz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Raculun Hadid 21:05 15.01.21
Dişi cinlerin, perilerin tabi olsa bile kişinin çok yakınında bulunması taraftarı değilim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
harappa 21:11 15.01.21
Bu periler dişi cin değilmi başka birşeymi?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Raculun Hadid 21:17 15.01.21
harappa Nickli Üyeden Alıntı:
Bu periler dişi cin değilmi başka birşeymi?

Çok daha güçlü oluyor periler ve emrinde cinler oluyor. Peride cin zaten.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ozbay 21:48 24.01.21
Perilerin en büyük özelliği ahite sadık kalmazlr ve daveti yapana musallt olmak için her yolu ararlar
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bremer 16:42 30.01.21
berhetiyye yi öğret derken , bu berhetiyye bizim bildiğimiz piyasada dolanan berhetiyye mi yoksa farklı versiyonları da mı var ?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Acizkul02 02:49 10.02.21
Peri farklı bir ırk cin değil. Onlarında erkek ve dişisi var. Cinlere göre daha güçlüklüler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3