Huddam ilmi

Voodoo - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Huddam ilmi>Voodoo
Dire Vengeful 18:24 18.05.20
SİZLERE BAZI RİTÜELLER HAKKINDA BİLGİ VERECEĞİM

NOT:SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR

BİR DAVA NASIL KAZANILIR ?

DİYELİMKİ JÜRİ 12 KİŞİDEN OLUŞUYOR 2 KAĞIT PARÇASI ALIP 6 JÜRİ ÜYESİNİN İSMİNİ BİRİNE , KALAN 6 JÜRİ ÜYESİNİDE DİĞER KAĞIDA YAZIN
BU KAĞIT PARÇALARINI KATLAYIN VE AYAKKABINIZIN İÇİNE KOYUP DAVAYA ÖYLE GİDİN.JÜRİNİN SİZİN LEHİNİZE KARAR VERME İHTİMALİ YÜKSEK OLACAKTIR.

BİR ERKEĞİ NASIL ETKİLERSİNİZ ?

O KİŞİNİN BİR TUTAM SAÇINI ELE GEÇİRİP KÜÇÜK BİR GİYSİ PARÇASININ İÇİNE SARDIKTAN SONRA AYAKKABINIZIN DİBİNE YERLEŞTİRİN SİZE KENDİ AYAKLARIYLA GELECEKTİR.

2.YÖNTEM

PORTAKAL SUYU , GÜL SUYU VE BALDAN OLUŞAN BİR KARIŞIM YAP. 9 KÜP ŞEKER ALIN VE BU ŞEKERLERİN HER BİRİNE ÖNCE ONUNKİNİ SONRADA KENDİ İSMİNİZİ YAZIP BİR ÖNCEKİ YAPTIĞINIZ KARIŞIMA EKLEYİN (BU EKLEMEDEN SONRA ORTAYA ÇIKAN KARIŞIM SULU OLMAMALIDIR)
SON OLARAK HER GÜN PEMBE BİR MUMU BİTENE DEK BU KARIŞIMIN İÇİNDE YAKIN. BU SONUNCU İŞLEMİ DOKUZ GÜN BOYUNCA YAPMALISINIZ.


3.YÖNTEM

KOLTUKALTI VE KASIK BÖLGENİZDEN BİRAZ TÜY ELDE EDİN VE BUNU TAZE KAHVEYLE KARIŞTIRIN .BU KARIŞIMI AZAR AZAR DÖKEREK ŞEKERLİ BİR KAHVE HAZIRLAYIN VE ONA BUNU İÇİRİN SİZE AŞIK OLACAKTIR.HERHANGİ BİR İNSANI NASIL ETKİLERSİNİZ ?

AYAĞINIZIN DERİSİ YUMUŞAYANA KADAR SICAK SUYLA YIKAYIN.
AYAĞINIZDAN BİRAZ DERİ KOPARTIN VE BUNLARI ISITARAK KURUTUN SONRADA TOZ HALİNE GETİRİN ETKİLEMEK İSTEDİĞİNİZ KİŞİNİN İÇECEĞİ HERHANGİ BİR ŞEYE BU TOZU KARIŞTIRIRSANIZ PEŞİNİZDEN AYRILMAYACAKTIR.


BİR KADINI NASIL KENDİNİZE BAĞLARSINIZ ?

KADININ SÜTYENİNDEN YADA KOMBİNEZONUNDAN ŞERİT ŞEKLİNDE BİR PARÇA KUMAŞ ELDE EDİN BU KUMAŞA 9 GECE BOYUNCA HER GECE BİR DÜĞÜM ATIN VE CEBİNİZDE TAŞIYIN BÖYLECE ONU KENDİNİZE BAĞLAMIŞ OLACAKSINIZSEVDİĞİNİZ KİŞİYİ GERİ KAZANMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ ?


ONUN RESMİNİ ALIN VE 4 RAPTİYE İLE KARYOLANIZIN BAŞUCUNA ASIN
ÖYLE Kİ RESİMDEKİ YÜZ KARYOLANIN İÇİNDEN UYUYAN KİŞİYE ,YANİ SİZE BAKIYOR OLSUN . BU ONUN AKLINDAN HİÇ ÇIKMAMANIZI SAĞLAYACAK.


2.YÖNTEM

ONUN BİR FOTORAFINI ALIP İÇİNDE SU OLAN KÜÇÜK BİR BARDAĞIN ÜZERİNE KOYDUKTAN SONRA BU BARDAĞI YATAĞINIZIN ALTINA YERLEŞTİRİN.BU ONU SİZİN YATAĞINIZA ÇEKECEKTİR. VE SİZDEN AYRILDIĞI İÇİN PİŞMAN OLACAKTIR


İŞ KONUSUNDA NASIL ŞANS ELDE EDECEKSİNİZ ?

GÖRÜŞMEYE GİTMEDEN ÖNCE BİR MENDİLİN İÇİNE 3 TUZ TANESİ KOYUP
CEBİNİZE YERLEŞTİRİN İŞ YERİNE VARDIĞINIZDA YALNIZ KALANA KADAR BEKLEYİN VEYA SİZİNLE GÖRÜŞECEK KİŞİNİN İLGİSİNİ BAŞKA YÖNE ÇEKİN VE TUZU ODANIN KUZEY KÖŞESİNE FIRLATIN .
MUTLULUK NASIL SAĞLANIR?

EVİNİZDE SÜREKLİ BEYAZ MUMLAR YAKIN.


EMEĞE SAYGI LÜTFEN SİZLER İÇİN ARAŞTIRIP SİZLERE SUNUYORUM .

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Semihcls 19:01 18.05.20
İlginç gerçekten ama bunlar sembolik uygulamalar işe yarayacağını sanmıyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Gantep27 19:27 18.05.20
Enteresan şeyler ,paylaşım için teşekkürler .
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Dire Vengeful 20:48 18.05.20
Rituellerin çalışması için daha doğrusu sonuç almanız için 21 gün boyunca olumlama yaparak bilinçaltınıza yansıtmanız lazım ve bu ritueller çoğu kişiler tarafından tecrübe edilmiştir. Unutmayın herşey bir enerjidir
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi