Huddam ilmi

Davetlerin Özellikleri - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Huddam ilmi>Davetlerin Özellikleri
HavasHoca 05:43 07.10.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu bölümdeki açtığım konuları okuyup istifade et.Belki beceriksizlik-başarısızlıkların sona erer.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 09:48 02.03.18
Emeğine sağlık abi..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
cancancan 10:00 05.03.18
Hocam 1. madde hakkında bilgi verebilir misiniz .
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 11:22 05.03.18
Sayın HavasHoca , Allah-u Zülcelal razı olsun. Değerli paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Miskin serkan 18:24 05.03.18
ALLAH CELLE SULTANUH razi olsun hocam
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Celil 20:39 05.03.18
Allah razı olsun hocam
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhammed19 21:19 05.03.18
Allah razı olsun bu değerli paylaşım için...
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zezeyno 02:02 22.03.19
KARAMEL007 01:42 13.07.20
çok meşakatli ve tehlikeli işler bunlar sağlam itikat lazım vesselam paylaşımın için tşk
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aeth 06:14 01.08.20
HavasHoca Nickli Üyeden Alıntı:
1.
Bazı davetler vardır Riyazat şart değil o zaman gelenlerle konuşup Sohbet edemezsin Arkadaşlık kuramassın onları göremezsin Lakin sen okudukça Hacetin Ne İse Ona göre Allahın izni ile Yardımda bulunurlar (ama Bu türlü davetler çok az). Mesela evradı şerifeler gibi..ki : Genellikle evradı şerifelerin sonunda Ruhanilere KAsem (yemin) verilir. Bi bakıma oda davettir, Ama Riyazatını çekmediğin için sana görünmezler. Lakin 40 gün riyazatını çekip Hergün evrad okusan O zaman Davetin Melekleri Ve ruhanileri ile arkadaş Olur KArdeş olurlar...Evradı şerilerde Riyazatını yaparsan Gelenler Melektir Ruhanidir.Aynı Cini davet için şartmı riyazat dersen ? Riyazatsız olmaz. Riyazatın sebebleri Var dır kırık kardeşim. 18 Bin alemin Sakinleri Ayrı Boyutlarda yaşıyor ve nefsini açlıkla terbiye edip manevi tarafın olan ruhunu Yükseltip şartları yerine getirdikten sonra (zikir v.s) O zaman varmak istediğin veya iletişim kurmak istediğin o alemdeki varlıklarla Ülfet hasıl olur. Ama Onların boyutuna varıncaya kadar Başka boyutlardaki lerde seni rahatsız etmeye Veya Bakalım hele kırık arkadaş ne yapıyor burda falan diye Uğrayan lar Olur, bu yüzdende Kendini daireye alırsın ki sana yaklaşamasınlar. Daire işi çoğu zaman nar çubuğu ile olur onuda söylemiş olayım...
Halvet in şart olmasının sebebi : boyut (alem) sakinleri Bazılarının diğerlerinden daha çok yetenekleri vardır. Ki Bu dünyadada böyledir , Diğerlerinin bunu bilmemesi için dir. Kısaca.

2.
Kişiyi rahatsız eden cin leri soruyorsan : Forumda bir çok formül var.

Eğer Sana yakın olup onları hissediyorsan bazan : O zaman Riyazat yapman lazım. ama onların kim olduğunu bilmiyorsun ve iyilik içinmi yoksa kötülük içinmi , yoksa sadece senin evinde yaşayanlar mı bunları bilmen lazım ve ona göre bir uygulama yapman lazım...
bunları bildikten sonra ona göre riyazat yaparsın.

Ama sen sofu adamsın (Allah Daim etsin ,nurunu artırsın inşallah) Bu gibi olaylarda senin yapman gereken Şeyhinden destur alıp Riyazat yapman Evrad ve ezkar ile meşgul olup uyunul kalb lerini açman daha hayırlıdır. O zaman en güzeli olur.

3.cü soru
Tasavvufta olup evrad ezkar ile riyazatla işi bitirip kalb gözünüde açarsan 2 si ile görürsün. (evvela rüya sonra yakaza sonra kalb gözü ve gerçek göz ile, ama tasavvufta korku yoktur çünki Gelenler daima ruhani ler ve meleklerdir , Çünki Kalbine Nurullahı indirip vucuduna yayan kişiye in cin Yaklaşamaz Yaklaşan YANAR Kül olur... Bu yüzden sadece Melekler ve nurii varlıklar sana yakın olurlar , öbürlerini görebilirsin ama kesinlikle yaklaşıpta sana zarar veremezler, H.Z ömeri görüpte kaçan şeytan gibi kaçarlar senden) ((Havvas ilminde ise Sana yaklaşmasınlar diye Daireye girersin)) başını yukarı kaldırıp semaları seyredersin , bütün gök kapıları açılır. alemleri dolaşayım dersen öncelikle ruhunla dolaşırsın. sonrasında kendi derecene göre cesedin ilede dolaşabilirsin.

Eğer havvas ilmi ile uğraşıyorsan o zaman dünya gözü ile görürsün,(çektiğin riyazata göre de değişir mesela hadimler rüyanda gözükür evvela, veya yakaza halinde gözükürler Lakin Bu çeşit davetler azdır) bu daha korkunç olur yani gerçek göz ile görmek (kişinin aklını yitirme ihtimali vardır çoğu zaman).

Sayın üyemiz sizi forumda daha sık ve daha aktif görmek isteriz.Lütfen okuduğunuz her konuya yorum ve mesaj yazarak forumdaki mesaj sayınızı yükseltiniz ve chatteki sohbetlerimize katılınız.Forum hocalarımızın ücretsiz bakım hizmetinden de faydalanınız.
Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım.
Hala iki yıldır üye olup forumda 1 tek bile mesajı olmayan sömürücü bazı üyelerimiz gibi duyarsız olmayalım.Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.
Nasıl bir şey gorebilirz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3