ilginç konular & Teoriler

Duman azabına karşı sizi uyarıyorum! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

ilginç konular & Teoriler>Duman azabına karşı sizi uyarıyorum!
Ozan 16:53 26.08.18
BEN, RABBİMİZİN YAKIN BİR GELECEKTE GETİRECEĞİ “DUMAN”A KARŞI SİZİ UYARMAK ÜZERE GÖNDERDİĞİ O ELÇİSİYİM.

Selam size kardeşlerim;

Size tebliğ edeceğim bilgiler arasında, onun gereklerini yapmadıkları takdirde, ömrü yetecek olanların, yakın gelecekte, henüz dünya hayatları sırasında karşılaşacakları bir azabın ve ona neden olacak, GDO’lu ürünler ve girmek üzere olduğumuz yeni teknoloji çağıyla amaçlanan şeytani dönüşümler gibi, birçoğu yaşadığımız çağa özgü olan kötülüklerin bilgisi de var ki, bunları sizinle her yönüyle paylaştıktan sonra, kendi değerlendirmenizle göreceksiniz sürecin gerçekten de anlatacağım şekilde gerçekleşeceğini ve hem bu yakın azaba hem de cehennem azabına karşı, size bildireceğim hikmete sarılacaksınız inşallah.

Görevimin önemli bir bölümü, Rabbimiz bu “DUMAN AZABI”nı getirmeden önce onu yeterince deneyimlemek ve bu sırada onun bilgisini okumaktı kardeşlerim. Onu ilk kez 2012 yılında, henüz neyi neden ve ne için yaşıyor olduğumu bilemediğim bir zamanda açıkça deneyimlemiştim ve zaten böyle olması gerekiyordu. Daha önce çok sözünü ettiğim sıra dışı hayat hikayemi, bana yapılan akıl alması zor zulmleri hatırlayın. Hamd yüce Allah’adır, elbette bir şikayetim yok. Zira şeytan ve ordularının yoluma kurdukları bu tuzaklar da, görevimi yerine getirebilmem için gereken bu bilgilere ulaşabileyim diye, Rabbimin belli bir plan dahilinde yaşamamı takdir ettiği deneyimlerdi. Onlar tuzak kurdular. Allah da tuzak kurdu. Ve Allah tuzak kuraların en hayırlısıdır.

Aşağıda paylaşacağım ayetlerin ilkinde, “duman”ı anlatırken onun “gelecek bir zamanda” gerçekleşecek bir olay olduğunu, Rabbimizin Muhammed’e seslenişindeki “göğün açıkça izlenen bir duman getireceği günü gözle” sözünden net olarak anlıyoruz. Daha önce söylediğim gibi, 13. ayette, geleceği ve bu azaba karşı açık delillerle uyarılar yapacağı bildirilen, NEBİ OLMAYAN O ELÇİ DE BENİM.

Artık, Allah’tan korkun, üzerinize düşen sorumluluğu yüklenin ve açıkladığım bilgilerin o tutarlı bütünü, hikmeti işaret ettiğini gördüğünüz anda bana güvenin ve artık bana uyun.

Bunun için de, duvarımdaki en geç 1 Ağustos’tan, ideali içinse 8 Mart’tan itibaren yazıp paylaştığım ve benim de hayatım hakkındaki gerçeklere bu sırada ulaştığım tüm yazıları ve altlarındaki yorumları okuyun lütfen.

Selam size kardeşlerim.

DUHAN SURESİ

10- Artık sen göğün açıkça izlenen bir duman getireceği günü gözle.

11- İnsanları kuşatıp sarar. İnletici bir azaptır bu.

12- “Ey Rabbimiz, kaldır bizden bu azabı. Biz gerçekten müminleriz."

13- Nerede onlarda öğüt almak? Yemin olsun, delillerle açıklayan bir elçi gelmişti onlara.

14- Ama ondan yüz çevirdiler ve şöyle dediler: "Eğitilmiş bir mecnun!”

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
timbor 08:07 25.10.18
Allah razı olsun paylaşım için. Ama Duhan in ne olduğunu ve ne demek istediğini yine de anlamadım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up