Huddam ilmi

El- Hadi isminin Hadimi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 
Huddam ilmi>El- Hadi isminin Hadimi
lonelylikos 12:02 15.09.16
günlerden bir müddet üzerine vaki olan adetle, 20 defa bu ismin zikrine devam ederse, mahlukat o kişiye boyun eğer. Bu isim için, Ulvi ruhaniden hadim ve sırrı celil vardır. Bu isimle amel etmenin şekli: Hergün tahareti kamile üzere bu ismi şerifi 7000 defa okursun. Her Cuma günü Lübani zeker isimli buhurla buhurlanırsın. Bu isme ait olan Kasemi de hergün yüz (100) defa okursun. Bu amele aylardan bir müddet devam edersen ruhani hadim senin önünde hazır olur. Sen o hadimi açıkça görürsün. Sakın ondan korkma! O hadimden İsmi A’zam yazılı olan Gümüş yüzüğü iste. O ruhani sana bu yüzüğü, şartlarını söyledikten sonra verir. Bir müddet sonra yüzüğü sağ eline takarsın. Taktıktan sonra o yüzüğü sakın parmağından çıkarma! Sen halkı emrinin altına almayı murat ettiğin zaman, parmağındaki yüzüğü hareket ettirip çevir. Muhakkakki istediğin en kısa zamanda yerine getirilir.

Sen! Yiyeceklerin, içeceklerin, dinarların celbini veya düşman askerinin yok olmasını, düşmanın ve zalimin katlini murat ettiğin zaman, aynı şekilde yüzüğü parmağında hareket ettirip çevirirsen, icabeti görürsün. Sen iyi fehim et!

Hergün Yedibin (7000) defa Ya Hâdî zikrinden sonra yüz (100) defa okunacak olan Kasem budur:

اَللَّهُمَّ اِنِّى اَسْأَلُكَ بِهَاءِ الْـهِدَا يَةِ وَبِدَالِ الـدَّيْمُومِيَّةِ وَبِأَلْفِ الْوَحْدَانِيَّةِ اَنُ تُسَخِّرَلِى دِمْرِيَائِيلْ اَلْمَلِكُ الرُوحَانِىُّ اَسْأَلُكَ اَيُّهَا الْمَلِكُ الرُّوحَانِىُّ وَاُقْسِمُ عَلَيْكَ بِحَاءِ اْلاِحَاطَةِ وَبِالْمَلاَئِكَةِ الَّذِينَ يَدُورُونَ حَوْلَ الْبَيْتِ الْمَعْمُورُ وَهُمْ وَاهْمُونَ وَذِكْرُهُمْ مِنْ حَيْثُ التَّجَلَّى هُوَ هُوَ وَمِنْ حَيْثُ التَّرَقِّى هَاهَا وَبِالنَّهْرِ الدَّائِرَ دَوَرَانَ الْهَاءِ وَبِعَظَمَةِ مُكَوِّرِ الْعَالَمِ الْعُلْوِىِّ وَالسُفْلِىِّ مِنَ الْعَرْشِ اِلَى الْفرْشِ مِثْلَ الْكِرَة ِوَمَا فِيهِمَا وَمَابَيْنَهُمَا قَدْ اِتَّقَمَهَا الْمَلِكُ فِى فِيهِ وَهُوَ مُنْتَظَرَ ِلاَمْرِ الْمَلِكِ الْهَادِى وَبِاْلاِسْمِ الْمَكْتُوبِ عَلَى جَبْهَتِهِ وَبِالْحُرُوفِ الْمَرْقُومَةِ هُنَاكَ وَبِالْبُحُورِ الْعَذْبَةِ وَالْمِلْحَةِ اَلَّتِى تَجْرِى اِلاَّمَا اَجِبْتَنِى اَيُّهَا الرُّوحَانِىُّ وَمَا اَمْرِنَا اِلاَّ واَحِدَةٌ كَلَمْحٍ بِالْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ اِنَّ اللهَ عَلَى كُلِّ شَىْءٍ قَدِيرٌ اِفْعَلُوا مَا تُؤْمَرُونَ

Allâhümme innî eselüke bi hâil hidâyeti ve bi dâlid deymûmiy yeti ve bi elfil vahdâniyyeti en tü sahhiralî dimriyâîl el melikür rûhâniyyü eselüke eyyühel melikür rûhâniyyü ve uksimü aleyke bi hâil ehâtati ve bil melâiketil lezîne yedûrûne havlel beytil ma’mûru ve hüm vehmûne ve zikruhüm min haysüt tecellâ hüve hüve ve min haysüt terakkî hâ hâ ve bin nehrid dâire deverânel hâi ve bi azemeti mükevviril âlemil ulviyyi ves süfliyyi minel arşi ilel ferşi mislel kireti ve mâ fîhimâ ve mâ beynehümâ kad ittekamehal melikü fî fîhi ve hüve müntezara li emril melikil hâdî ve bil ismil mektûbi alâ cebhetihi ve bil hurûfil merkûmeti hünâke ve bil buhûril azbeti vel milhati elletî tecrî illâ mâ ecebtenî eyyüher rûhâniyyü. Ve mâ emrinâ illâ vâhidetün kelemhin bil basar. Ev hüve akrabü innallâhe alâ külli şeyin kadîr. İfalû mâ tü’merûn.

Allah'ım! Hidayetin he harfiyle, deymunenin de harfiyle ve vahdaniyetin elif harfiyle ruhani kral demyâîl'i bana musahhar et.

Ey ruhani kral! Senin üzerine ihatanın ha harfiyle, beyti mamur'un etrafında dönen, tecelliyle zikirleri huve huve terakki ilede ha ha olan meleklerin zikirlerinde he harfi gibi dönemeçli olan nehirlerle, arştan ferşe kadar top gibi ulvi ve süfli alemin içindeki arasındakileri çekip çeviren, azameti ile ağzına alıp, Hadi olan kralın emrini bekleyen melekle, onun alnında yazılı olan harflerle, tatlı ve tuzlu denizlerle yemin ediyorum. Muhakkak bana cevap ver ey ruhani! Emriiz de bir tektir. Bir göz kırpması gibidir. Yahud ondan daha çabuktur. Şüphe yok ki. Allah, her şeye kadirdir. Emredileni yapın.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
vedduha 20:46 15.09.16
Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 16:59 16.09.16
Değerli bir konu olmuş.Allah razı olsun @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşim teşekkürler.Konunun kaynağını da belirtirmisiniz.?

Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Sayın üyelerimiz Chat Sohbetlerinden faydalanmanız için 15 mesaj,Forum hocalarından ücretsiz bakım hizmetinden faydalanmak için ise 50 mesaj,E-kitap indirebilmeniz için 100 mesajınız olması gerekir.Lütfen forumdaki konulara yorumlar ve mesajlar yazarak forumda katılımcı ve aktif olunuz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lonelylikos 12:33 17.09.16
" Nurların Esrarı" müellifi İdris Çelebi. Ayrıca bi sitede gördüm ben de buraya paylaştım. Türkçe çevirisi siteye ait, kitapta yok. Denedim de;fakat yazımda farklılık görünce uygulamaktan vazgeçtim. Arapça ile Türkçe metinleri arasında okunuşu yönüyle yazım farkı var.

---------- Post added at 12:33 ---------- Previous post was at 12:31 ----------

Cümlemizden Allah razı olsun!

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Glacial 00:10 27.10.16
HilafiHuzur 16:32 10.04.17
Cok Uzun Bir Yoldur Rabbim Yardimcimiz Olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 00:33 24.04.17
madlen 23:27 04.05.17
Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
007 14:38 28.05.17
Bu güzel Paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Gezgin 16:25 28.05.17
zikirlerin hepsi çok büyük güce sahip....

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3