ilginç konular & Teoriler

Marsta Yaşayan insanlar. (Merih) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
ilginç konular & Teoriler>Marsta Yaşayan insanlar. (Merih)
HeartLess 13:40 30.06.17
Marsta Yaşayan insanlar. (Merih)
Bir yerde okudum sizlerle paylasmak istedim Marstaki Yaşamın Sırları

Süleyman H. Tunahan'ın Merihte (Mars) yaşayan insanlar hakkında ki sözü çok garip geldi.

" –A.B.D. Ay’a gitmeye hazırlanıyor. Fakat bu masraflara yazık… Bu gayret Mars için olsa çok isabetli olurdu… Çünkü Ay’da hayat yok. Ay kupkuru. Fakat Mars’ta hayat var!… Orada insanlar var…Su var…Orada Hz.Kur’an aynen var!?… Hz.Muhammed (a.s.) oradakilerin de peygamberi… Yani; orada Ümmet-i Muhammed var… Hatta orada varisi Resullerin evlatları var… Ve yine orada İslamiyet’e sarılma bizden çok fazla. Orada Kur’an ahkamı hakim… Ve nihayet o insanlar Hz. Kur’an’a sarıldıklarından dolayı teknolojik olarak bizden çok öndeler!…

Süleyman Hilmi Tunahan (k.s) hazretlerini dinleyen abilerin naklettiğine göre kendisi Mars halkının 4/3'ünün Müslüman olduğunu ifade etmiş.Bir gün Süleyman Hilmi Tunahan (k.s) hazretleri dışardan eve geldiğinde hanımı ve kızları bakmışlar ki üzeri ıslak."Bey dışarda yağmur yok, sel yok, neden ıslandın?". Cevaben Merihten (Mars) geliyorum.Şuan oraya yağmur yağıyor ondan ıslandım , orada da sizin gibi insanlar var, orada da kardeşlerimiz bu yolun mensubu cematımız var. Gün gelecek sizi ziyaret edecekler.Size bir haber daha vereyim; Bu iki insanlık buluşmadan Kıyamet kopmayacak… Fakat; Dünya insanları Marslılarla buluştuklarında Hz. Kur’an’ın orada da aynen var olduğunu görünce İslam’ı inkar mümkün olmayacak… Fakat bu iman (İman-ı yeis) ve (Suri İman) olacak… Yani; vakit çok geç olmuş olacak."

Şimdi ufoloji bir gerçek. Ve gayet bilimsel çalışıyorlar. Aklınıza astronomi gelebilir ama arkeoloji de bir bilim dalıdır ve tabletler, parşömenler, el yazmalarında bu olağanüstü şeylere rastlıyoruz. Günümüzde de bu ufo kalıbına döndü. Ciddi şeyler yazabilirim bu konu da ama başka yerlere geçiyoruz.

Ayrıca şöyle bir yorum da var.
Yahudiler, ufoların sık sık dünya hakkında istihbarat topladıkları, yakın gelecekte Müslümanlara yardım edeceklerini ellerindeki görüntüler ve kendi kontrollerindeki cin taifesi aracılığıyla bilmektedirler. Bu sebepten ötürü, ellerindeki son koz olan medyayı kullanarak kimi zaman karalama kimi zamanda görüntüleri gizleme yoluna başvururlar.
Mars (Merih) gezegeninde Müslüman bir cin taifesi vardır. Bu cin taifesi Hz. Süleyman zamanında Mescidi Aksa'yı yaptılar. Mars gezegeninden Ufolar (Seyyareler) kimi zaman dünyayı ziyaret ederler. Özellikle altında tüneller yapılması ve yakında patlatılacak olan Mescidi Aksa üzerinde dolaşırlar ve bu ufoların içerisinde bulunan ilim ehli kimseler (cinler ve insanlar) İsrail ve silahları hakkında istihbarat topluyorlar.Yakında Mescidi Aksayı korumak için İsrail'in silahlarını imha edecekler.

Bu şekilde bir çok yorum ve görüşler var bunlara ek olarak;

Spirit adlı keşif aracının fotoğraflarında Görüldüğü gibi ve birinde orada kayadan aşağıya inen bir şey var ve birde piramit gibi boşluktan çekilmiş fotoğraflar var ve hala açıklanmadı.

1) Mars yüzeyindeki; toprağın erozyonuyla, doğal aşınmayla ortaya çıkmış, bölgedeki kayaların bir kaya uzantısı. Nitekim, sanki bir kayanın üzerinde oturuyor, yahut arkasında-altında bulunduğu kayanın, insan formunu andıran uzantısı, heykelimsi taş görüntüsü.

2) Geçmişte Mars'ta yaşamış ve helak olmuş cinlerden, bu helaktan kurtulanlar, bugün insanoğluyla beraber Dünya gezegeninde yaşıyorlar. Bugün cinlerden, şeytanlaşmış ve İblis'e tabi olanlar, adeta Dünya'yı ele geçirmek için, medyumlar aracılığıyla; melek yahut uzaylı postuna bürünerek; yaldızlı söz ve yalanlarla; hertürlü basın, yayın, kitap, video ve sinema araçlarını kullanarak; sürekli beyin yıkıyorlar. Bu müthiş küresel boyuttaki beyin yıkamanın arkasında, şeytanlara aracılık yapan medyumlar, Newage tarıkatları, Realyanlar, Scientologlar, UFO'cular vs. var.
Bu tarikatların arkasındaki cin-şeytanların en büyük yalanları; uzaylı hikayeleri, uzaylı filmleri, uzaydan gelip, Dünya'yı işgal edecek, kötü uzaylılar. Kendileri ise; insanlığa yardım edecek(!), onu kurtaracak(!), iyiliksever uzaylılar(!), melekler(!), ruhlar(!), ışıkçılar(!), yeni enerjiler(!) vs. Bu nedenledir ki, her fırsatta, UFO ve uzaylı edebiyatı yapıyorlar. Bunu kanıtlamak için, şeytani görüntü ve aldatmalara baş vuruyorlar.
Bugün, Dünya'dan, eski yurtları Mars'a, bir dakikadan az bir zamanda gidebilecek olan bir cin-şeytan, rahatlıkla insan formunda böyle bir poz verebilir. Tarih boyunca da insanlara, kendilerini tanrı(ilah) olarak yutturmak için, yaptıkları hep budur.

3) Olası bir durumda, cinlerin, Mars'ta yaşarken oluşturdukları; piramit ve yüz görüntüleri gibi, yapılmış bir taş heykeli olabilir. Cin-şeytanlar, Süleyman peygamber zamanında ve O'nun emrinde çalışırken de, heykel ustasıydılar. Bu görüntü, geçmişten kalma; cin-İblis'in, bir heykeli de olabilir.
Yorumlarınızı bekliyorum.
Ve sakın unutmayın insanlarla cinleri bir tutmayın onlar bizden önce yaratıldı.

Not:Bir çok kaynaktan alıntıdır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Deniz 17:22 30.06.17
çok güzel bir konu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sefruk 08:41 04.07.17
Tinda 12:16 04.07.17
Cok ilginc olmus ilginc olduğu kadar da güzel ve gercek

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Leyal 10:30 22.07.17
nokta.x 16:09 03.08.17
verdamhan 11:01 28.09.17
Amy 09:32 22.02.18
Marsta yasayan muslumanlar vucuda sahip degiller sadece ruh formundalar mi acaba ? Marsa gonderilen arac ornek taslar getirdi ama hic canli varlik goruntusu alinmadi.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ferah41 15:15 26.08.18
timbor 19:46 22.10.18
Güzel bir araştırma olmuş. Yalnız belirttigin gibi farklı kaynaklardan alındığı için içerisinde yanlış ve özellikle hedef saptırıcı bilgiler olabilir (bu farklı ülkeler, cinler, teşkilatların hedef saptirmasi) diye düşünüyorum. Paylaşımın için çok sağol.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2