Huddam ilmi

Bir hüddam olayı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Huddam ilmi>Bir hüddam olayı
Mazi 13:03 03.02.20
Gerçek Bir Hüddam Hikâyesi...

Çanakkale’de yaşayan ve Harun hoca ismiyle bilinen hüddam kendisi ölü yıkayıcılığı ile geçiniyor. Nasıl hüddam olduğunu sorduğumuzda ise bize şunları anlattı

Ailem köyde yaşıyordu. Bende 9-10 yaşlarındaydım. O yıllarda çok yoksul olduğumuz için yağmurdan korunma amaçlı naylon bir ceketim vardı. Evimizde topraktan bir ocakta annem yemek hazırlarken bende oturmuş onu izliyordum.

Annem komşuya gitti. Ben ocakta yanan ateşi izlerken uyuya kalmışım. Bir acıyla uyandım. Ateşin yanında uyuduğum için üstümdeki naylon ceket erimiş ve vücuduma yapışmış yanıyordum.

Bağırarak evden çıktım. Annem ve komşular beni tutup yanan ateşi söndürdüler. Acıdan kıvranıyor ve bağırıyordum. Çığlık çığlığa bağırırken annem ve komşumuz yanan yerlerime yoğurt sürdüler.

O sırada hatırladığım kadarıyla iri bir varlık gözlerimin önünde belirdi. Karşımda beliren şey bir cin miydi melek miydi şuanda bilmiyorum. Ama oturmuş bana bakıyor ve nefesiyle yanan yerlerime üflüyordu.

İyileşme sürecimdede bu varlığı bir kaç kez daha gördüm. Her birisinde yanan yerlerime “Allahü la ilahe illa hüvel hayyul kayyum” diyerek üflüyordu. 20 yaşlarıma geldiğimde gördüğüm görüntüler sebebiyle bir hocaya gitmeye karar verdim.

Hoca bende farklı şeyler olduğunu hüddam’a göndereceğini söyledi. Ölü yıkayıcısı bir adamın yanına götürdü beni. Adam bana baktığında senin vaktin gelmiş eğer insanlara yardım etmek istiyorsan sana el vereceğim.

Eğer istemiyorsan seni gördüğün hayallerinden kurtarırım kendi hayatına bakarsın dedi. Bende el vermesini kabul ettim. Ondan el aldım. Elime ve sırtıma şekiller çizdi. 7 gün içerisinde Kur’an-ı Kerim’i hatmetmemi 7 gün abdestsiz toprağa basmamam gerektiğini ve belli namazları kılmamı bu süre içerisindede kimseyle konuşmamamı söyledi.

Bunları yaptıktan sonra gözlerimdeki perde kalktı. Cinler alemide diğer alemin varlıklarıda bana görünür oldu. Bir hüddam ancak 1 kişiye el verebilir. El vereceği kişininde çocukluktan gelen bir takım özellikleri olması gerekir. Göz perdesi kalkan insan neler görür diye sorduğumda ise bana söyledikleri şunlar olmuştu;

Hüddam ilmini öğrendiğimde ve gözlerimdeki perde ilk kalktığında güneşi dahi göremez olmuştum. Hava bana hep puslu ve gri gelirdi. Mezarlıklarda pis yerlerde ve insanların çevresindeki cinleri görüyor müslüman olanlar beni gördüklerinde selam verirken şeytani ve tehlikeli cinniler bana lanet okuyordu.

İlk zamanlar korkudan gözüme uyku girmezdi. İnsanların çevresinde çeşit çeşit cinnileri hatta insan şekline bürünmüş bazı şeytani varlıkları bile görüyordum. Cesedini yıkadığım bazı ölülerin büyücü olduğunu alınlarında beliren işaretlerden anlıyordum.

Bu kimselerin cesedinin başında onlara yardımcı olan kafir cinler bir an olsun ayrılmazdı.
Alıntı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Elif8888 01:11 04.02.20
eğer bu gerçekse şoktayım
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
islamkalesi 09:03 04.02.20
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

20 yaşından sonrası
Zerre kadar itibar edilmemesi gereken bir anlatım. Arap aleminde tevbe eden büyücüler var ve anlatım bana onların anlattıklarını hatırlattı. Bedenine ne şekli çizmiş. Şeytanlar insanları aldatıyor. O alemin kapılarını açmak içinde tılsım ve büyü kullanabiliyorlar. Abdestsiz yere basmamak kuranı mubini hatmetmek gibi güzel ve mübarek şeyleri insanları aldatmak için söylüyorlar. Bunları yaparken öte yandan anlamı bilinmeyen azimetler büyüye girecek yanlış sözler söylüyorlar. Kuran ve sünneti şerifin dışında işler yapılıyor genelde.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Elif8888 09:53 04.02.20
konuya vakıf olmadığım için birşey diyemem ama Allah doğru yola sevk etsin inşallah
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Och 12:20 04.02.20
Bir Hüddamın başından geçenler isimli bir kitap okuma ihtimalimiz bile var
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi